GüzellikTırnakların

Ne jel cila gelen jel ayırır?

Resminizi süslemek için Yolları, çok var. Manikür - bu en eski özelliklerinden biridir. yardımıyla hangi bunu şimdi yapmak yok! Üstelik doğa tarafından güzel ve güçlü tırnaklar olsa bile, bunları inşa edebilirsiniz. Ne? Jel, akrilik, biyo-jel - emrinde bütün. Eğer bir jel cila duydun mu? arasındaki fark hakkında makul bir soru var jel vernik gelen jel.

Öncelikle, bu iki malzeme - bir temelde farklı bir görev. Jel çivi için yapı malzemesi olarak kullanılır. Jel cilası kalıcı manikür ve başka bir şey yaratmak için gereklidir. İkinci olarak, doğal üst üste jel çivisi, güçlendirir o. Jel cilası da rengini verir, ama tedavi etmez ve tırnak güçlendirmek etmez.

Ne henüz jel cila gelen jel ayırır? Onlar tamamen farklı bir yapıya sahip olması. ışığında - bu malzemeler aynı dondurulur olmasına rağmen , bir UV lambası. teknolojisindeki Toplam - ve orada ve bir tabanı ve sertleştirici kullanır. Tek fark, bir jel vernik baz emilebilir levha, doğal renk korunması için ihtiyaç vardır. (Finiş jel aka) iş bitirici parlaklık vermek için cips ve çizilmelere karşı tırnak ve tırnak korumak için gereklidir.

Ne jel cila ilkesinden jel ayırır? Uygulama yöntemi. şişenin bir fırça - Jel cila geleneksel bir tırnak cilası ile aynı şekilde uygulanır. Aynı kapasite için Malzeme özel fırça empoze. ceket kastedilmektedir Bu durumda, daha sonra birkaç fırça kullanın.

En iyi jel cila nedir? Shellac - Amerikan şirketi CND malzemesinin mevcut tüm ayırt edici kalite ve dayanıklılık arasında. O ilk kişilerden biri çıktı. Şu anda, o uygulamak en istikrarlı ve kolay, mükemmel özelliklere sahiptir. çizgi her zevke ve her duruma uyum sağlamak için kırk renk özellikleri. Rakip jel tırnak "Gelish" dir. Onun çizgi daha renk kalitesi de çok çok yüksek olduğu anlamına gelir sahiptir. Çok fazla aşınma direnci yoktur. "Shilak" - tüm iki haftaya kadar süren bir dirençli ve güzel manikür verir dünyada kalpleri kazandı jel lak,. Pedikür da tutun ve ay olabilir.

Ne henüz jel cila gelen jel ayırır? Bunda özellikle son kendi çivi güçlü işlem gerektirmeyen kaplama önce - Doğal tırnak yüzeyinin zapilivanija. o plakayı zarar vermedi, çünkü yadsınamaz bir artıdır.

Jel da doğal tırnağın dikkatli hazırlık gerektirir. usta çok yüksek niteliklere sahip gelirse, ciddi çivi zarar verebilir. Ayrıca, bir başka fark malzemenin çıkarılması yöntemdir. Jel sadece kesilebilir. Hiçbir fonlar yumuşak hale getirmek için yardımcı olmayacaktır. Jel cila herhangi bir kozmetik alışveriş içinde olan bir özel bir sıvı çıkarılır. O testereyle gerektirmez! Yani, ev çiviyi zarar vermez.

Biz söyleyemeyiz bir seçim yapmak iki temelde farklı kompozit malzemeler arasında. Her şey devam ediyor hangi belirli hedef bağlıdır. Bu uzun vadeli bir manikür ise, jel oje size yardımcı olacak. Kendi tırnaklar çok kısa olduğunu ve uzun istiyorsanız, jel hizmetinizde daima!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.