Spor ve SağlıkEkipman

Motosikleti Stels: yorumlar. "Stealth 600 Viking": yorumlar ve koşu

Hatta medyada kar STELS gelişiyle önce bu ürünler hakkında ilk duyuruları sunuldu. Pek çok avcılar, balıkçılar, çiftçiler ve kış yolculuk sıradan aşıkların ilgi gördü. 2015, biraz zaman aldı ve son gün sahipleri bu birim belirli sonuçlar çıkarmak mümkün olmuştur birkaç bin km'lik yolu zamanım olduğunda.

Karmobil Stels sahiplerinin 800 yorum kar motosikleti tipleri, "Stealth 600 Viking" modelinin bir açıklama - tüm bu makalede ayrıntılı olarak.

yedek parçalar

Nitekim, kar motosikleti "Stealth Wolverine 800" teknik parametreleri, yanı sıra tam zamanlı seçeneklerinin sayısı çok cazip görünüyor. Bu vinç, ısıtılmış kılıf ve tetik, geniş yük kapasitesine sahip bir çift makine olup. Buna ek olarak, çekici bir tasarıma sahiptir genellikle alışılmadık yerli kar olduğunu.

Ancak, ürünün ilk yorum ekipmanın fiyatı oldukça yüksek fiyat segmenti olduğunu göstermektedir.

İlk sahipleri yetkili bayileri sunuyoruz yedek parça, saygın bir yüksek maliyetle karşı karşıyayız. susturucu, deliği veya eke küçük elastik bant için, onlar üç bin kadar sürebilir. Ama Çin'de "Stealth 800 Wolverine" için yedek parçalar sadece 200-300 ruble vardır. Kar sık arıza tabi olduğu bilinmektedir. bu durumda, tasarruf sağlayacaktır tek seçenek yalnız Çin'den parçaların sırasıdır.

ilk kar arabası

her şeyden önce bu makinelerin 15 cm kurs ile raf sürgülü ön yıkmak Yorumlar kar motosikleti sahiplerinin Stealth 800 Wolverine "durumu. Bu cihazlar, hatta bazen iki yüz kilometre sonra, çalışmayı durdurur. sahipleri ve soğutma sisteminin karmaşıklığı vardı - bu bir dizi kar motosikletleri fabrikaya hatırlattı çünkü. Bu ürün, çok sayıda küçük kusurları vardır: motorun kaputu, yırtılmış zinciri, çatlak ve ayırmak hortumlar sürtünür, benzin pompası ile zorluklar vardır. Birçok sahipleri ateşleme, kötü eki ile sorunların şikayetçi. Çoğu zaman sahipleri bu örneğe ateşleme bobini sahipleri ve farlar kolayca zarar görebilir şikayetçi.

Tabii ki, "Stealth 800 Wolverine" birçok avantajı vardır. Bu arabanın sahipleri herhangi Frost (elektronik enjeksiyon sayesinde) yapmak kolaydır derler. Onlar, üzerinde iki binici rahatça geniş bagajında hareket kar aracı düzeni oldukça elverişli olduğunu söylüyorlar. Birçok otomobil pratikliği ve mükemmel manevra kabiliyeti farklıdır savunuyorlar. Böylece yüz kilometre için "Gizli 800 Wolverine" oldukça iyi bir göstergedir yakıt 12 litre, tüketir.

viking

En açık meraklıları bir Kar araci almayı hayal. Ama bu teknik bugün çok pahalı. Eğer ünlü Yamaha VK 540 ihlal yoksa Ancak, yerli snowmobile "Stealth 600 Viking" satın alabilirsiniz. Fiyat, araba hakkında yorumlar - her şey onun pratiklik bahseder. Yeni alıcılar pazarı 329 000 ruble maliyeti. Bu modelde özellik nedir? Kabul edelim.

Birkaç yıl önce ucuz ve pratik Stels Rus uzman haline Çinli 4 zamanlı motor ile Wolverine 800" «piyasaya çıktı. Bu örneğe gerek tüketicilerden ciddi şikayetler vardı. Kısa bir süre içinde, Rus-Çin ürün kendisini oluşturan parçalara parçalandı. Birçok makine motor ve süspansiyon ve şasi ile ilgili sorunlar var. Birçok marka Stels sahipleri artık üretim ve kullanılan hesaplı snowmobile geliştirilmesi fikrini canlandırmaya düşündük.

