Haber ve ToplumÜnlüler

Ignatenko Vitaliy Nikitich: biyografi, aile, eş, rehber

Ignatenko Vitaliy Nikitich - gazeteci ve ünlü bir halk figürü. Rusya Federasyonu'nun politik yaşama ve o sayıda ödül, madalya ve diploma verildi Anavatan önce büyük bir yararları için olağanüstü katkıdan için.

Ne Vitaly Ignatenko yaptı? sosyal aktiviteler ve özel hayatı nedir? öğrenelim.

çocukluk

Nereden Ignatenko Vitaliy Nikitich geliyor? Bu olağanüstü insanın biyografisi karmaşık savaş yıllarında kökleri, ölüm, açlık ve yıkım yıl sahiptir.

Akne Dünya Savaşı, bir öğretmen ve bir polis memurunun oğlu başlamadan önce birkaç aydan biraz doğdu. Baba Vitaly Nikitich annesi okulun bir demiryolu yönetmeni olarak çalıştı bir anda, öğretilen, yarbay rütbesiyle emekli oldu.

Bu oğlan ikincil eğitim almak zorunda bu okulda oldu. Kurumlar evine yakın, bu yüzden iyi öğretmenleri çalıştı.

kırk iki öğrencinin Vitalik sınıf kayıt olarak, yirmi altı milletten kime ait olduğunu!

Okul sporlarında Sınıflar odaklanmak. İlk ders ciddi egzersiz, oldukça uzun olduğunu Önce - Herhangi bir havada kırk dakika boyunca çocuklar çubuğunda ve uzun atlama ve yüksekliği kadar taşındı.

Demiryolu okul yaşam üzerinde kalıcı bir etkisi vardı ve Ignatenko çalışmak olmuştur. O hoşgörülü ve barışsever, sportif ve girişken, dayanıklılık ve kararlılık büyüdü.

yazılı ilk girişimleri

Küçük yaşlardan itibaren Vitalik literatorstvu için özlem görülmüştür. Önce kısa, olgunlaşmamış denemeler ve kısa öykü oldu. On dört yıl yaşındayken erkek çocuğu ünlü gazetesinde basılır bir not yazdı "Karadeniz tost." O zamandan beri, erkek gazetecilik kendini adamak için karar verdi.

Erken eser

Nerede Ignatenko Vitaliy Nikitich okudu? O gazetecilik Lomonosov, fakülte adını prestijli Büyükşehir State University'den mezun oldu.

Liseden sonra o on iki yıl hizmet "Komsomolskaya Pravda", çalışmaya gitti. Basit bir stajyer başlarken, daha sonra bir muhabir atanmasını takiben, daha sonra - ön sayfa editörü - bir süre sonra departmanı, editörü.

Ignatenko zorlukla otuz, o favori gazetesinin başkan yardımcısı editörü görevini başlı vardır edildi. Böyle büyük bir kariyer büyüme için sürekli çalışmak oldu. faaliyet bir tür parçası olarak Vitaly Nikitich gitti. Bazen risk ve güçlük ile ilişkiliydi seferleri yapılır.

Bu Ignatenko gazetesi olmalı sürekli yeni sütun "Gazeteci değiştirir meslek", yetenekli muhabir (partizan bir grup ile birlikte) Afrika ormanlarından dolaştı, hem de diğer faaliyetlerde çalıştıkları sayesinde - garson cafe, okul öğretmen ve hatta geminin denizcileri.

otuz dört yıl yaşında genç lider gazete bıraktı.

bilgi ajansı

Ignatenko Vitaliy Nikitich seçilmiş aşağıdakilerden kapsamı nedir? O sübstitüent TASS CEO yerleştirmek istendi.

TASS - Sovyetler Birliği'nin bir haber ajansı, yurt dışında SSCB ve bilgi toplamak ve yayma hakkına sahiptir Merkezi Bilgi Kurumu, statüsüne sahip. ajans farklı uluslararası olaylar konusunda Sovyetler Birliği'nin birçok tabloların resmi kaynaktır.

üç yıla kadar bir ebeveyn için bu yerde çalışmış olanların, Ignatenko Vitaliy Nikitich daha ciddi sonrası çevrildi - SBKP Merkez Komitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü başkan yardımcısı, bölümler, tanımlar ve Komünist Parti ve Birlik dış politikasını uygular.

