Sanat ve EğlenceSanat

Nasıl Brownie çizmek için? adım kılavuz adım

senin kapı veya daire kalıcı küçük öğeler kaybederseniz: tuşları, uzaktan kumanda, bir kredi kartı, bir önemsememek, muhtemelen bu yaratığı suçlarlar. Ev, ev içinde yaşayan, sağlıklı bir aile hayatı sağlamak için inanılır, görünmez koruyucu bir türüdür. Onun adı çocuklar ve yetişkinler için bilinir.

Biraz tarih

herhangi atası, ölen aile üyeleri ise - Daha önce ev olduğu düşünüldü. Hatta bazen bu inanıyordu efsanevi yaratık Tanrı yaptı. Ama temelde Doğu Slav mitolojisinin karakteridir. Domnica, hatnik, elf, izbyanoy, zapechnik, dede - bu kişi tarafından kendisine verilen yalnızca birkaç sevecen bir isim. Bazen için evler için vurguladı kötü ruhlar: değil ruhu, şık, lyakaylo, kurnaz. Ancak genel olarak, bu canlının hala kötülük daha iyidir varsayılmıştır. Yakın yaşayan insanlar, o tehlike onları uyarır gibi ev, bazen şaka ise, her türlü hizmeti vermektedir. Aksi takdirde, stomping, geceleri çığlık, tabaklar, yanıklar yendi.

görünüm

Eğer bir brownie çizmek önce, bunun neye benzediğini hakkında açık olmak gerekir. Sonuçta, gerçekten bir şey hiç kimse testere! Ancak, zaten olmanın geleneksel bir yolu yoktur. O büyük bir sakal, iyi huylu ve neredeyse zararsız, neşeli prankster ile çok darmadağınık, boy küçüktü. Ve o çok dikkatlidir. Eller yumuşak saçlar büyümeye geniş avuç içi, bulunmuyordu. Buna göre, oldukça kolay bu çekecektir.

nasıl çizileceğini ilk yolu brownie aşamalarında

1. Adım: Bir kağıt yaprağının oldukça büyük bir daire, bir kalem çizin. Bu gelecek başıdır. Aşağıdaki Pririsovyvat küçük dikdörtgen. Bu beden bulunmaktadır. Bu kafasından daha az olmalıdır! Tüm şimdiye kadar kabataslak yapıyoruz.

gövdenin yanlarında Aşama 2. ayak ulaşmak geniş avuç içi ile uzun kolları dorisuem. Ayaklar onlar giysilerin altına saklanan olacak tasvir edilemez.

Adım 3. Kroki hazır, şimdi ayrıntıları yapabilirsiniz. Bir düğme burun, kurnaz gözleri, gölge sakal çizin. Saç karıştırdı.

çuval bezi - 4. Giyim Adım. Hayır "kulüp" ceket! Sen Lekeli bir gömlek yapabilirsiniz.

Adım 5: gereksiz satırları kaldırın, gölgeler ekleyin. Evlerin elinde bir süpürge ile temsil edilebilir.

Adım 6. Bizim maymun hazır. Şimdi evler boyamak bilmelerini. Bunu korkutucu ve komik ve sinsi, doğru değil çıktı, gördünüz mü? Bu bir satır yapmayacağız ve herhangi sorun sizin daire koruyacaktır.

nasıl bir kalem kek aşamalarını çizmek için başka bir yöntem yoktur. Bu, yetişkin sanatçılar için daha uygundur öncekine iken - çocuklar için. Yani: nasıl yardımcı çizgilerin yardımıyla, "kurallarla" Brownie çizmek.

İkinci yöntem, daha karmaşık

Adım 1. anahat tıknaz ve sakallı küçük adam, kroki. Sen yardım çizgilerini kullanmak gerekir. senin sacın düzeni ile başlayalım. dikey çizgi çizin. Birkaç eğrileri yardımıyla farklı boyutları vardır oval çizin. Üst dersin başkanlık edecek - bu kadar büyüktür. alt vücut olacak.

Adım 2. burun seviyesi, göz, ağız tanımlayın. Bu yerlerde aynı zamanda yatay referans çizgileri yapmak gerekir. Oval gövde üç eşit parçaya bölünür. Ayrıca yardımcı yatay çizgiler (iki almalısınız) basılı tutun.

Adım 3. bölge pantolon kemerini edelim ve aynı zamanda kollu çizin. Onları silme, gereksiz çizgilerin bizim krokisini arındırmak. Bir bıyık ve sakalı ile - (ayrılık ortada başın) saç çizin.

gözler, ağız, kırışıklık, burun patates: Adım 4. Zihin varlıklarla yüz getir.

Adım 5: Çizim giyimi: uzun kollu, manşetleri, pantolon bir yama ile bir gömlek.

Aşama çizim ayrıntılı 6. konturları çizin gölge neden olur. Sen dede boyamak için seçebilir, ancak bir kalem versiyonunu bırakabilir.

Tabii ki, bir kek çizmek için birçok yol vardır, ancak, bizce, çoğu güvenilirdir. eserlerinde İyi şanslar!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.