TeknolojininCep telefonları

Açıklama Sony Xperia hattı: tüm modeller saygı, özellikleri ve değerlendirmeleri kazandık

Bu makale Sony Xperia serisinin farklı modeller açıklamalarını içerir. Hepsi aynı işletim sistemine çalışır. Biz ünlü "Android" bahsediyoruz. Akıllı telefonlar bir sürümde farklı sürümleri. Doğru seçimi yapmak amacıyla, üreticinin en popüler telefonları için görüşleri okumak için sunuyoruz.

Sony Xperia sırası, cesur tasarımı ve gelişmiş bir dolgu, tanınırlar tüm modeller - ilginç görünümü ve malzemelerin kalitesi, kullanıcı dostu yazılım ve son teknoloji bağlantısı. Çok akıllı telefonlar, böylece herkes beğeninize bir seçenek bulmak mümkün olacak.

ZR modeli akıllı telefon

Ekran çözünürlüğü - 1280 x 720 işlemci dört çekirdek frekans - 1.5 GHz. RAM 2 GB flaş 8 GB olmasıdır. "4,1 Android" denir yazılım kompleksi, by. Çıkarılabilir tip pil 2.300 mAh kapasiteye sahiptir. Ana kamera önünde iken sadece 0.3 megapiksel, 13 megapiksel çözünürlüğe sahip. Bu en fazla 140 g ağırlığında

Sony Xperia ZR cihazın türüne göre tüketicilerin çoğunluğu işaretleyen oldukça mütevazı olduğu ortaya çıktı. Bu önceki modellerden özelliklerinin çoğunu içermektedir, çıplak gözle fark edilir. Orada görünüşte Delights. Cihaz, ağır sıkıcı ve ilginç. Bütün vücut, plastik, bir metalden yapılır.

Telefon sıvılar (su ya da normal) ve toz girişine karşı korumalıdır. Tüm fişleri kapatılır ise, bir derinlik (en fazla 1,5 metre) yaklaşık 30 dakika boyunca su yalan veya hafif su jetiyle yüzebilir.

Dinamik modeli bu onların incelemelerde tüm müşterilerimiz tarafından onaylandıktan korkunç aldı. Gürültülü, gerçekten kötüymüş.

Smartphone Sony Xperia XZ

XZ - - hattının Sony Xperia hepsinde olduğu gibi, tüm modeller arasında yüksek talep, sonraki içindedir "Android" üzerinde çalışıyor. "Yeşil adam" Sürüm - 6.0, bilinen tüm "hatmi". Telefonunuzun ekranı 5.2 inç. çözünürlük - 1920 x 1080 çekirdekli işlemci yüklü. Onun saat frekansı 2.2 GHz oldu. Flaş (telefon modifikasyonu bağlı olarak) 32 GB veya 64 boyut almış ise RAM, 3 GB olup. Akıllı telefon "nano" bir veya iki SIM kartlar ile çalışır. Ana kamera 23 megapiksel ön olduğunu - 18 megapiksel. 2900 mAh - Pil olmayan çıkarılabilir tip, kapasitesidir.

Sony Xperia gibi bir akıllı telefon görünümünü çok çizgi, eski çalışmaları temelinde hemen tanınabilir kurulmuştur tüm modeller. Orada dışbükey yüzleri ve sağ tarafta standart bir dikdörtgen düğmesine basın. Telefonun köşeleri tüketicilere hemen fark düz keskin uçlarını (biz üst ve alt bahsediyoruz) sahiptir. gerçi-basit fikirli, ama insanlar gibi, yorumlar, tasarım bakılırsa. Standart modele göre Toza karşı su geçirmez, maksimum korumadır.

Akıllı telefon modeli C5 Ultra Çift

İki SIM kartlarla çalışmasını gösteren endeks, - Telefon C5 - hattı, Çift den Sony Xperia cihaz. Bu önek biraz akıllı telefonunuz işlevselliğini gelişmiş gösterir. Cihazın, ekran boyutu 6 inç idi. onlar gibi olup olmadığını tüketiciler, oybirliğiyle karara veremem telefon kadar küçük çerçevenin kenarında. Ama cihaz elinizde tutmak için uygundur ve kayma olmadığını söylemeliyim. Ana ve ön kamera 13 megapiksel içinde izin verildi. , frekansı sekiz işlemci, 1.7 GHz idi. RAM 2 GB. sadece 16 GB gibi dahili. Batarya 2930 mAh batarya kapasitesine sahiptir.

ön kamera flaş ve daha önce uygulanan değildi küçük özelliklere sahiptir. Onlar daha da iyi özçekim'i yapmak için izin verir. Her iki kamera otofokus çalışır.

cihazların diğer Sony Xperia hattı (tüm modeller ev aletleri mağazalarında en yüksek derecelendirme işgal) gibi, tüketiciler gibi bir aparatı açıklar. Hiç başarısızlık nadiren gerçekleşir sistemini yavaşlatır kararlıdır.

Model XA Ultra Smartphone

Bu telefonun bırakma sunumlar ve yüksek profilli performansları olmadan gerçekleştirildi. Cihaz yeterince güçlü bir ön kamera ağırlığında yeteneği ile karakterize edilir, tasarım iyi görünümlü. Biz de niteliksel montaj unutmamalıdır.

Ön kamera 16 megapiksel çözünürlüğe sahiptir. O otofokus ve istikrar var. Aralık Sony Xperia tüm ikinci fonksiyona sahip değildir unutulmamalıdır "Ayarlar." Bu orta fiyat aralığında bulunan telefon, uygulanmaktadır.

Tasarım etkileyici. Bu minimalist notları ve herhangi tüketicinin gözüne bir sevinç ile yapılır. Smartphone ve şık görünüyor ve alıcılar lütfen başarısız olamaz karşılık gelen "doldurma" ile vardır. Onların incelemede, onlar sadece bu makineyi övgü

Xperia C4 akıllı

Bu telefon modeli iki SIM kartlar ile eş zamanlı çalışır. Yeni 2015 hemen tüm tüketiciler tarafından çarptı. makineye biraz ağırlığında - en fazla 150, ekran çözünürlüğü işlemci 1.7 GHz zamanlanmaktadır 1920 x 1080 olan, bir altı-çekirdeğidir. En sevdiğiniz oyun için her müşteriye iyi vakit sağlamak için yeterlidir. sadece 2 GB - dahili bellek 18 GB işlev görmektedir.

mevcut ve uzun tanıdık cihazların özelliklerinin çoğunu içeriyor olsa Telefon Sony Xperia C4, kendi kendine yeterli görünüyor. İyi ışığında mükemmel kalitede çarpıcı görüntüleri üretti. ön kamera "yaramazIığa" konulu, tüketicilere kaydetti çalışır. yerleşik işlevleri ile ilgili sorunlar yok.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.