Bu departman SSCB ayrı öz istihbarat servisi olan aslında, böyle KGB, Dışişleri ve Savunma Bakanlığı gibi önemli yapıların dış politika faaliyetlerinin tüm yönleriyle sorumluydu.

büyük bir etkiye ve yetkiye sahip yoğun sorumlu eser Ignatenko Vitaliy Nikitich, kişiler ve bağlantıları sekiz yıl sonra, "Yeni zaman" baş editörü olur. Bu, dış politika sorunları, yanı sıra güncel uluslararası olayları devletin iç ve uluslararası konumunu kaplı haftalık sosyo-politik baskı, oldu.

SSCB şimdiki başkan - elli yıl yaşında Vitaly Nikitiç basın servisine M. S. Gorbacheva başının yere davet edildi.

Ancak, uzun süre bu pozisyonda Ignatenko tutunmaya başarısız oldu. devlet düzeyinde Rus haber ajansları - ölümcül 1991 Ağustos olayları sonra ITAR- TASS Genel Müdürü pozisyonunu aldı.

medya

Bunun önemli atama kariyerinde Ignatenko Vitaliya Nikiticha orada durdu? Elbette değil.

başkanlığındaki yer ORT yönetim kurulu üyesi (Kamu Rus Televizyon ya da Kanal One) ve Başbakan Yardımcısı, - 1995 yılında sadece iki yönetici pozisyonlarında alınan Viktor Chernomyrdin. mesajların göre, denetimli ve medyayı koordine.

1997 yılından beri Ignatenko "RESO-GARANTIA" Yönetim Sigorta Kamu Anonim Şirketi Yönetim Kurulu üyesi, Rus sigorta şirketlerinin omurgası biri atandı.

2006 yılından bu yana, Vitaly Nikitich yönetim ORT kurulunda performans yönetimi faaliyetinin amacı ve ITAR- TASS başkanın yönetim kurulu ile birleştirerek, "Birlik Devleti" nin Yayın Kurulu üyesiydi.

politika

meşru bir soru birçok ilgilenen, bir idealdir kariyerini izlemek ve Rus gazetecinin faaliyetlerini hak: Yüksek siyaset Ignatenko Vitaliy Nikitich içine almak mümkün mı? Federasyon Konseyi Dış İlişkiler Komitesi Birinci Başkan Yardımcısı olarak odalarına kabul etmek memnun oldu.

Parlamento olarak, Ignatenko Eylül 2015 tarihine kadar, üç yıl oldu.

Kişisel yaşam

tanınmış gazeteci ve kamu figürü özel hayatı nedir?

Ailesi yıllardır ilgilenen yerli ve yabancı muhabir ve paparazzi mutlu elli yıldan fazla süre evli Ignatenko Vitaliy Nikitich.

pnömoni kırk üç yıl yaşında aniden öldü Alex, - Bu evlilikten tek oğlu Vitaly Nikitich doğdu. O, siyasi gazetesinde editör olarak Türkiye'de tatilde bir soğuk yakalandı. Kendisinin 2008 Mayıs sonunda ölen cumhurbaşkanlarını büyükşehir sağlık kurumları ast yatırılmıştır.

Eşi, hatta bu zor zamanda bunun için bir dayanak noktası ve destek olmuştur, bu çok zor Tek çocuğunun ölüm acı Ignatenko Vitaliy Nikitich.

Ancak şimdi, korkunç bir kayıp kurtarıldı biraz, yine devletin ve halkın iyiliği için çalışmaya kendini adamış.

ilginç gerçekler

O Maxim Gorky adına bir anıt heykel zaman onuncu sınıfta okuyan, Ignatenko Vitaliy Nikitich, heykeltıraş Kolobov için poz verdi.

1995-1997 yılında. Vitaly Nikitich iki kez teröristlerle hükümet görüşmelerinin grup girdi. Bunlar sürekli Kazan pilotlar yakalanması ve Pamir rehinelerin yakalama yüksek profilli durumda idi.

Ignatenko - yirmi senaryo yazarı. Ücret Brejnev adanmış ilk senaryosu için tamamen Birleşmiş Milletler Çocuk Fonu aktarılır.

Vitaly Nikitich tenis seviyor - Her sabah kortta bir sıcak yukarı başlar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.