GüzellikTırnakların

Gomalak: yorumlar. Shellac cilası. Bluesky Shellac: yorumlar

Son birkaç yılda, tırnak cilası gomalak en popüler türdeki tüm prosedürler haline gelir. Yenilikçi teknoloji yüksek puanı verilen kadınların çok sayıda Yorumlar. Ancak, tırnak merkezlerinin müşteriler ve yeni hizmetten çok memnun değildi kalanlar arasında bulunmaktadır. makale gomalak çeşitli değerlendirmeleri incelemek önermektedir.

Sorun herhangi manikür nedir

Yüksek kaliteli manikür - Bu kadın görüntüsünün önemli bir parçasıdır. gizlemek için zor Eller, onlar görünürde her zaman vardır ve tırnakları bakıştan, insanın genel izlenim belirler.

Profesyonel bir salonda yatıştırıcı manikür olması veya üzerinde kendini rahatsız eden herhangi bir kadın onu mümkün olduğunca uzun hiçbir kayıpları hizmet istiyoruz. Ama hayattaki o seyrek olur. Ev işleri, çocuklarla oynarken, temizleme, bulaşık yıkamak, yemek pişirme - Bütün bu kaçınılmaz olaylar parmakları onarılamaz zarar.

Bu bayanlar birkaç gün çivi güzelliği zevk olduğu ortaya çıktı. Parlak boya hızla tazeliğini kaybeder, bozulmamış cila çatlak ve pul pul olmaya başlar. Kaplama koruma bile yeni-fangled araçlara yardım etmeyin. Elbette, tüm yerli iş eldivenleri yürütülen olabilir, ama bu sadece kısa süreli olur.

Tırnaklarını yardımcı Nasıl

her zaman çok profesyonel kendim kadar eski bir manikür olarak Manikür kalite sorunu, bir çıkış yolu bulmaya çalıştık. Yumuşak doku parçaları vasıtasıyla vernik tabakası tutmak için tasarlanmıştır ilk orada ipek tırnak teknolojisi. Sonraki açma - akrilik ve jel uzantıları. Means güvenilir şekilli çiviler görünüyordu ve çekici bir görünüm korurken uzun süre dış etkilerden korur.

kaplamaların bu tür önemli bir dezavantajı, tırnak plakası üzerinde olumsuz bir etkisi vardır. Sentetik tabaka daha sağlam bir tutma için düzenli olarak üst tırnak temizlenmiş. Bu prosedür, kademeli bir zayıflama ve doku yıkımına neden olur. Ayrıca, çatlaklar kolayca mantar hastalıklarının neden olabilen mikroorganizmaların ulaşır.

Shellac CND - optimum çözüm?

Bir jel gomalak - Amerikalı araştırmacılar yorulmaz güzellik endüstrisi uzun zamandır kadın manikür ömrünü uzatabilir mucize formülün sverhstoykogo araçları getirdi.

Müşteri geri bildirimi çoğu için yeni bir araç ile ilk karşılaşması güvensizlik istikrarlı duygusu olduğunu göstermektedir. Çok mantıksız iddia o iki buçuk hafta olduğu kadar korunmuş olacaktır (yumuşak ve kırılgan) değil çok hali vakti yerinde çivi gibi görünüyor!

Şaşırtıcı çözelti vernik ve jel zaman en iyi özelliklerini bir araya getiren bir karışımıdır. Ancak en önemli özelliği, tırnak jel, aslında, uzun süreler boyunca, renkli kaplama hacmini artırmak ve değildir olmasıdır.

Bu nedenle, taşıt ve şu görüşleri alır. Şellak tırnak agresif koruyarak sabit duracak sağlar. Ek koruma plakaları üst katmanı kesmek gerek olmamasıdır. Doğal yüzey ve tırnağın şekli uzun süre korunur. tırnaklar çoğunlukla soyulmuş olsaydı, imha lak-jel kaplama işlemi sayesinde durur.

Evde shellac öğrenmek mümkün mü?

Uzun zamandır kendi kadife güzelliğinin tadını için, profesyonel salon ortamında yeni araçları kullanarak bir manikür yapmak tavsiye edilir, ama yeterince yüksek fiyat çok harika bir araç keşfetmeye karar önler. Mutlaka Maliye önemli tasarruf elde: Bazı teknik kendinizi usta bir düşünce var. Tabii ki, kendi başlarına tekniğini incelemek ve uygulamak mümkündür evde shellac. Prosedürün Yorumlar Ancak çok iltifat değil. Uygulama tekniği mastering zaman her adımda mevcut çeşitli araçlar kullanarak, dikkatle önemli olduğu ortaya çıkıyor. Bu kendini bir manikür rahatsız etmeye çıkıyor.

biriktirme teknolojisi. Nerede başlar?

İlk adım manikür yumuşatılmış tırnak kütikül ve plaka önceden belirlenmiş bir model oluşumu işlem içerir. derste yuvarlak ipuçları ve tırnak dosyası ile özel cımbız, makas vardır.

