ModaAlışveriş

Şeffaf mayo - moda trendi 2013

Online mağaza mayo sipariş ve aldığınızda o aydınlatılmaktadır ortaya çıktı ve şimdi ne yapacağını bilmiyor musunuz? şeffaf mayo moda çünkü artık Belki bu durumda, üzgün olmamalı! tasarımcılar, her yıl yeni orijinal malzeme ile gelip ve onların buluşları sürpriz sayesinde her seferinde daha zorlaşır. gün moda güne giderek, cesur, renkli ve seksi hale geliyor Belki de bu yüzden. Bir kez uzun değildi, şeffaf bir elbise icat ve mayolar geldi.

Born köpük

bu şaşırtıcı bir resim düşünün: güneşli tatlı gün, denizde yıkanmak ve ardından su incecik ve güzel çıkmak. Erkekler şansı yok. etkisi olacak - Yalnızca bu bir an için en az bir kere denemek ve şeffaf bir deniz mayo koymak hayatta değer olduğunu ... Sen, o zaman, tabii ki, şeffaf bir mayo giyen olduğunu biliyorum, ama ... Birkaç saniye içinde ve onlar anlayacaksınız nefes kesen!

Ah, şu tasarımcılar

Bu yaz moda tasarımcıları için sadece bir şey kadının vücudunda saklanırken olduğu yanılsaması yaratmak tek kesim ve ayrı mayo bütün bir koleksiyon hazırladık. bu şık giysi için malzeme, örgü, dantel, Biyeli, aplike ve nakış ile elastik bir kumaştır. Onlar sadece çarpıcı görünüyor. Ancak, tasarımcı tamamen şeffaf mayo memnun değil olanlara dikkat edilmemiştir. tatil gardırop biraz eğlence istiyor Daha mütevazı güzellikleri, istenirse, küçük uçlar ile modellere dikkat etmek yapabilirsiniz. Bu ürünlerin çoğu ise araya aralık, katı saydam mayo girer. Bu ekler saydam malzemelerden yapılmış veya basitçe askıları, gipür tarafından taklit ve dize ile bağlıdırlar. Daha ölçülü tasarım modelleri bile en genç modacılar ince olmalıdır. Önemli olan saydam parçalar çok fazlaydı olduğunu da görmek için.

Bahçıvanlık danışmanlık

hemen otel odalarında çıkışındaki bir hissi üretmek ekstremalok bazılarının arzu rağmen, moda tasarımcıları hala bu konuda aşırıya değil tavsiye etti. Servis personeli mayo şeffaf bir kız gibi, serbestçe koridorları dolaşmak olası değildir. Ve gerçekten, neden risk alıp sorun kışkırtmak? Yani, uygun giysi ve aksesuarlar bakmak için hemen şeffaf mayo tavsiye satın almaya karar verirseniz. şeffaf tunik ve bluz yanı sıra muhteşem etek, pantolon takım elbise ve elbiselere ilk not. Onlar kesinlikle mayo tonunu almak gerekir. giysi Böyle bir kombinasyon sadece dayanılmaz hale getirecektir. aksesuarlar gelince, ultraviyole radyasyondan bronzlaşma ve korunması için tabii ki, toplu torba (onsuz yapmak?), Saç klibi, markalı beyzbol şapkası ve kozmetik vardır. Güneş ışığı, tabii ki, yararlıdır, ama yine de buna değmez kötüye. Aksi takdirde, erken cilt yaşlanmasına ve kırışıklıkların erken görünüm kaçınılmazdır. Ve gerek yoktur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.