Sanat ve EğlenceSanat

Sergey Tsigal: biyografi, fotoğraf

sakal şık ressam olarak öncelikle bilinen amiral, fakat yazar ve sunucu "Avcılar tarifleri" ve "plaka Evi", radyo host, pişirme üzerinde sütun yazarı Adam. Bütün bunlar Tsigal Sergey Viktorovich. Çok taraflı adam cesaretle "enkaz" olarak hayatta kalma ırklar gibi, maceralar içine dalar ve onları, aktör ve tenis kazanmak.

aile

Sergei ailesi dedesinin inşaat mühendisi oldu Odessa, geliyor. Sergei Tsigal ünlü bir ressam oldu gerçeği - bir olay muhtemelen tesadüfi değildir. Yetenekli ve ünlü insanların soyundan olduğunu. Babası - ünlü bir heykeltraş eserleri de Moskovalılar bilinen Victor Tsigal. Ve Sergei Büyükanne Marietta Shahinian, ünlü Sovyet bilim kurgu yazarı, Sovyetler Birliği'nde ilk kişilerden biri bu tarz çalışmaya başladı. Sergei ailesinin bir diğer ünlü üyesi birçok favori aktris Lyubov Polishchuk oldu. amca, kuzen ya da diğer yakın akrabaları bahsetmiyorum - bütün aile Tsigal cömertçe yetenek bahşedilmiş gibi görünüyor. Lyubov Polishchuk ve Sergey Tsigal - Ve Masha Tsigal olan anne yetenekli bir oyuncu, olarak da bilinir.

biyografi

Biyografi Sergei Moskova, 6 Aralık 1949 başladı. O heykeltıraş Viktora Tsigalya ve sanatçı Mirel Shahinian ailesinde doğdu.

Tsigal de okuldan yıl 16 yaşında seyahat için apaçık arzusunu, oldu ile, o Güney Sakhalin bir sefere çıktı. çocukluk biyoloji, Sergey bir gün sonra öğretmen o ilgilenmeye başladı beri gelecekteki hayvan ressam başka bir tutkusu o farklı balık deliğe izin verildi ihtiyolojisi, sandalyeye götürdü. Ve Sergei Tsigal sonradan Coğrafya (1973) Moskova Devlet Üniversitesi Bölümünü bitirdi olmasına rağmen, biyoloji için özlem kaybolmadı. O Gela KI A.Skryabin'in, olağanüstü bir yerli bilim adamı, Rus Helmintolojiye (parazitlerin çalışması) kurucusu led, (SSCB Bilimler Akademisi helminthological Laboratuvarı) laboratuvarında çalıştı. Bu bilim tarafından büyülenen Sergei Tsigal alabalıkların parazitler diploması yazdım ve sonra Deniz Balıkçılık ve Oşinografi Üniversitesi Araştırma Enstitüsü üyesi oldu.

30 yıl içinde, o bir bilim adamı ve serbest sanatçı olmak için kariyerini vazgeçmişlerdir.

sanatçının kariyeri

30 yıla Sergey Tsigal çizim çalışılmamıştır ve bunu denedim hiç. Ama babasının yardımıyla bu yaşta, o Sanatçıların Gençlik Birliği'ne katılmıştır. O daire çizim dersleri başladı.

profesyonel çizim yapan verileceğinin kararlaştırılması, ünlü Sergei girer Stroganov Okulu, o Fakültesi okudu "İçişleri ve teçhizat." Şu anda o takı girişme, Kırım'da skeçler seyahat etmeye başladı. Victor ve Sergey - Sonra, bitki kendisi av köpeği ve onun baba oğul çizmeye başlayın.

Tsigal Sergey hayvan sanatçı bu dönemde görülür.

1989 yılında Sanatçılar Moskova Birliği üyesi oldu. Şimdi onun eserleri Kültür Rus Bakanlığı, Ekvador Müzesi, Modern Sanat Müzesi'nin Devletin koleksiyonunda bulunmaktadır. eserlerin bir çok özel koleksiyonlarda bulunmaktadır.

onun sergiler ile Sergey tüm engin ülke üzerinde seyahat etmiş ve sadece bu değil, ama insanların geniş bir yelpazede, o öncelikle bir master-şef olarak bilinir.

