Ev ve AileÇocuklar

Çocuklar Lego Hollow

Bir an yaratıcı olmayan bir adam için düşünün. Dünya üzerindeki tüm insanlar bu niteliği yoktur düşünün. Bu durumda, hiçbir bilimsel keşif, sanat, masallar olmazdı. Fantezi ve hayal olmadan İnsanlık hayal etmek mümkün değildir.

Hayal - gerçekliğin sapılmamak bir kişinin zihinsel görüntüler oluşturmak için yeteneği. Lego yaratıcıları oyun setleri, en önemli görevlerinden verdi.

Lego sunar sonuç henüz eylemleri tamamlanmamış göndermesine olanak tanır ve bu hayal gelişmedir. Çocuk tasarımcının elemanlarının ev inşa etmek başlar. Aklı o olur nasıl. Başka bir yapıcı onları almaya - Aynı zamanda, bitmiş bina elemanlarına ek olarak, daha fazla elde edebilirsiniz. Böylece icat ya da hayal yeteneği doğdu.

Oyunda görünen, hayal yavaş yavaş diğer sınıfları kapsayacak - çizim, aplike, modelleme, yazma şiir veya hikayeleri ve yaratıcılık içine dejenere olmaya başlar.

Özellikle iki yıldan beş yıla kadar çocukların hayal gelişimi için Lego Duplo dizisinden Tuğla ve fazla setleri geliştirdi. Onların ayırt edici özelliği - Aynı oyunda kombinasyonları ve fikirlerin bir sürü bulmak için yeteneği. Çocuk zar kümesi görür ve oyun evi çeşitli şekillerde inşa edilebilir anlar. Aynı zamanda onun hayal gücü gelişir. Bir kişinin güzel bir sarayda ve katedral genel görünümünü geciktireceğini fikri tipik özelliksiz kutu yerine, kanıt gerektirmeyen olasılığı daha yüksektir. Ve bir çocuk evi toplama, tasarımını geliştirmek göze daha güzel keyifli hale getirmek için çalışacağız. Üzülmeyin, o geç ortaya çıkacaktır ve sonuç sizi şaşırtacak!

çocuk hayal gücünün geliştirilmesi ve rol yapma oyunları ve tematik konularla ilgili Lego Hollow serisinin diğer setleri yardımcı olur. Çocuğunuzun yaratıcılığını teşvik ve zengin hayal gücü sahip sevinç onu mahrum! Lego ARKADAŞLARI - 2012 yılında kızlar için, yeni bir dizi yayınladı. Birlikte dört güzellikleri ile kız yapıcı, ancak obraznomyslit toplamak için sadece öğrenmek kız arkadaşları. kümelerinin her topladıktan sonra birçok oyun hikayeleri razigrat edilebilir. Serinin faydası çok verir. hayvanlar, bakımı evler ve kafeler, ulaşım - tüm iozhet kız memnun ve ona heyecan verici çocuk oyununun saatlik bir sürü verir. erkekler için Geliştiriciler uzun zamandır favori dizi Ninjago güncellenen LEGO. Sanjuro ve heyecan verici savaş arkadaşlarınızla oynarken eğlenceli çocuğunuz birçok vermek suzhetov

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.