GüzellikTırnakların

Pedikür kılavuzu için "Sıvı Bıçak". pedikür için ayarla

insan ayak kol ve kafa daha az bakım gerektirir. kendi ayakları ve parmakları adil seks bakmak özellikle dikkatli olun. Şu anda, kozmetik ürünlerin birçok üretici pedikür için bir set satın almak sunuyoruz. Bu fonların maliyeti onların bileşimine doğrudan bağlıdır. Bu makalede, bir pedikür için "Sıvı Blade" olarak açıklanacaktır. fonların kullanımına ilişkin talimatlar da dikkatinize sunulacaktır.

Nasıl pedikür yapılır?

Eğer bağımsız böyle bir prosedür uygulamak istemiyoruz ya da sadece bunun nasıl bilmiyorsanız, size salon başvurabilirsiniz. Orada, uzmanlar işleyecek pedikür ve ayaklarınız için bireysel setini seçecektir. Bu bileşimlerin çoğu, deri buharda, soyulma veya fırça, hem de yumuşatma bileşimleri için bir vasıta ihtiva eder. Bu fonların kademeli uygulama bacaklarını güzel ve düzenli hale getirecek.

Evde, ayrıca bağımsız olarak bunlar gerekli olanakları kullanabilirsiniz. Bir pedikür süs veya donanım olabileceği söylenmektedir. İlk seçenek, son yıllarda gittikçe daha az tercih olduğunu. Bunun nedeni yaralanma riski haline gelir. pedikür için de giderek daha popüler "Sıvı Bıçak". kullanımıyla ilgili talimatları aşağıda açıklanacaktır.

pürüzlü cilt durdurma anlamına işlenmesi "Sıvı Bıçak"

giderek profesyonel güzellik salonlarında kullanılan pedikür "Sıvı Blade" için araçlar. bu tür araçları kullanmak teklifin ustadan duyduğunda Ancak, birçok müşteri sadece korkuyorlar. Sadece bir isim ürkütücü sesler söylenir. pedikür geri bildirim için "Sıvı Blade" son derece iyidir. Keskin kenarlı bir mekanizma ve yalnızca sıvı bileşim değildir. Çünkü çıkan etkinin adını aldı. İşlem sonrası müşteri üst pürüzlü cilt durağı sadece çok keskin jilet kesti izlenimi alır.

Aynı zamanda bir pedikür için ev "Sıvı Blade" nde kullanılabilir. Kullanım talimatları dikkatlice önce araştırılmalıdır. Profesyonel kozmetik satışı konusunda uzmanlaşmış bir mağaza olabilir böyle bir kompozisyon elde edin. "Domiks" - pedikür için "Sıvı Blade" üreten en popüler şirketi. Bu keyfi maliyeti 200 mililitre başına 400 ila 600 rubleye aralığındadır.

pedikür için sıvı bıçak

Böyle fonların kullanımı için talimatlar oldukça basit. Bu harika personelin her ambalaj üzerinde açıklanmıştır. Köpük benzeri bir madde ilave olarak biraz daha araçlara ihtiyaç duyar. Özel bir taşlama işlemleri ile kol pedikür için cihaza. Bu cihazın değiştirilmesi sıradan bir tırnak törpüsü olabilir. Ayrıca ayak büyüklüğüne eldiven ve bir bez astar gerekir.

Birinci adım: bacakların cildin hazırlanması (buharlama)

Eğer "Sıvı Blade» Domix uygulamadan önce ayak derisini buhara gerekir. Bu, geleneksel bir sabun çözeltisi ile yapılabilir. Hatta almak istiyorum ve bu prosedürün olumlu etkisi ise özel yapıları kullanabilir veya kendi yararlı otlar bir kaynatma hazırlamak. Sıvı biraz ortak tuz ekleyin. O senin ayak üzerinde bir şifa ve yenileyici bir etki yaratacaktır.

Hazırlanan sıcak bir banyo içinde Dip yaklaşık 15-30 dakika ayak. Bu, bir favori TV programı izlerken veya literatürü okuyarak geçirebilirsiniz zamanıdır.

İkinci aşama: uygulanması peeling bileşimi (yumuşama)

Nasıl bir pedikür için "Sıvı Blade" kullanılır? Yorumlar aşağıdaki yöntemi söylüyorlar.

Kumaş pedi alın ve köpük üzerine yerleştirin. "Sıvı bıçak" kremsi bir bileşime sahip olabilir. Bu durumda, madde yayılmaz. ayak kumaş takın, en eşit cilt üzerinde dağıtmak. Aynı şekilde, ikinci kol ile olduğu gibi devam eder. Sonra belirli bir süre beklemek zorunda. eylem aralığı araçlar her zaman ambalaj belirtilir. Farklı üreticilerin farklı olabilir. Bununla birlikte, işlem aralığı genellikle daha yarım saat sürer.

Üçüncü adım: "Sıvı bıçağı" ve daha sonraki işleme kaldırma

talimatlarda belirtilen süreden sonra, bir kağıt havlu kullanın. Suya ayak düşürmek için tavsiye edilmez. köpük veya krem madde bacakların cilt silin ve bunu kaldırmak.

Kol topuklu yöntemiyle kesme veya özel taşlama makinası. Metal araçları kullanmak gerekli değildir. Bu ancak o zaman iltihaplı hale gelebilir derideki mikro çatlakların görünümünü, yol açacaktır. topuk ve ayak parmakları testereyle davranın. Ayağın tarafını unutmayın. Onlar da genellikle kuru ve kaba cilt muzdarip.

Dördüncü adım: kapanış manipülasyon

Bacak dikkatli işleme çalışan su ayaklarının altında yıkanmalıdır. Gerekirse, bir antibakteriyel sabun kullanımı. Daha sonra, yumuşak bir havluyla deriyi pat ve 3-5 dakika bekleyin. Bu sefer o nem ayağın içine emilir sağlamak için gereklidir.

Sonra topuklar ve ayak parmakları yüzeyinde besin madde uygulanır. Eğer bir pedikür için bir dizi satın aldıysanız, o zaman bu krem Bileşiminde dahil edilmelidir. Cildi yumuşatır, hangi istenirse sen, olağan araçlar kullanabilir.

manipülasyon için herhangi bir kontrendikasyonu var mıdır?

Tedavi ilacın herhangi bir bileşenine karşı alerjik reaksiyonun ortaya eğilimi olduğu durumlarda yapmamalısınız. görece kontrendikasyon olarak hamile hale gelebilir.

yaraları ve kırıkları açılmakta olan ayak, davranma. manipülasyon yaralanma tam iyileşme elde etmek için ve ancak bundan sonra bu bileşimleri kullanmak için gerekli olan önce.

Özetlersek

Artık pedikür ne için "Sıvı Blade" biliyorum. özenle kullanımı için talimatlar çalışma ihtiyacı bileşimini kullanmadan önce unutmayın. Bu tekniği kullanarak Salon pedikür size 500-700 ruble ortalama mal olacak. adil seks birçok sahibi ve evde prosedürünü yürütmek için gerekli hazırlıkları elde etmek tercih nedeni budur. 200 mililitre "Sıvı Blade" hacim Bir paket yaklaşık altı ila sekiz kez yeterli olacaktır. Basit hesaplamalar yardımıyla, ilacın ev kullanımı daha etkili olduğunu anlayabiliriz. ayak Deri problemleri ve sağlık için dikkat edin. doğru ve zamanında pedikür harcayın. Hatta kış aylarında, ayakları üzerinde cildi yumuşak ve bakımlı, güven verir gerçekleşme. güzel ol!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.