Sonraki öğütme işlemi gelir. Prosedürün yankılanan adı aslında oldukça doğru değildir. Küçük küpler narin bafika boynuz liflerinin hafif bir yer değiştirme düzenledi. Bu bir renklendirici madde ile tırnak yüzeyinin kavrama güçlendirmek için gereklidir. Buff tıpkı bir mat yüzey yapar, çivi herhangi bir zarar vermez. Kesilmiş toz parçacıkları kolaylıkla yumuşak bir fırçayla uzaklaştırılır.

Güvenli tutuş - mükemmel bir manikür için anahtar

Bir sonraki adım özel aletler Spreyi Tırnak kullanarak bir yağ alma tedavisidir. tırnak yüzeyi güvenilirliği ve gomalak ile angajman dayanıklılığını bağlıdır temizler nasıl olduğu için önemlidir. plakanın yapışma özelliklerini geliştirmek için özel bir alet ile kaplıdır - primeri. Solüsyon çivinin bir kontur uygulanan ve doğal olarak kurur edildi.

Ve biz değerlendirmeleri ne söyleyebilirim? Shellac renklerin şaşırtıcı bir çeşitlilik tutar. Çok renkli şişelerin çok sayıda arasında diğerlerinden farklı olan birkaç araç bulunmaktadır. Etiketin üzerindeki yazıda, vernik Manyeto olduğunu belirtmektedir. Sonuç basitçe beklenmedik etkisi olduğunu çarpıcı. tırnak cilası için jel uygulandıktan sonra bir çeşit küçük mıknatıs tepsisi. girift şeritler şeklinde tırnak yüzeyinde yer alan mıknatıs etkisi altında boya içinde ihtiva edilen metal tozu, dişli dalga. Bu olağanüstü güzelliği dönüyor!

Biz kapağı oluşturmaya başlar

bir fırça ile tırnağın sözde boyama preslenmiş uç kısmı - baz malzeme, geleneksel bir kaplama olarak tatbik edilir, ancak gerekli sızdırmaz bir polimer katmanıdır. taban tabakası kurutma ultraviyole ışınları ile bir lamba altında iki dakika boyunca meydana gelir.

Dondurulmuş jel yüzeyi kurutulduktan sonra hafif yapışkan kalır. Bu, güvenilir bir polimer oluşturan bir bağlantı, ve gomalak CND normal ve gereklidir.

O onu takip Yorumlar. modası geçmiş bir katman çıkarın oldukça zordur. vernik kaldırılması için geleneksel araçlar burada yardımcı olmayacaktır. gomalak çözündürmek için, pamuk pedler nemlendirilir ve her bir tırnak konan özel bir sıvı kullanılır. alüminyum folyodan bir parça ile sarılmış parmak üzerine. Beş dakika sonra delaminated boya bıçak manikür kullanılarak temizlenebilir.

Tırnağın sızdırmazlık ucu bağlanması ve UV lambaya en az iki dakika altında kurutma ince bir tabakası ile bir taban alt tabaka üzerinde üretilen Uygulama gomalak rengi. İkinci renk tabakası uygulanmış ve birinciye benzer bir şekilde kurutulur.

Final Maç

Kaplama işleminin tamamlanması şeffaf apre maddesi kalın bir tabaka uygulanmasıdır. Tamamen lake katmanı kapsar ve güvenli bir çivinin ucu mühürlenir. gomalak cila gibi UV lambası altında Kurutulmuş son kattır.

Yorumlar her katmanı kurutma işlemi oldukça uzun ve sıkıcı görünüyor söylüyorlar. ayrı ayrı ilk dört kurutulmuş çivi ve başparmak her taraftan. Ve böylece her katmanı uygularken! üzücü bir sonuca götürecek sıkıcı zaman kesmek için bir kez tüm parmaklarını kuru girişimi. başparmak tırnak UV ışınları üzerine birkaç gün sonra pul pul olmaya başlar üzerinde vernik sonuçlanan dengesiz düşer.

gomalak bazı özellikleri

katmanı bitirme üzerine yapışkan bir film kalır. Kaynaktan bir yağ çözeltisi ile pamuk ile yüzeylerin silinmesi ile çıkarılabilir. manikür ve iktidarı güçlendirmek için, besleyici yağ koymak için arzu edilir. Bu manikür son aşamasıdır. Yani, değerlendirmeleri ne terk hakkında?

Shellac herhangi kremler temas sevmez. Manikür gününde nemlendirici ve eller için besleyici ürünlerin kullanımından kaçınması daha iyidir. damlacık aracı tırnak altında nüfuz ederse, yakında ona elveda diyebiliriz.

şelaklar Serisi ayrıca fransız manikür süreyle geçerlidir. Ana renkler küçük pullu eklenmesiyle dahil çeşitli renkleri sunulmaktadır. klasik Fransız Manikür için zengin beyaz renk. Bu durumda, temel renk tek katmana uygulanır ve Fransız "Gülümseme" iki kere boyanmıştır. Aynı anda her yeni katman lambayı düzeltmek için unutma.

