GüzellikCilt bakımı

Neden kutu değil tıraş mahrem bölgesi ve nasıl olsun kurtulmak saçı?

Kim bikini bölgesinde saç kaldırmaz? Böyle bir kişi, bir kadın, özellikle bulmak zor! Ancak, bu faaliyetin potansiyel tehlikeler hakkında doktorlar ve bayanlar uzun vadeli anlaşmazlık yoktur. Bugün o mahrem bölgesini tıraş etmek mümkün değildir niçin sorusuna bakın. Ve vücut üzerinde istenmeyen bitki örtüsünün kurtulmanın alternatif bir yolu yoktur nasıl.

Neden samimi bölge tıraş olamaz

İlk alarm biri Fransız dermatologlar geliyordu. Nice toplantısında, alakalı çalışmalar yapmak karar verdi. ile enfekte 30 hastanın üzerinde yapılan bir araştırma molluskum kontagiosum, tüm kurbanlar bikini bölgesinde saç çıkarıldı ortaya koydu.

Bu iki olgu, dünya vücudunun böyle bakımın korkunç sonuçları hakkında öğrendiği hangi ardına zinciri bağlanır. Doktorlar cilt oluşan çizikler, kesikler üzerine mekanik aksiyon sırasında yaptığı kategorik temel hijyen kurallarına açıklamak ve daha sonra tahriş başlar. yasak yöntemleri de gerçekleştirilebilir ve balmumu. Bu faaliyetler cilt hastalıkları ve virüsler bir dizi yol açabilir. Bu bilim adamlarının görüşü.

mahrem bölgesinde saç tıraş nasıl

Ne kadar zor biz korkutma dermatologlar, ama kadınlar do not durması için bakım için onların mahrem bir yer, çünkü başlarlar istikrarlı bir ilişki ile sevgili, bu alanda çalış önemli bir rol. Onun temiz ve düzenli Bu beyefendiyi kazanmak için olabilir. Aksine, ihmal günü, samimi alanlar bütün "iştah" ve sizin izlenimi berbat edebilir. Ne olursa olsun bir kişi olabilir, ama uzun bir süre için vücut üzerinde korkunç çalı anılar senin eski fan rahat bırakmaz kadar güzel.

Bu nedenle, biz aşırı gitmeyecek ama sadece düzgün vücudunuzdan saç kaldırmak için öğrenirler. Tıraş için, tahriş ve görünüm riskini azalmış , kıl dönmesi bu beş kuralları izleyin:

  1. erkek seç Tıraş için makineyi. Kadın karşılıkları ve tek yerine tamamen virajlı ve pelvis eden bölgenin vadiler için adapte edilmiş düz yüzeyleri işlemek için dizayn edilmiştir.
  2. Bir kullanma tıraş kremi iyi köpükler ya da jel.
  3. aksi takdirde cildinizi kesip kıl dönmelerini teşvik edecek saç gelişiminin yönünde Tıraş.
  4. Sonra ağda, uygulamak nemlendirici dayansın üzerine mentol, papatya ve nergis. Bu tahriş kaldıracak olan, antiseptik olduğunu.
  5. tüylerden kurtulmanın zaman, rahat bir pozisyon seçin bir ayna kullanın.

Neden samimi bölge tıraş olamaz: Yine doktorlar hakkında

Doktorlar provokasyon depilasyon HPV enfeksiyonu ve molluskum kontagiosum, ve kan ile kirlenmesi ihtimalinden dolayı bağladı. Bu noktaya düşük bağışıklık ile, herhangi bir virüs seçebilmesi için, tüm bu cilt yavaşça mekanik darbeden sonra iyileşir olmasından, uzun, tahriş kalır.

Neden samimi bölge tıraş olamaz: Kadın görüşlerini

Tıraş ya da değil tıraş? İşte soru! Tabii ki, çoğu kadın ve makinelere kararlılığımız devam edecektir, bu yöntem, çünkü en kolay, en hızlı, acısız ve istisnasız herkes için ulaşılabilir. Bunlar kim Talep için olsun kurtulmak saçı kez ve tüm lazer epilasyon isimli uygundur.

Güzel bir şey bu yöntemle karşı, bilim adamları henüz kontrendikasyon bulamadı olmasıdır. Ancak bu prosedürün en büyük dezavantajı - o sırasında ağrılı duygu ve yüksek fiyat. vücudunuz için bakım nasıl - kişisel meselesi, size kendileri için en iyi seçeneği eminiz. Daha önce Ama tıraş samimi bölge, yine de tavsiyelerde saç büyümesini yavaşlatır tıraş sonra uygun cilt bakımı, seçin. Ve erkek üzerinde makine yerine unutmayın.

güzel olması için - bu basit en önemlisi sağlığını zarar vermez. Biz epilasyon işlemini yapacaktır işaret etmiş olan kurallara uyum çok daha güzel olduğunu ve cildinizin - daha çekici.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.