Sanat ve EğlenceSanat

Kevin Jonas - Ünlü müzisyen ve seven bir baba

Kevin Jonas - Amerikalı ünlü aktör ve müzisyen. kardeşi Nick yarattığı pop rock grubu Jonas Brothers üyesi olan. 2008 yılında popüler dergisi People seksi erkekler listesinde yer aldı. Danielle Deleasa - 2009 yılında güzel bir kızla evlendi. Ve daha sonra Jonas ile evli kendi reality şovu onunla birlikte rol aldı. 2014 yılında, çiftin kızı Alena Rose Jonas doğdu. Bu ilginç ve sıradışı adam hakkında daha fazla bilgi edinmek!

Erken yaşam

Kevin Jonas (gerçek adı - Paul Kevin Jonas II) tenek, New Jersey (ABD) şehrinde 1987 yılında doğdu. Annesi Deniz Mari, bir şarkı öğretmen ve babası Paul Kevin Jonas, müzisyen ve söz yazarı olarak çalıştı. Genç kardeşler - Joe (1989), Nick (1992) ve Frankie (2000). Jonas ailesi, İtalyan İrlanda, Alman ve Hintli köklerinin olduğunu.

Müzik Kevin eğitime büyük etkisi vardır. O 12 yaşında gitar çalmayı kendi kendine öğrenmiş ve mükemmel kilise korosunda şarkı söyledi. 2005 yılının başlarında, ilk Nick iyi bilinen bir şirket Columbia Records ile sözleşme imzaladı. temsilcileri üç yaşlı kardeşler tarafından gerçekleştirilen şarkıları duyduktan sonra Fakat, onlar da sözleşmede yer almaktadır. Yani Jonas Oğulları bir grup, bundan sonra Jonas Brothers değiştirildi.

Jonas Brothers ticari başarı

50.000 kopya - Brothers ilk albümü sınırlı sayıda diski ile 2006 yılında serbest bırakıldı. Bu Sony Corp., grup teşvik ilgilenen olmadığı gerçeğini kaynaklanmaktadır. Ama Şubat 2007'de, onlar Hollywood Records ile sözleşme imzalamış ve aynı adı taşıyan ikinci ilginç albüm çıkardı - Jonas Brothers. Billboard Hot 200'de ilk haftasında beşinci sıraya ulaştı. Biberon Pops - aynı zamanda etrafında kardeşler bir reklam prodüksiyon GAP görünür.

Üçüncü stüdyo albümü 2008 yılında yayınlandı ve dördüncü (2009) Billboard Hot 200 numaraya 1 gitti de çok popüler oldu - şirket 247.000 adet sattı. 2012 yılında, kardeşler Hollywood Records ile sözleşme sonlandırılmış ve başarıyla tüm şarkıların haklarını satın aldı.

Kevin Jonas - film ve müzik

2007 yılında Kevin ve kardeşleri milyonlarca izleyiciye en popüler filmi fragman olmuş "Hannah Montana", bir bölüm rol aldı. Yakında filmin ilk ve ikinci parçanın filme yer aldı "Camp Rock". 2008 yılında grubun fanları Disney Channel gerçekçi bir seride müzisyenler hakkında daha fazla bilgi edinmek için başardık - «Jonas Brothers:. Living the Dream"

Kevin Jonas MTV programının dördüncü bölümde ortaya çıktı - heyecanla onun genç anıları anlattı "Ben 17, iken". İzleyiciler de 2011 yılında TV programı "Kelly ile Yaşam" onu görmek başardık.

2012 yılında, o boyunca eşi ile Danielle Deleasa Jonas ile evli programda kaldırıldı. Genç bir çift onu büyük aşkı hayatında gösterilmiştir.

2013 yılında, grup Jonas Brothers nedeniyle yaratıcı farklılıkları kırar: Joe Kevin ilk çocuklarına ortaya çıkması için hazırlanıyordu oyunculuk kariyerine odaklanmak için seçtik ve Nick kendi müziğini yazmaya başladı.

Jonas 2014 yılında Celebrity Apprentice yedinci sezonunda yer aldı.

Kişisel yaşam

2007 yılında Kevin, Bahamalar ailesi ile dinlenme Danielle Deleasa (eski kuaför) karşılamaktadır. İki yıl sonra evlendiler. Alena Rose Jonas - Şubat 2014 yılında bir kızı vardı. memleketi New Jersey Jonas ise eşi ve çocuğu için $ 12 milyon için mükemmel bir ev alacaktı.

kardeşler bir grup dağılmasından rağmen, yine de birbirine yakın olan ve tek bir tatil veya aile kutlaması kaçırmayın.

Yani, bir sonuca varılabilir: Kevin Jonas - profesyonel müzisyen ve aktör değil, aynı zamanda onun harika ailenin bir koca, baba, kardeş ve evlat sadece. yıldızlara tüm dikenli yolu, o sürekli zor zamanlarda kendisine destek veren kardeşleri ile birlikte gitti. mutluluklarını paylaşmak isteyen onun sevgili eşi ile bir reality show rol aldı. Ve sosyal ağlarda hayranlarına güzel kızı göstermek için doyum olmuyor. Bize onu örnek ve her zaman Kevin Jonas (resimler onaylanana Yukarıda gösterilen) gibi neşeli ve açık insanlar olalım!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.