Fakat onun başarısızlığı üreticileri tamamen farklı felsefe ve ilkeleri ile bir kızak oluşturmak için kullanılabilecek bir deneyim olarak algılanan. Kendilerine kaybedenleri dikkate vermedi! Sonuç İkinci kuşak "Wolverine 800" oldu. Bu ürün, yüksek kaliteli bir süspansiyon, özel, yeni bir performans motoru vardır, taşıyıcı daha pahalı malzemelerden imal edilmiştir. Yani bu çok olumlu bir yanıt bıraktı.

yenilik kar aracı Stels 600 Viking mi? bu bir yenilik değil bu yüzden "Viking", "Wolverine 800" temelinde oluşturuldu. salımının birkaç yıldır şasi çerçevesi ve "Wolverine" Onlar mükemmellik cilalı gibi Stels uzmanlar, cihazı tekrar yapmadı. Makine muhteşem yeni iki zamanlı bir motor ile donatılmıştır. Ve yedek parçaları tamamen ürün tarafından sağlanan.

tanım

Yorumlar "Stealth 600 Viking 'muhteşem alır. Bu birimin ön kısmı orijinal görünümünü daha fazlasına sahiptir. Her uzman derhal kopyalanabilir hangi arabayı tespit. Ne Polaris, ne BPR, ne de benzer bir tasarıma sahip hiçbir Yamaha kar arabası. Ayrıca, hiç kimse üretici araba LED far ünitesinde uymuyor. Ama muhteşem parlaklık! şeyler 120-150 metrelik bir mesafeden arıyor olacak - Eğer kısa far açarsanız kadar, eğer 50 metreye kadar görünürlük kalkmak mümkündür ve. Genel olarak, optik "Wolverine 800" çok daha iyidir.

Ve başka ne yorumlar "Stealth 600 Viking" alacak? Alıcılar kar motosikleti kaputu şaşırtıcı pürüzsüz hatları olduğunu söylüyorlar. İşte kar birikebilir kırışıklık ve çöküntüler gibi hiçbir garip tasarım iyileştirmeler vardır. O bitkinin kişisel ekipman yapılır olan Viking için plastik, dikkate değer plastisite sahip olduğunu belirtmek gerekir. Aslında, dövmek edilemez. Özellikle yüksekliği Cam cam, herhangi bir itirazı yükseltir. Yeni cam eksiklikleri ile gerçekliğin sadece hafif bir bozulma atfedilebilir.

güç

Başka ne "Stealth 600 Viking" karmobilin değerlendirmeleri söyleyebilir? Sahipleri "Viking" pilotu iniş "Wolverine" sunuyor benzer olduğunu savunuyorlar. Onun kullanıcı farklı bir şekilde yapılan pano alanında olduğu çevreyi bulmak ve bu kar olmayan şekilde panel bir açıyla yüklenir. Bu arada, okumak çekicidir. Ancak pek çok alıcı takometre ekran geniş imal belli değil. ilk başta bazı Sayaç onu zannettiğini.

pano torpido üzerine takılır. O gerçekten, belge ve eldiven yanında, içindeki her şeyden daha konulması mümkün değildir, küçük ve.

Kapağın altında diyet ve ayrı yağlama cihaz, birim 565 küpleri ile kompakt bir iki silindirli iki zamanlı karbüratörlü özel bir gelişmedir. Karbüratörler Japon üretici VM34 Mikuni görmeye ayarlanır. 7300 r / dak güç cihazını 54 beygir gücü verir. Bu arada, Yamaha aynı VK540 bir 46 beygir gücü vardır, ama "Japon" Rus Viking ederken, az 291 kg ağırlığında - 365 kg. Sonuç olarak, daha etkileyici güç "Japon" kütle ile karşılaştırıldığında çok fazla emilir. Tabii ki, daha kötü ağır kar motosikleti yüzeyine dayanana kar sürüklenir. Bununla birlikte, büyük bir ağırlık sayesinde bir çekiciyle dönüşme yapabiliyor.

