GüzellikTırnakların

Shellac tasarımı. Jel cila ile ideal kaplama

Tırnak tasarımı sevenler kutlayabilir! Ve hepsi şelale olarak böyle pratik bir kaplamanın görünümüne teşekkürler. Bu jel cila ile çivi tasarımı düzgün ve güzel olur.

Tırnak tasarımında yenilikler

Jelin en iyi özelliklerinin ve tırnak cilasının estetik güzelliğinin bir kombinasyonundan daha güzel ne olabilir ? Güzellikler için yapılan bu yeni buluş CND veya Creative Nail Design sayesinde ortaya çıktı. Bu şirketin ürünleri Shellac, çivilerin doğal güzelliğini korumaya yardımcı olur, şaşırtıcı derecede kolay uygulama, kusursuzluk ve şaşırtıcı dayanıklılık sağlar. Göreviniz - çivilere doğru formu vermek için. Her şey gevrek yapacak . Tırnak tasarımı, en pahalı ve elit güzellik salonunu ziyaret ettiğinize çok iyi benziyor.

Bakım ve sürekli etki

Shellac tasarımı da yararlı bir prosedür, çünkü biyogel tırnak plakaları için ekstra nazik koruma sağlar. Böyle bir kaplamanın bileşiminde, zararlı dibütil ftalat, toluen ve formaldehit reçineleri bulamazsınız. Bu formül tırnakların coveted gücü bulmak için yardımcı olur. Jel vernik uygulamadan önce tırnak plağı açılmadığından yapı bozulur, ancak bir dehidratör ile kaplanır. Şimdi, jel biriktirme prosedüründe olduğu gibi onu modelleme imkanı var . Bu alerjik bir reaksiyona neden olmaz.

En dikkat çekici olanı kalıcı etkisidir. 2 veya 4 hafta boyunca, çatlaklar ve kabarcıklar olmaksızın manikür mükemmel olacak. Her şey çivilerin ne kadar hızlı büyümesine bağlı. Onlara iyi yapışır ve kaplamanın elastikiyeti cips olmamasını sağlar.

Yarım saatte - ve çiviler şık!

Tonların çeşitliliği sizi şaşırtacak. Shellac tasarımı çivi, mukavemet ve renk paleti çeşitliliğine bir yarardır. Kaplama bir ayna gibi parlıyor ve renk herhangi bir kıyafet için parlak veya pastel olabilir. Şu anda, 12 renk aralığı ve ilginç tonları.

Manikür ustaları için - normal fırça ile uygulanması kolaydır. Kurutma, ultraviyole bir lamba kullanılarak yapılır . Bu ne veriyor? Hızlı kuruma, bulanıklaşma yok. Cila, daralan çivilere uygulanan kesme ile değil, aynı zamanda yapay tırnak için bir madde yardımı ile çıkarılır. Bu yaklaşık 10 dakika sürecektir. Shellac tasarımı yarım saat sürer.

Adım adım. Şelale ile tırnak cilası, fotoğraf

Tasarım hızlıdır. İşte böyle işler:

1. Bakım, kuru manikürde olduğu gibi, manikür için alet yardımıyla manikür çıkarma.

2. Tırnak tablası ahşap bir tırnak dosyası ile işlenir, istenilen şekil verilir. Böyle bir dosya çivilerin ayrılmasına izin vermez.

3. Biogelin cila ile iyi yapışmasını sağlamak için, tırnak yağdan arındırılır ve parlaklık özel bir testere yardımıyla giderilir. Küçük parçacıklar fırça ile fırçalanır.

4. Tırnak plağı dezenfekte edilir. Bu, kaplamanın daha eşit ve daha nitelikli bir şekilde yalana yardımcı olacaktır.

5. Yağ gidermeye ek olarak aşırı nem giderilir. Gerekli olan hiçbir şey hazırlanan tabakların üzerine çıkmamak için izlenmelidir: bir krem, çivi veya su için bir damla yağ. Genellikle Shellac, ustanın yağını almak için de kullanılır.

6. Tüm çivilere basit bir kaplama uygulayın. Bundan sonra, lamba hemen kurutulur. İşlem 15 saniye sürer.

7. Mükemmel derecede düz bir yüzey sağlamak için renkli jel vernikle kaplama, yaklaşık iki dakika ultraviyole bir lamba altında kurutun. Biogel yapışkan bir taban yüzeyine uygulanır. Önce bir elin küçük parmağını yapıştırıp lamba altında kurutun, sonra diğer elin küçük parmağına gidin ve kurutun. Alternatif olarak büyük parmak hareket ederiz.

8. Vernik tabakasını sabitleyip kurutun.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.