Haber ve ToplumÜnlüler

Patenci Ruslan Goncharov biyografisi, kişisel yaşam ve ilginç gerçekler

spor, dünya artistik patinaj daima ayrıcalıklı bir konuma işgal etmiştir. ön ödemesiz ve zarafet, izleyiciye egzersiz yorucu saatler görünmez bırakarak gerçek bilenler için zarif spor.

artistik patinaj Sovyet okul daima spor dünyayı tüm dünyada tanınan kendine özgü pateni tarzı ile büyük bir patenci, bütün saçılma vererek ayrı durdu. Sovyetler Birliği'nin çöküşü pateni yetenek kullanılabilirliğini etkilemedi. Bunlardan biri, Ukrayna patenci Ruslan Goncharov, makalede ele alınacaktır.

çocukluk

Ruslan Goncharov Odessa sıradan ailede 20 Ocak 1973 doğdu. Papa Ruslan, Nikolai Ivanovich, hayat boyu denizci, dünya çapında birçok ülkeyi ziyaret etti. Anne, Valentina Pavlovna bölgesel ortaöğretimde öğretmen olarak çalıştı. Çocuklarını gönderileceği yeri seçimi, Goncharov ailesinin önünde kısaca durdu. Tüm buz kompleksi "Icicle" evine yakınlığı kapatma kararı. Altı yaşında itibaren Ruslan Olimpiyat rezervinin genç spor okulunda paten Şekilde çalışmalarına başladı. Bu tekniğin koymak genç adam, paten taşımak için doğru öğretti yoktu.

Profesyonel sporda ilk adımlar

Ruslan önce onbeş yıl yaşında artistik patinaj belirli bir uzmanlık seçerek bir soru oldu. bir ortak ile bir çift buz üzerinde bireysel performansları veya dansları: İki yöne arasında seçim gerekliydi. Sonuçta bu çifti paten tercih karar verildi, koç ile birlikte Ruslan. Ruslana ilk iş ortağı Eleanor Gritsay oldu. çiftinin Ortak performansları sadece bir yıl sürdü. Başka ortağı Ruslan Goncharov Elena Grushin oldu. Öyleydi sonra gösterilen zaman, spor derneği kalmıştır için yıllar.

ortak eğitim ve yerli sahnede performansları İki yıl Potters-Grushin hiçbir şey birkaç olmamıştır. 1991 yılında, onlar dünya şampiyonasında bir performans için Sovyetler Birliği'nin genç takımda alındı. Dünya Şampiyonası debutants yeterince yüksek, dördüncü sırada yer getirdi. Umut verici genç bir çift önce tüm yollar spor yükseklikleri açık gibi görünüyor. Ama Gel 1992 getirdi ile bu çöküş içinde Sovyetler Birliği ve belirsiz umutları için patenciler.

Ukrayna ekibi

Patenci Ruslan Goncharov birlikte onun ortağı ile dünya spor arenasında kendi vatan, Ukrayna sunmak üzere karar verirler. 1993 yılında üçüncü sırada yer Ukrayna'da şampiyonluk tamamlanması, çifti, dünya şampiyonası için seçilir. O zaman, onun ortağı ile Ruslan Goncharov yönde Aleksandra Tumanovskogo altında harekete geçti. Ilk yetişkin dünya şampiyonasında, bekletilen Japonya etti değil getirmek genç çift özel temettü. Ruslan ve Elena sadece onsekizinci son gerçekleşti. Önümüzdeki birkaç mevsim de bu çifti özel şan getirmedi. Sürekli dünya ve Avrupa şampiyonaları yerli arenada ödül kazanan biniyorlar, çifti sadece ikinci on yılında gerçekleşti. Daha iyi sonuçlar elde etmek için kalite yepyeni bir seviyeye gitmeye gerek ortaya çıktı.