Değerlendirme kanıtladığı gibi Modeli gerçekten mükemmel bir etki yarattı. tüketici gibi "gizlilik 600 Viking". Bunlar motor hacmi çeşitli konularda çözümü için yeterli olduğunu iddia: araba güvenle gerginlik olmadan açık alanlarda yüklendi kızak mükemmel hız sürükler gösteren derin karda geçer düşük vites.

kontrol edilebilirlik

Temel olarak, bu kar arabası pozitif geri besleme şudur: "Stealth 600 Viking" açıkça sahipleri övün. Böylece onlar kar aracı "Wolverine 800" işlenişine dair farklı değil savunuyorlar. Bunlar makine birlikte demir bir tür haline çevirmek 60 santimetrelik tırtıl ve genişleticiler kayaklar, sahip olduğunu söylemek. Bazıları, deney uğruna, genişletici kaldırın. Sonuç olarak, cihaz tabii, o "kaldırma kuvveti" kayıp biraz var, birkaç sert tarafından kontrol, ancak.

Üretici yakında 50 santimetrelik tırtıl ile donatılmış 600 Viking tüketicilere, uygulamayı planladığını bilinmektedir. Birçok müşteri bu yenilik manevra kabiliyeti snowmobile artıracağını düşünüyorum.

deneme sürüşü

Yani, biz snowmobile "Stealth 600 Viking" araştırmaya devam. Fiyat, yorumlar - bu anları olumlu bir izlenim bırakın. Bu örnek iyice Priiskovaya denilen köyde, Hakasya Cumhuriyeti test edilir. Tabii ki, çok sayıda yerli ürün hayrandı. Ama gazeteciler ağırlık ürünleri (365 kg), ön cam ve kaput, manuel marş eksikliği şüpheli tasarımı bir çok sevmiyorum.

Yürüyüş ve faydacı yeni ürün ile aşinalık olarak tarif edilebilir "giysilerini toplantıda." karmobilin "Stealth 600 Viking" incelemeleri alıcıların görünüm izlenim çoğunlukla olumlu olduğunu göstermektedir. araba değerindeki ve ekipmanda hem kesinlikle ilginç. Kuşkusuz, bu karla kaplı alanlarda hızlı sürüş hayranları için değil aynı zamanda gerçek bir kış ulaşım olduğunu Karmobil olanlar için sadece itiraz edecek.

koşu

Ne kar motosikletleri "Stealth 600 Viking" için daha ünlüdür? O tecrübesiz alıcılar ilgilendiren ne - Yorumlar, koşu. Onlar eylem yeni bir ürün denemek isteyen, sabırsızlıkla yakmak. Ciddi tertibatın izlenimini meydana kar aracı guruldama bas motoru.

makine, yeni bir fiş ile donatılmıştır, tanktan hortumunu sıkı sıkışmış, bir ısı iletkeni boru uzakta susturucudan yerleştirilir, gösterge paneli son derece bilgilendirici çalışır, motorun aşırı ısınması etmez. Bazı sahipleri cam ve sütunların yüksekliği performansını sevmiyorum (yani düşük şikayet).

Bu kar motosikleti üzerinde yolcu tarafından seyahat edenler, darbe neredeyse hissedilmez, iniş geniûletmek, yerçekimi çok yüksek asgari merkezi. Onlar tepe, podgazovki olmadan çok emin aşılabilir söylüyorlar. Bir sürücü olarak kar motosikleti seyahat edenler, hatta buz büyük parçalar üzerinden sürünerek, bunu kaldırarak kusursuz çalıştığını savunuyorlar. harika vahşi araba sürmek: başarıyla ağırlığı nedeniyle, huş altında kendini ezme. Drivedown güvenle oluklar ve tümsekler üzerinden bir Kar araci tutar.

ciddi engeller

Ve ne kadar ciddi engeller motosikletleri "Stealth 600 Viking" üstesinden gelmek için? Yorumlar, profesyonel çalışan - bu bilgileri inceleyerek, madde içine bakabilirsiniz. Katı bariyerler dik bankalarla bir gölün yakınında kar motosikletleri sahipleridir. kayalar, dere ve gullies olduğunu. Bazı ağaçların arasına dokuma, dağlara alma, otomobillerini test etti. onun direnci sıcak havalarda% 20'sine eşittir ve bir engel ile temas soğukta, anında patlama olabilir: Birçok çok titrek görünüyor gibi onlar camı kırmak için korkuyorlar demek.

