InternetBloglar

"İletişim" kilidini açmak için nasıl

Bazen kullanıcılar "VKontakte" bloke bir hesapta gibi bir sorunla karşı karşıya. Sadece "Bize ulaşın" kilidini nasıl bu ipuçlarını izleyin çok üzgün ve panik gerekmez. Bir çok seçenek bulunmaktadır ve bunlar site sayfalarına erişim vermez neden bağlıdır.

"İletişim" kilidini açmak için: neden - Bir virüs

böylece telefon, bir arkadaşının bilgisayar, tablet ve: - siteyi neden yayınlanmadığını öğrenmek için ilk yolu başka bir cihazla bir sayfaya gitmek için çalışmaktır. Eğer sayfasına gitmek özgürdürler cihazlar, sonra da bilgisayar virüsü kapmış olup ve canlandırmak için acil ihtiyaçtır. ve klasör "dan" bulun: «Windowssystem32driversetc'deki C» Bunu yapmak için, klasör gidin. hat «127.00.1 localhost» bulun ve ondan sonra gelen her şeyi kaldırın. Değişiklikleri kaydetmek ve sonra tüm klasörleri ve pencereleri kapatın ve bilgisayarı yeniden başlatın unutmayın. virüs taraması virüsler için kontrol edin.

Bir virüs aldı neden: Nasıl "İletişim" kilidini açmak için?

Daha önce belirttiğimiz gibi, "VKontakte" in önceki giriş kilidi nedeniyle Eğer virüsü almış olmasından oluştu. Nerede yakalandı ve nasıl bu kendinizi korumak için, bugün yazın. porno sitelerine gerek yok, size ücretsiz sesli ve diğer FreeStuff iyi söz şüpheli programları yükleyin. bir fare kapanı serbest peynir unutmayın. Eğer şüpheli üretici veya casus nitelikleri adresinin cihaz yazılımı indirilirken, bu bilgisayarınız bir etkisi olacaktır bir virüs düzenleyeceğini% 99 garantisidir. Aynı yetişkin eğlence ile siteleri için geçerlidir. genellikle tamamen para iyi bir miktar kaldırıldı bundan sonra belli sayıda, SMS göndermek için gerektiren ana sayfasını değil bütün bilgisayar sadece blok bu virüsleri içermektedir. Ama sorun mucize olmamasıdır ve gasp nedeniyle pencere hatta birkaç SMS sonra asmak için devam ediyor. Bu durumda, sayfa kilidini "Contact" in veya tüm bilgisayarın bir uzmanının yardımı ile mümkündür.

nedeni - sayfanızdaki bir anlaşılmaz aktiviteyi: "İletişime" kilidini açmak için nasıl

Bu mesaj hayatında en az bir kez, hayatlarında her kullanıcı siteyi alabilirsiniz. Sistem "VKontakte" gibi bir şey olabilir: Eğer bugün çok etkin olan birçok davetiyeler gönderdi, onların "captcha'yı" ziyaret, aynı metin içeren mesajların çok şey yazmak. Eğer bir spam konum Yani, "Vkontakte" tanımlar. Ertesi gün sayfanıza alamayan ve sistem sayfanızda şüpheli etkinlik olduğunu, size yazacak. Böylece, tabii ki, onun bünyesinde ücretsiz işinizi yürütmek ve isteyenler, engelleme "VKontakte" Bu spam ile savaşır. Bu durumda, telefon numarası tanıtımıyla bir sayfa açmak için fırsat verilmiştir. Bu ancak önceden hesabınıza bu sorunu bağladı yalnızca bile, sayfaya erişimi dönecektir bir kodu içeren bir SMS alacaksınız. Aksi takdirde destek yazmak ve onlarla şeyler sıralamak için gereklidir. Dedikleri gibi, onun sayfasında, telefon numarası ve "İletişim" kilidini nasıl sorusuna kravat, parmak tıklama ile çözülecek böylece Bazen, başarı ile bitmez. Sonraki sayfanızı kilit tatsız vesilesiyle bahsedeceğiz.

"İletişim" kilidini açmak için: sayfa kırma

Orada siteye alamayan başka bir nedeni olduğunu ve hacker kurbanı oldukları için, en zahmetli. Sayfanız basitçe çatlayabilir. Eğer gönderilen kötü bağlantı için gittikten sonra bu gerçekleşir veya kendin görmüş ve gidip görmek karar varsa. Önerimiz - Bundan daha iyisini yapamayız. Hatta belirli bir virüs veri hakkında bilgi toplamaya başlar ve aramalarınızdan tüm hesaplar için şifre seçmek mümkün olacak nasıl fark yoktur. Bunun İlaçlar:

  1. "Vkontakte" girmek için çok karmaşık bir şifre ile gel.
  2. Onlara sadece gönderilmiş olsa da, linklere gitme iyi arkadaşı. Sordum "Şu an beni gönderdi mi?".
  3. Bilgisayarınızdaki şifrelerinizi saklamak etmeyin, onlar pis virüs casus olabilir.
  4. Hesabınızı kaydetmek için, başkalarının eline geçerse, saldırganların hesaplarına alamadım görmek için ayrı bir e-posta kullanın.

Bugün, "Bize" sayfasında kilidini açabilir ve / veya bu belanın içine alamadım nasıl yollarını inceledi. Dikkatli olun ve Internet, gerçek hayattaki gibi de kötü adamlar olduğunu unutmayın. İyi antivirusnik haline gelmesine yardımcı oluyor hayatı kolaylaştıran, ancak ana karar size kalmış hala.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.