MaliGayrimenkul

Konut kompleksi "İspanyol Çeyrek" (RC "İspanyol Çeyrek"): yapım sürecinin açıklaması

Moskova LCD "İspanyol Çeyrek" tartışma fırtına yarattı. Daha o potansiyel alıcılar çekiyor? projenin dikkat etmek gerekli olup olmadığı? Bu makalede ayrıntılı olarak ele.

geliştirici hakkında

Tarihsel olarak, göz altında şimdi oluşturucu ilk isim, konut kompleksi inşa ediyor "İspanyol dörtte LC" "Hayra alâmet" oldu. Bu şirket, yirmi beş yıldır civarında olmuştur. Ancak, faaliyetin ilk ayağı gayrimenkul işlemlerinin tamamlanması binaların inşaatı ve yardım oldu. Bugün, şirket "A101 Geliştirilmesi" kendisini çağırır. onun tarafından sağlanan hizmetlerin yelpazesi önce onun derhal uygulanması için bir mimari projenin gelişimi üzerinde eser tüm aralığı kapsar. "A101 Geliştirilmesi" zaten başarıyla konut kompleksleri bir dizi tamamladı. Bunlar arasında - "La Defense", "Üç Kavak", "Smolensk karakol", "Umut". Bugüne kadar, şirket bir yarış kaybetmemiştir. Güvenli bir şekilde "Yeşil Hat" konut kompleksi teslim edildi ve çalışma konut kompleksi "İspanyol Çeyrek" inşaat devam etmektedir LCD "Moskova 101".

yaklaşık iki yıldır "A101", büyük bir holdingin, "bin" bir parçasıdır.

proje hakkında

Yaklaşık beş yıl önce, sermayenin güney-batı yerleştirildi geniş alanları (yaklaşık 148.000 hektar), resmen şehir sınırları içinde dahil edilmiştir. Şimdi bu alanda yeni Moskova denir. Tabii ki, bu topraklar aktif inşa edilir, kitlesel yeni yerleşim alanlarının sayısını yükselmiş. "İspanyol Quarter" dahil. Bu tip LCD yeni ilçe genel mimarisine uygun mükemmel. İncelenen çeyrek Nicholas Khovanskoye, Moskova'nın 4 kilometre güney-batı köyü yakınlarında, uzak olmayan Kaluga, Kiev karayolundan yer alacaktır. "Vyazemskoye" ve "Kronburg": Aşağıdaki iki diğer önemli aynı geliştirici ( "Yeşil Hat" ve "Moskova 101") projelerine yanı sıra evlerde hizmet bitişiğinde. Bunların her birinin toprakları kapatılacaktır. İlçeler tamamen tüm sakinlerinin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış bir altyapı sağlayacaktır. Evde maksimum yüksekliği on yedi katlı olacak. Townhouses ayrıca modern yabancı banliyölerinde tarafından dizayn edilecektir.

yorumlar

onlar gayrimenkul yatırımcıları LCD "İspanyol Çeyrek" hakkında ne dersiniz? Yorumlar projesi potansiyel müşteriler arasında ilgi görüyor göstermektedir. Daireler düzenli satın alınır. Genel olarak, gelecekteki sakinleri avantaj ve böyle bir çözümün dezavantajları bir dizi ayrılamadı. menfaat sahipleri "İspanyol Mahallesi" daire satın aldı Yani, bu ne anlama olacak?

Artıları: İyi bir üne sahip oluşturucu; Binanın yapımında mükemmel hızı; Bölgede iyi ekolojik durum; Bir trim veya zevkinize göre onarım yapmak için bir daire seçmek için fırsat; Kompleks içinde Öngörülen altyapısı.

Eksileri: değil en uygun taşıma; alanı nedeniyle, aktif yapı çevresel bozulma olasılığı yüksek; LCD "İspanyol Mahallesi" yakın yetersiz altyapı.

müşterilerden gelen geri bildirimler geliştiriciler güven ifade ve daireler satın alma zamanında çözümü umut. zamanında çalışmalarını tamamlayacak zaman gösterecek.

konum

Nerede LCD "İspanyol Çeyrek" nedir? alan sadece aktif inşa başladı, neredeyse bize tanıdık bir yol Adres. İnşaat Nicholas Khovanskoye, Moskova Çevre Yolu'na sadece dört kilometre köyü yakınlarında gerçekleştirilir. Bu alan böyle bir projenin inşaatının başlaması için son derece iyi bir seçim olarak kabul edilir. Faiz sahipleri ve işten günlük gidip ihtiyacı olanlar için özellikle önemlidir başkent yakınlığı sebebiyle.

önemli noktalarına ilişkin apartman kompleksinin Mutlu gelecek kiracı. Nicholas Khovanskaya sokak doğrudan Kaluga yolu inşaatı yol açacaktır. MKAD için az dört kilometre geçecek. Beş kilometre uzaklıkta Kiev otoban. Bu nedenle, özel araçların sahipleri herhangi bir sorun olacaktır.

taşıma erişilebilirlik

Toplu taşıma çok daha zor olacaktır kompleksine olsun. En yakın otobüs durağı yaklaşık on dakika beş kilometre götürmek zorunda bina ve en yakın metro istasyonu "Teply Stan" ve "Salarevskaya" yürüme mesafesindedir. Belki şehir yetkilileri merkezinde alandan dolaşan otobüs ve taksiler sayısını artırmak için karar verirler. 2019 ve 2020 yılında iki yeni metro istasyonları ( "Prokshino" ve "Mamyrov") açmayı planlanmaktadır. Yani, muhtemelen bir kaç yıl içinde toplu taşıma kullanımı ile sorunun ortadan kalkacağını.

