Gıda ve içecekYemek tarifleri

Terapötik pişirme: "Iceberg" marul kullanışlı özellikleri

Refahı doğru beslenme büyük ölçüde bağlıdır. Sağlıklı bir diyetin temelini gerçekten yararlı ürünler olmalıdır. Salata onlardan biri "buzdağının". Bu ise önemli bir vücut maddelerin bir maden. marul "buzdağının" Faydalı özellikleri daha iyi hissetmenize yardımcı olabilir. Neden bu sebze diyet bulunması gerekir edilir?

kimyasal bileşim,

Salata "Buzdağı" sıradan lahana gibi biraz. ürünün adı buz ile yağmurlama, tüketicilere sebze verilen Amerikan çiftçiler, nedeniyle oldu.

Faydalı özellikleri kimyasal bileşimin önceden belirlenmiş bir marul. O vitamin ve minerallerin çok sayıda tanınır. Özel olarak, başlık ürünü folik asit ve vitamin da A. vitamin B, E açısından zengin salata ve çeşitli mineral maddelerin bir çok içerir. Bu bitki B9 günlük oranını içerir. Buna ek olarak, bu karoten ve askorbik asidi içerir. ikincisi içeriğine göre, salata hatta elma ödün vermez. Yaprakları beta-karoten, potasyum, fosfor, kalsiyum, magnezyum, sodyum ve organik asitler içerir. bileşim bir madde marul lactucin içerir.

marul Faydalı özellikleri "Buzdağı"

Bitkisel yaprakları ihtiva asgari tutar olan kalori, böylece salata isimli genellikle bileşen çeşitli diyetler. Böylece, salata "buzdağı" mükemmel gün işlemek için uygundur diyet yemekleri düşünülebilir. Buna ek olarak, uykuyu artırabilir adlı sebze, sinir sistemini sakinleştirmek için katkıda bulunur. Folik asit ve bunun içinde bulunan pektinler, kolesterol insan vücudundan çıkan ve sindirim teşvik. Buna ek olarak, söz konusu asit stres, depresyon ve diğer duygusal sorunlar için çok iyidir.

Bu bitkisel isimli tavsiye edilen etmek kullanımı için insanlar uğraşan ile ağır zihinsel emek. her durumda bu ürünün oturumu alınan öğrencileri unutmamak gerekir sağlar. marul "buzdağının" yararlı bekleyen annelerin ve emziren kadınlar Faydalı özellikleri. gıda Bunu kullanarak, o Hemoglobin düzeyini artırmak mümkündür. Mellowness denilen marul yaşlılar için çok gerekli olan tuzların atılımını, teşvik etmektedir. Buna ek olarak, görme üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir. Son zamanlarda, bilim adamları düzenli bir salata yemeye çalışın insanlar, kalp-damar hastalıklarından muzdarip olasılığı daha yemeye göstermiştir.

marul salatası "Buzdağı"

Bu sebze için büyük bir saygıyla aşçılar vardır. başlık ürünü temelini oluşturmuştur bir sürü yemek vardır. Yani, bu salata denemek için emin olun:

  1. Salata "buzdağı" şeritlerini kesin. Ardından, ızgara peynir ve haşlanmış yumurta.
  2. ekşi krema, zeytinyağı ya da ev yapımı mayonez Bu maddeler sezonu.
  3. En uç eklenti tuz ve karabiber.
  4. açıklanan sosu ile domates, salatalık, biber, dereotu ve fesleğeni ekleyebilir. Bu yemek sadece lezzetli değil, aynı zamanda marul "buzdağının" yararlı özelliklerini korur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.