Kariyer lider ve gazeteci

baş "Itogi" haftalık editörü Sergei Parkhomenko daveti üzerine, o bir mutfak sayfasını başladığında, ben 1995 yılında Sergei hayatında bu yeni kilometre taşı başladı. Ardından "Kirpi" dergilerinde eserleri "Yolu ve sürücü", "Yeni Rus Kelime", "GQ" ve diğer vardı. Zengin yaşam deneyimi yardımcı oldu yurtdışında ve ülke içinde seyahat ve deneyimlerini paylaştı ve ilginç makaleler yazmaya yardımcı oldu ve bunların hiçbiri sayısız arkadaşlar reçetesiz dışarı verilmemektedir.

Sonra Sergei ve eşi Lyubov Polishchuk Michael Alexander Konyashova Shirvindt bir teklif ve denilen mutfak bir dizi program oluşturulmasını alındı "tarifleri için Hunters." İlk Channel'da bu iletim gösterdi. Ve sonra program kanalı "Ev" görünmeye başladı, ama kızı Masha ile zaten onun Sergey'i açtı. baba ve kız transferi ülke ve farklı insanların çeşitli yerlerinde mayınlı mutfak sırlarını paylaşır.

Kişisel yaşam

1981 yılında Lyubov Polishchuk Sergey açıkça bu onun kaderi bağlamak istiyorum kiminle kadın olduğuna karar performanslardan birini gördüm. sanatçı, onun katılımıyla tüm performanslar katılmakla başladı en azından güzelliği ile tanışırız yardımcı olmak için bir şeyler yapabileceğini tüm arkadaşlar takılı. Azim ödüllendirildi, aktris ateşli sanatçı karşılık. Birlikte mutlu, ancak herhangi bir çocuk beklediğini berrak hale gelene kadar kayıt vermeyeceklerdi. Ebeveynler Sergey şiddetle ilişkisini yasallaştırmak için kararını destekledi. Doğuştan kızı büyükannesi Marietta Shahinian adını (ama çoğu için sadece Masha dahildir).

Bu çok ahenkli bir çift oldu, onlar hemen hemen birbirine herşeyi yaptı - gezici hazırlamak, biz Kırım'da bir tatil savundu, ama her zaman birbirlerine desteklenen geçirirler.

Sergei elini hayal kırıklığına uğratma, ve aşkın korkunç hastalığı tedavi girişimi için, son ana kadar pes etmedi. Ama ne yazık ki, kader başka türlü karar.

sevgi, mutluluk, duygular, tutkular dolu evlilik Yirmi yıl yaşadığı Lyubov Polishchuk ve Sergey Tsigal. Foto olan çiftler bu insanların birbirini yediği zaman o parlak, nazik, içten duyguları geçmektedir.

Tsigal ve Makarov

Marietta yanında Sergei daha İlk evliliğinden oğlu Lyubov Polishchuk eğitiminde yapan. Birkaç ilişkilerini resmileştirdi sonra Aşk yetimhaneden oğlunu aldı ve birlikte yaşamaya başladı. Alexey Makarov, üvey oğlu Tsigal hep annesi ve üvey babası Kırım ve kız memnun görünümü ile dinlenmiş. Ama ölüm Polischuk bölünme sonra ailede meydana geldi. Sergey ve Alexey Makarov ilişki onları bağlayan tek şeydi, yoktu - sevgidir. miras için mücadele ilişkilerine sıcaklık eklemek ve bugün Sergey ve üvey pek iletişim kurmaz.

Sonuç

Sergei eşi kaybı çok üzgün olduğunu. Güçlü keder sağlık sorunlarına yol açtı. Birkaç yıl boyunca Tsigal kimse onun kalbine kabul etmedi, ama sonunda yine o bazılarına göre ilk eşi çok benzer, kadın vardı, onun mutluluğu bir araya geldi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.