OtomobilArabalar

"Ferrari F12": Özellikler, tasarım, iç ve dinamikleri

en pahalı ve gösterişli arabaların biri popüler ve ünlü İtalyan endişe "Ferrari F12" dir üretti. Merkeze monte edilmiş motor ve arkadan itişli özelliğine Bu hibe Turismo, geliştirdi. ilk araba 2012 yılında halka sundu. Zaman ancak bu model hala popüler olduğunu yeterince geçti.

modeli ile ilgili Kısaca

İtalyan üretici o kadar sık değil yeni öğeler ışığında üretir, bu yüzden her zaman yeni modelin tanıtımı olacak - Bu etkinlik. "Ferrari F12" modeli tam da böyle olmuştur. Bu süper gerçekten bekliyor.

K 2 koltuklu gövde modelinin aerodinamik özellikleri aracılığıyla çalışmak için çok zaman geçirdim da onların geleni, Ferrari'nin uzmanları ve Pininfarina çalışanları, koydu. Bu durumda, görünüm herhangi bir "bir aile bulunmaktadır." kaybetmemiştir Arabanın Sportif görüntü farlar, hem de bağlı büyüğe alışılmadık kas formları ile uzatılmış kaputu, saldırgan bir kesim sayesinde oluşturmak için yönetilen tekerlekler, boyut olan 20 inç. Hayvan yem de iyi çıktı. Onun özellikler - klasik optik dairesel şekil, egzoz sisteminin dört "gövde" ve son özelliği - difüzör.

uzunluk 4618 mm, yüksekliği - - 1273 mm "Ferrari F12" oldukça büyük boyutlara sahiptir. Aracın genişliği parametresi 1942 mm 'ye eşittir. yol çok dinamiktir üzerinde nedeniyle boyutlara modeli görünüyor.

Birkaç kelime içeride "Ferrari F12" neye benzediğini hakkında söylemek gerek. Arabanın İç övgü dışındadır. Bu, en önemlisi, işlevsellik, kalite ve mükemmel stil ahenkli birlikteliği başarılı bir örnektir ve. Bu markanın arabaların özelliğidir olarak kontrol elemanlarının büyük çoğunluğu, bu direksiyona konsantre karar verildi. çeşitli renk ekranlarla çevrili Takometre tasarımcıları. Sürücü kolayca okuyabileceği şekilde Tekerlek, önemlisi, bu cihazlar değil yakın gelmez.

araba, "Ferrari F12 berlinetta" nin ön panel - bu saf minimalizm olduğunu. Merkezde üç görebilirsiniz delikleri ve klima kontrol ünitesi. ön yolcunun önünde takometre ölçeği görüntüleyen bir LCD ekran, artı mevcut hız ve viteste tanıklık yerleştirilir.

Son olarak, sandalye. Deri Döşeme ve ayrı profil - bu onların net avantajlar olduğunu. Fanlar kesinlikle rahatça olsun teşekkür ederiz.

teknik özellikleri

"Ferrari F12 berlinettası" - gerçek bir "aygır", kaputun altında 12 silindirli patlama doğal emişli motoru. Bu 6.3 litrelik bir hacme sahiptir. Maksimum güç çıkışı 740 "atlar" dır! Ve bu motor tarafından tahrik edilen manuel şanzıman robotize 7-hızıdır.

Bu verilere baktığımızda, tahminimiz o "Ferrari F12 berlinettası" inanılmaz özellikleri yanı sıra yüksek hızda performans. Bu nedenle, örneğin, için "yüzlerce" araba biraz fazla 3 saniye hızlandırır. 200 km / s ok işareti için 8.5 saniyeden fazla alır. Aracın kendisinden sıkılmış maksimum şaşırtıcı 340 km / saat'tir. 15 litre "yüz" başına - Ortalama yakıt tüketimi, söylenmesi gerekir, o kadar büyük değildir.

araba, "Ferrari F12 berlinetta" tasarımı da özel - alüminyumdan yapılmış olan temeli atıldı uzay çerçeve içinde. Kullanılan malzeme 1525 kg araç kadar ağırlığını azaltmıştır. ön ve arka iki bağımsız modelinin bir süspansiyon. direksiyon simidi, bir hidrolik yükseltici ile donatılmıştır, böylece güvenli ve kolay yönetim. Artı şimdi karbon seramik fren sistemi ekler.

Özellikler ve Fiyat

Yukarıdaki fotoğraf sağlanan Makinesi "Ferrari F12 berlinettası", yaklaşık 25,3 milyon ruble bugün değer. Ama bu son fiyat değil. Kolayca bir kişi genişletilmiş seçeneklerle sürümünü almak isterse, artırılabilir. Ve varsayılan olarak, bu süper hava yastıkları seti ile donatılmış olup, klima sistemi, pahalı bir ses sistemi, Bi-xenon kafa aydınlatma optiği (normal ve adaptif olmayan), bir elektronik paket, 20 inç jantlar ve farklı geniş bir yelpazede (yüklü yan ve ön ikisi) sadece modern bir sürücü gerektirebilir elektronik fonksiyonlar.

ana avantajları

Bu İtalyan süper uzun Maranello uzmanları tarafından tasarlanmıştır. Bu model şaşırtıcı performans sağlar. Ve en son motora sayesinde. Artı, ama yine de klasik ve aerodinamik izlenebilir tamamen yenilikçi tasarımı, sevinmek mümkün değil. Aslında, en güçlü ve yüksek performanslı yol otomobili. Başlıca avantajı - verimli motor, gövde, elektronik kontrol, son aksesuar ve rahat bir salon gelişmiş mimarisi. Bu makine mükemmel kontrol sağlar ve Motorlu araç gerçek zevk almak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.