ABD aktar

hayranlarının çoğunun özel hayatında ilgilendi Ruslan Goncharov, 1995 yılında Elena Grushina evlendi. İki yıl sonra, çift yaşam ve eğitim Conn tarafından ABD'de daimi ikamet taşınmaya karar. Hareketli birlikte çift başka önemli adım karar - koç değişikliği. Bunun yerine Nataliya Linchuk ve Gennady Karponosov eğitmek başlar Aleksandra Tumanovskogo Ruslan ve Elena'ya bir çift birkaç yıl geçirdi. Ve işbirliği çifti Goncharov-Grushin ikinci sezonunda somut sonuçlar elde etmektedir. sezon 1999 ilk kez çifti Ukrayna şampiyonu oldu ve Dünya Kupası ve Avrupa Şampiyonası sonunda ilk on içine alır. 2002 yılında, Goncharov ve Grushin Salt Lake City düzenlenen Kış Olimpiyatları'nda gerçekleştirmek, bir kez daha dünyanın en iyi on çiftleri biniyorlar, dokuzuncu etapta nihai kazandı.

Tarasova ve Morozov ile çalışma

Diğer bir kariyer büyüme yolunda bir sonraki adım, tanınmış Tatiana Tarasova işiydi. Ayrıca, çalışma dans numaralarını evreleme sorumluydu koreograf Nikolai Morozov, bir çift ile başladı. Daha sonra, Nikolai Morozov bir çalıştırıcı Tatiana Tarasova gibi değiştirilmesi, eğitim işlemi Goncharov-Grushin çiftlerine geçti. Yeni teknik kadronun sonuçları önümüzdeki uzun değildir: Moskova'da düzenlenen 2005 Dünya Şampiyonası, iken, çifti Ruslan Goncharov - son üçte birlik bitirme dünya şampiyonasında podyuma, ilk kez eşi Elena Grushin.

kariyer zirve

çifti Goncharov için zaferi Grushin 2005-2006 sezonu oldu. sezon başında çifti Paris'te Büyük Ödülü kazandı. Bu Kanada ve Japonya'da iyi performanslar takip etti: İki çift düzenlenen yarışmada ikinci gerçekleşecek başardı. 2006 yılının başlarında, bir çift mükemmel nihai saniye alarak Paris'te Avrupa Şampiyonasında yaptı. Ve bütün spor kariyerini yüceltme olarak - Torino Kış Olimpiyatları'nda üçüncü sıraya. spor yılın sonuçlarına göre Ruslan Goncharov Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi Merit »III derece için Order" verildi.

spor kariyerinin ardından Yaşam

Olimpiyat Oyunları Goncharov Ruslan de başarılı bir performans gösterdikten sonra, kimin biyografisi dikkatinizi makale sunulmuştur patenci, ben profesyonel sporcu kariyerine son vermeye karar. Ne yazık ki, aile hayatı çiftler üzerinde bir spor kariyer ve darbe sonu. 2008 yılında, Ruslan ve Elena boşanmak için ortak bir karar alır.

Ruslan Goncharov değil elveda sevilen artistik patinaj, bir kez profesyonel sporda dışında, böyle ilginç bir şekilde geliştirmiştir patencinin özel hayatı. O pateni anlamaya ilgili televizyon projelerinde çeşitli konuşmasını sürdürdü. Ortağı Amalia Mordvinova Yana Rudkovsky, gibi böyle tanınmış medya kişilikleri vardı Irina Chashina, Linda Nigmatulin.

2010 yılında, Ruslan Goncharov başarıyla buz gösterisi Evgeni Plushenko "on Ice Kings" konser verdi. Ülkenin televizyon ekranlarında son kayda değer görünüşe - projesi katılmak "Buz Devri: Kupası'nı profesyonellerinin." Buz gösterir performanslarının yanı sıra, Ruslan halen Milli açar artistik patinaj Akademisi, Kiev bölgesinde bulunan. Ayrıca, Moskova merkezli "Okul Dans Ruslan Goncharov buz" açıldı.

Bu tür olayların kariyerlerinde güzel atlet, ünlü patenci Ruslan Goncharov zengindi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.