GüzellikTırnakların

Ayak sağlığı için SPA-pedikür

Birçok kadın için yeterli dikkat yoktur ayak bakımı. Ama ayaklar, yüz ve ellerde daha az acı çekiyor. Rahatsız ayakkabı, naylon tayt ve ihmal ayaklarının üzerinde cilt pürüzlü ve halsiz olun. nasır, nasır ve çatlaklar görünür.

Bir SPA-pedikür - Bu sorunlar kolayca güzellik salonları son zamanlarda ortaya çıktı prosedür, yardımı ile çözülür. Her zamanki pedikür itibaren daha güvenli ve etkilidir. şaşırtıcı Eylem spa pedikür: ayakları üzerinde yumuşak ve pürüzsüz cilde ek olarak, iyi bir ruh hali ve rahatlama sağlar. Bu prosedür etkisi altında ayakları üzerinde tahriş biyolojik olarak aktif noktaları oluşur ve bu nedenle bütün organizmanın durumunu arttırır.

Olağan prosedür aksine pedikür, SPA-pedikür yumuşatıcı ve özel hazırlıklar tedaviden sonra kaba cildin yumuşak çıkarılmasını içerir. cilt zarar görmemesi, mekanik soyma ve kesme kullanmaz bu prosedürü yerine getirirken. Ve spa pedikür sonra etkisi çok daha uzun sürer: yaklaşık bir ay ayaklarının üzerinde cildi yumuşak ve pürüzsüz olacaktır.

Spa pedikür bir içermektedir ayak banyosu, yumuşak tırnak bakımı, derin soyulma, ayak masajı ve nemlendirici maske. deniz yosunu ekstreleri, meyve asitleri, termal suları ve terapötik çamur: Yararlı formülasyonlar, sadece doğal maddeler içerir. Prosedür yaklaşık iki saat sürer ve altında düzenlenen rahatlatıcı bir müzik.

SPA-pedikür deniz tuzu ile banyo ile başlar, bazen sıcak küvetleri kullanılmaktadır. Bundan sonra, ayak cilt yumuşar ve besin için geçirgen hale gelir. ayak derisi üzerinde daha derin yumuşatmak ve kaldırmak nasır için Gerekirse meyve asitleri dayalı özel ürünler konulur.

Cildi yumuşatma sonra çivi nasır, nasır ve tırnak etlerini kaldırarak imal edilmektedir. Bu hiçbir şeyi kesmeyin, ahşap araçlar ile yapılır.

Bir sonraki adım, çoğunlukla deniz tuzundan, nemlendirici ovma kullanarak cilt soyma bir ayak olduğunu. Cilt meyve asitleri göre daha güçlü bir yumuşatma ürünleri neden çok kuru ve kaba değilse.

Nasır ve cildinizin kaba alanlara kaldırılmasından sonra besinleri hazırdır. ayakları üzerinde bitkisel bileşenlere dayanan nemlendirici besin maske uygulanır. o 15-20 dakika olmalıdır tutun.

SPA-pedikür de kapsamaktadır ayak masajı. O yumuşak rahatlatıcı müzik için uçucu yağlar kullanarak yaptı. Bu masaj deride değil, aynı zamanda tüm vücut üzerinde sadece bir iyileştirici etkiye sahiptir. Sonuçta, biyolojik olarak aktif noktalarda yumuşatılmış cilt etkisi sayesinde çok daha güçlüdür. Sonuç baş ağrısı, kan dolaşımını ve genel durum, rahatlama iyileştirmektir.

İsteğe bağlı olarak yapmak parafin dürüm, derin soyma tırnak vernik. yumuşaklığı birleştirmek için yardımcı cilt nemlendirici uygulanan işlemden sonra. Bu durum uzun süre korunur.

Pedikür hizmetleri bile küçük bir kasabada artık, ve SPA pedikür hala yerde sunamaz. Ama böyle bir prosedür geçmek ayda bir kez her kadın için önerilir - ve ayaklarım hep bakımlı olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.