Sanat ve EğlenceSanat

Çeşitli şekillerde komik yüzleri çizin

komik yüzleri çizmek için, bir kalem, kâğıt, silgi ve iyi bir ruh hali gerekecektir. oluşturmak için bu tür görüntüler oval veya daire çizmek gerekiyor. ilk şey komik yüzleri tasvir başlamak gerekir - Bir kalem aralığını özetlemektedir. Mükemmel düz şekil bile sanatçılar bunu yapamaz, işe yaramaz çizmek için. böylece daha da iyi - biraz kaba nedenle, kızma.

komik çekici bir yüz çizin

Yani, daire önceden çizilmiştir. İçinde rakamlar doğru gözler, burun ve ağız konumlandırmak için gelecekte sağlayacak ince yardımcı çizgiler, tasvir. çemberin ortasında bir daire çizin - bu burnu. Sonra gözünü tasvir ve burun burun delikleri ekleyin. Sonra hafif tire çemberin etrafında kesmek gerekir. Daha fazla detay gözler, burun, ağız, kulaklar, yanaklar (küçük oval) ve kaş ortaya çıkmaktadır. Bizim çekici bir yüz gülümsüyor beri sonra onun gözünün köşe küçük kırışıklıkları boya - bu onun ruh verecektir. Sonra saç veya bazı komik saç modeli temsil etmektedir. Yardımcı çizgileri çıkarın ve tüm - resim hazırdır. komik yüzleri çizmek için deneme korkmayın. Sen kendi gözleriyle, ağız, burun, kulak ve saç ile gelebilir. Böylece, her benzersiz, özel olmasını mordashka.

Komik boyaları yüzler

boya ve kağıt alın. mesafe aralarında kalacak şekilde - sarı boya birkaç çevrelerin bir kağıda çizin. boya içine fırçayı batırın ve daire merkezinin vuruş yapıp rakama ötesinde güneş benziyordu. kulüpleri geri kalanı da iyi renk mürekkepleri boya. Bir fırça ve daha ince tasvir yüzleri atın. Onlar çiller ve gözlük, sürpriz, al yanaklı, neşeli, üzgün olabilir.

çizgi çizme

en komik yüzünü nasıl çizileceğini başka seçeneği bulmaya çalışalım. Biz oval görüntünün bir resim ile başlar. bir cetvel şekil kullanılarak orta yatay ve dikey çizgiler kesiğiyle çapraz bölünmelidir. Dikey ayrıca 6 bölüme ayrılan ve yatay çizgiler (üst çizgi alın belirtir) geçirmek gerekir. merkez hat gözler ve burun yere sorumludur. ağız - Sonraki çubuğu burun ve alt belirtmektedir. Eğer bir yüz çizmek gereken ilk şey - Böyle yaşlı bir adam olarak, görüntü için, iki balık kuyruklarının veya onlarsız şeklinde gözdür. gözlerin dikey çizgi simetri çizgisi dışarı ölçün. Burun bir üçgen çizin. Bir köprüde - köşelerinden iki dikey aynı ve üçüncü gözün iç köşesine olmalıdır. Kaşlar burnundan gözlerinin üzerinde iki büyük kemer şeklinde çizmek ve hatta iki tire küçük eklemek - bu sonsuza kadar, gözlerin köşeleri tasvir hangi.

ipuçları göz merkezinin seviyesinin üzerinde olduğunu, böylece iki kez bir işareti "eksi" ve daha geniş burun şeklinde bir ağız çizebilirsiniz.

Sonraki net çizgiler hafifçe kıvrılarak alt biraz daha koyu olmalıdır üst satırda, odaklanarak, konturları, göz çevreler. göz kapakları dokunmayın. Kaslar rasgele şekli göstermektedir. kaşın en kalın kısmı gözün merkezinde olmalıdır. Burnun alt kısmı yuvarlak ve "kuruş" almak için iki nokta altında konur. burun delikleri betimleyen onların yuvarlak hatları Dorisovyvat. Ağız ve dudaklar da keyfi betimliyor. Farklı şekiller şunlardır: dolgun, dar ve hatta eğrileri ve. Bunu yapmak için, hattın orta ve onun artan köşelerini harcamak gülen gülümseme olduğunu, gözleri, balık gibi ağzını çizin. burun eşit - üst bölge göz hizasında olduğu kulaklar, ve dibe Çizim. Gereksiz satırları silin - ve komik yüzler hazır.

bir karikatür çizmek

yavaş yavaş komik bir yüz çizmek için başka bir yolu yoktur. Biz karikatür bahsediyoruz. Başlamadan önce, oranları yakından bakmak gerekir insan yüzüne, sen tasvir etmek istiyorum. burun, ağız, gözler, kulaklar, kaş, saç çizgisi, çene ve diğerleri arasındaki mesafeyi belirler. Ayrıca, zihinsel oranlarda çizgisinde eşit parçaya yüzü bölün. kişi eşi oranlara sahip ise, öğrenci, gözlerinin kenarında dikey merkez hattının eşit parçaya bölünmüş, hem de çene, saç büyümesi, burun ve kaş ucunun kenarından tutunuz.

Eğer değiştirmek istediğiniz bir karikatür oluşturursanız yüz oranlarını, sadece bir elemanın değiştirilmesi gereklidir ve uyumu ihlal etmediğini hepsi. gözler arasındaki mesafeyi artırmak ihtiyacını azaltarak burun, yüz genişletmek Örneğin, azaltmak başının büyüklüğü. Eğer ağzını taşırsanız, neredeyse hemen yanındaki burun, çene tamamen kaldırılmalıdır. Burun ve onun gözlerine "çekici" azaltılması durumunda, ağız ve yüzün alt kısmını artırmak için gereklidir.

komik yüzleri tasvir etmek için, onların büyüklüğüne göre kişilerin şeklinde varyasyonlarını deneyebilirsiniz. Bu hızla karikatürler yaratma temel prensibini anlamak için yardımcı olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.