altyapı

Mimarlar ayrı şehir gibi, yeni bir bölge tamamen bağımsız hale görmek istiyorum. Bu İster LCD "İspanyol Çeyrek" söz konusu olduğunda ne olacak? Geçerli inşaat ve bilgisayar modelleri yansıtılan nesnelerin Fotoğraflar eyleme bu planı koymak geliştirici için güçlü bir arzu ortaya koymaktadır. bölgenin altyapı geliştirilmiş ve çeşitlendirilmiş olması bekleniyor. Tüm evler rahat avlu kapalı küçük bloklar, oluşturacaktır. Evlerin gruplar arasında mağaza, ofis, restoran ve kafeler ile çerçevelendirilir geniş bulvara tasarlanmıştır. Ortaöğretim binden fazla yerin yanı sıra çocukların gelişimi için gerekli her şeyi ile donatılmış iki çocuk bahçesi, inşa edilecek.

Çoğu için, otopark durumu önemlidir. oluşturucu diyor: Park inşa edilecek. Yer altı olacak ve çeşitli düzeylerde oluşacaktır. Böylece, bir otoparkta yaklaşık iki bin araba karşılamak olacaktır. Çeşitli yapılar kendi yeraltı otoparkı ile donatılmış olacak. Skytrain park değildi tahmin ediliyor.

Buna ek olarak, konut kompleksinin sakinleri için donanımlı yüzme havuzu, tenis kortu, fitness center, buz pateni, bisiklet ve koşu yolları, spor alanları bir dizi olarak kabul edilecektir. kendi topraklarında elbette perakende ve eğlence merkezi, mağazalar ve, kliniği ev sahipliği yapacak günü.

Peyzaj de profesyoneller alır. Quarta nedeniyle birden yeşil alanlar, çiçek yatak, banklar, rahat ve güvenli oyun alanları için hoş ve son derece güzel olacaktır.

ekoloji

Binaların inşaat projesinin devam ettiği alanda ne kadar temiz olduğunu dair Görüş sahipleri "İspanyol dörtte (LCD)." gelecekteki kiracı mahalle hakkında en çok endişe Khovanskii mezarlığında, şu anda bu kompleksinden iki milden daha Mene içindedir. Bu durum tüm bölgede büyük sayılır aslında yanı sıra, yine her yıl büyümeye devam ediyor. Bu krematoryum ayrılmaz bir parçasıdır. Ve yaklaşık bir yıl önce, mezarlık alanı birkaç Asyalı gruplar arasında kesim için site oldu. Değil bir çatışmada olmadan. Gayrimenkul yatırımcıları anlatılan olayların tekrarının ve mezarlık topraklarının "İspanyol Mahallesi" LCD yönünde genişletmek yönündeki umutlarını korkuyorlar.

inşaat ilerleme

Görgü tanıklarına göre, ereksiyon projenin zamanında tamamlanması için umut veriyor oldukça hızıyla, ilerliyor. İlk aşama bu yılın dördüncü çeyreğinde devreye alınması gerekmektedir. Yedi olgunun varlığını ima eder. Şubat ayı ortalarında itibarıyla, tüm inşaat işleri kolordu ile tamamlanmış ve "İspanyol Mahallesi" iç ve dış LCD uygulanmasını devam etti. Evre 2 2018 yılının üçüncü çeyreğinde devreye alınacaktır. Dokuz bina oluşacaktır. Herkes - business class düzeyi. Onların inşaat devam etmektedir. Planlanan dokuz binaların üçüncü aşaması 2019 yılının ilk çeyreğinde tamamlanacak.

fiyatları

Bu konut kompleksi içinde gayrimenkul maliyeti konut binalarının diğer türleri benzer konut fiyatlarının ortalama seviyesini aşmaz. Burada metrekare başına inşaat çalışmalarının başında 71.500 ruble değerdi. Böylece, dairelerin minimum fiyat birinde milyon dokuz yüz doksan-9200 ruble olarak gerçekleşti. gayrimenkul kompleksi ile biraz zamanla arttı.

konut için ödeme çeşitli yöntemler vardır. Bunlar arasında: Tam ön ödeme; taksit; ipotek. Ödeme Koşulları bankalar kendi set, bu yüzden biraz farklı olabilir. Ortalama olarak, ilk ödeme yirmi toplam miktarın yüzde yirmi yıl geçmeyecektir kredinin süresi daha az olmalıdır.

dizayn

geliştirici sunan sınıf konut "iş" ve "rahatlık", herhangi bir aile için mükemmel bir çözüm olacaktır. Farklı binalarda daire arasındaki farklar lay-çeşitliliği için, farklı bitirir, maliyet, yükseklik tavan olacaktır. "Iş" -korpusah da kapalı garaj inşa edilecek. Tüm evler çalışma alanı concierge ve modern konforlu asansörler sağlayacaktır lüks salonlar ile donatılacaktır.

inşaat teknolojisi - monolitik. Ancak, destekler duvar ve direkler olacaktır. Bu dairelerin sahipleri mimarı fikrine bağlı olmadan, orada onlar gibi planı oluşturmak mümkün olacak anlamına gelir.

Gaz beton temel dış duvar malzemesi olacaktır. Temel özellikleri: Yüksek ısı yalıtımı, su buharı geçirgenliği ve montaj kolaylığı. malzeme dezavantajları su kapasitesini ve akustik geçirgenliği içerir, ancak bunların ifadesi yüzey kaplama granit, seramik, hem de dokulu sıva ile düzleştirilir.

Böylece, yukarıda açıklanan konut kompleksi siz ve aileniz için gerçekten rahat ev olabilir. salıncaklar ve anksiyete Bırak!

Doğru seçimi yapın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.