Biz kendi ayakları özen

Şık saç modeli ve moda kıyafetler her kadını dekore edebilirsiniz. Güzel ayakkabılar ve yüksek topuk şık yapabilir ve her bacak ince olabilir. o çivi bakımlı edilmeyecektir Ama eğer, bütün görüntü hemen daraltabilirsiniz ve bayan gözünde özensiz bakacağız. ellerde tırnaklar için bakım, tabii ki, bacaklar hakkında unutamam. Onlar için de oldukça uygun pedikür, gomalak olduğunu.

Yorumlar ayağa da jel kat uygulayabilirsiniz bildirmiştir. Nedeniyle ayak düzgün bakıma her zaman en iyi bakmak.

O bilinmektedir ayaklarım çivi üzerinde elinde daha yavaş büyür. Buna ek olarak, neredeyse dış etkenlerden etkilenmez. pedikür optimal frekans - ayda bir kez.

Teknoloji jel cila kaplama ama pigment kaplama tek bir tabaka içinde yapılabilir farkı ile, yukarıda tarif edildiği gibi aynıdır. bacaklar üzerinde Shellac geribildirim en hevesli, t dir. belirleyin. Kadınların bacakları her zaman düzgün ve çekici bir görünüm Yardım.

Nasıl gomalak tasarruf edebilirsiniz

patentli yenilikçi teknoloji gomalak yazarı Amerikalı şirket olan CND (Yaratıcı Tırnak Tasarım). Superstoykoe demektir dünya çapında çok popülerlik kazanmıştır hangi birçok avantajı sayesinde vardır.

Eğer herkes değil gelemez yüksek fiyatı - Ancak mucizevi vernik bir büyük dezavantajı var. Biz yardım becerikli Çinli uzmanlar geldi. Size bu yazıda bulacaksınız hangi Bluesky shellac, değerlendirmeleri kim yarattı onlar oldu. Pahalı gomalak ile ilk tanışması genellikle iyi bir izlenim bırakıyor, ancak birçok tedaviler karıştı mal oldu. kaydetmek için bir girişimde bazı kadınlar "Blyuskay" gerekli tüm araçları satın almak ve çivi kendilerini özen gösterin.

Çinli meslektaşı Özellikleri

Yeni tesisin arasındaki temel fark en düşük fiyat aynı zamanda "Blyuskay" gomalak gerektiren basitleştirilmiş işlem, sadece oldu. Yorumlar birçok Kendinizi kaplamak için o kadar iyi olmadığını gösteriyor. Çok uygun kendi kız üzerine eğitmek için: iyi bir deneyim ve küçük maaş var, tam olarak malzeme maliyetini "Blyuskay" haklı olan.

Ne zaman işlem adımlarının azaltılmış sayıda Çinli analog ile çalışıyor. Öncelikle, tırnak plakası öğütme sonra bir baz malzeme uygulamak için gerek yoktur. Bir yağ giderme çözeltisi ile yüzey tedavisi için yeterlidir - ve kaplama vernik, gomalak "Blyuskay" geçebilirsiniz.

Yorumlar kaplamanın Çinli üretici uygulaması kolay, ama çok zor çıkarılabilmektedir olduğunu söylüyorlar. Hala eski kurtulmak için zaman jel harcadım oje çıkarmak için orijinal çözüm kullanılması tavsiye edilir, ancak.

"Blyuskaya" dezavantajları renklerin mütevazı paleti olabilir. Önerilen tonları sedef vernik üreticisi sadece düz ve yoğun bir tabaka yalan.

Kaplama vernik jel UV lambası zorunlu kurutma, ardından iki kez tekrarlandı. Ve yine! Manikür hazırdır. yapışkan bir tabaka ve koruyucu bir kaplama uygulamak için ihtiyaç çıkarmayın. Bu, en az iki hafta sürebilir mükemmel parlak oje verir. Hatta bir acemi kolayca gomalak manikür Bluesky başa çıkabilir.

Birçok modacıların incelemeleri Çin kaplama jel cila çok ince olduğunu bildirmişlerdir, bu nedenle herhangi bir renk saydam görünüyor. doymuş renk elde etmek için, çivi ek renk oluşumuna uygulanmalıdır.

Seçim sizin

salon istemci aşağıdaki yorumlar bırakır. Shellac sundu renklerin inanılmaz paleti olduğunu. Her sezonun başında yenilikler olmadığından emin olun. Her zaman bütün yıl BIOLAC kullanmak ve renkli tekrarlayın asla.

Hangisi her kadını olacak kendi başlarına karar vermek daha iyi olduğu anlamına gelir. maniküre yükselen maliyeti hakkında çok endişe olamayanlar, özgün gomalak CND kullanmalıdır. kaydetmek istediğiniz ve çok mükemmellik manikür bakımından talep değil edenler, iyi bir yardımcı "Blyuskay" boyanacak.

son seçim tırnak jel kaplamalar her türlü deneyerek yapılır. Ama kadınlar ne düşündüğünü bilmek ve nasıl manikür ve vermek ilk tavsiye edilir pedikürler gomalak yorumlar. Seçim sizin!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.