Sürücüler menderes kar aracı yokuş yukarı, tepeciklerin bataklığı üstesinden 45 derece yükselmesi kereste girmek nasıl söyler. Onlar kıç altında stokunun olmayışı makine zeminine desteklidir ve kar altında, bazı darbelere geçmesine izin vermez söylüyorlar. Ama geri vitesi dahil ve gaz bastı, çukur "Stealth Viking türeyemez 600» - Stels Viking 600 kesinlikle geri dönün. Diğer kar aracı numarasında bu krank mümkün olmadığı bilinmektedir. Onlar araba düşük viteste kolay yokuş yukarı nasıl görünce Pilotlar şaşırırlar.

Bazı yolcular ile bataklığa hissediyorum: onlar kontrol bu durumda daha kolay olduğunu savunuyorlar. Yolda araba alt mezhkoleynoe alanı dokunacak Aksi üzgün. Birçok standı artırılması gerektiğini söylemek ve en az 5-10 cm ön kısmını kaldırın.

karmobilin incelemeleri "Stealth (Wolverine) 600 Viking" aşağıdaki duyabiliyorum: makinelerinin sahipleri tam testi ile memnun iddia etmektedirler. Bazıları kutuya gürültü sevmiyorum demek: Gövde karşı bir devre kararsız olduğunu duygu ve dayak vardır. Pilotlar en fazla 45 km'lik farklı modları çalıştı, ancak zil ve ses kayboldu. sahipleri zinciri kırmak ve kutunun zarar verebilir endişe ediyor.

Test edilen ürünün bir kısmı boşta: kükreme yok oldu. Bu nedenle, kutuyla versiyonu bıraktı. , Kama, çarpıklık taşlama ve diğer arızalar onlar farkında değil: Birçok sahipleri frenler büyük olduğunu göstermektedir.

Bazı profesyoneller soğukta sürüş esnasında sürücünün yüzünü ısıttı ki ısı giderme sistemi, camın alanına getirmek sunuyoruz. Onlar da üretici bazı raflar ve niteliksel olarak yerine koltuk döşemesini yükseltmek istiyorum. Ayrıca kutuya şüpheli bir gürültü işaret (görünüşte, bir noktada diş yanlış yerleştirilmiş).

Genellikle, alıcılar kar arabası "Stealth 600 Viking" övün. Yorumlar sahipleri pozitif bilgiler içerir. Birçok kişi bu makinenin başarısına bir adım yapmak için sol olduğunu yazın. Onlar müşteri önerileri sırasında, aynı anda çeki düzen vermek için önerilir.

alım

Bir ürünü satın almadan önce değerlendirmeleri yazma ihtiyacını göz atmayı unutmayın. Eğer mağazasında satın alabilirsiniz Karmobil Stels S600 Viking bugün: Duyarlı bayi size cihazı göstermek ve ayrıntılı olarak bu konuda söyleyecektir. Pilotlar bu ürünün, tamir edilmesi gereken motorun tüm parçaları, kolay erişilebilir olduğunu söylüyorlar. İşte süper elektronik olarak denetlenir motor ağırlık dağılımına gerçekleştirdi. Işıklar, bir araba ile gönderilen fabrikanın yüklenmiş, ancak ayarlanabilir. İletim tertibatı, mükemmel yumuşak içerir. Eğer yüksek hızda buz üzerinde açarsanız, yüzeyde kar arabası kayaklar kapalı gelmez ve sürücü bir kum tepesini içine düşmedi.

Stels motosikletleri alın - bu büyük bir makine!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.