GüzellikTırnakların

Kahverengi renkte Manikür: fikirler. çikolata manikür

Sonbaharda bir derin ve zengin üzerinde parlak yaz renkleri değişiyor. Bir gök mavisi elbise ceket rengi yerine marsala, sarı debriyaj patlıcan çanta messenger yerini gelir ve en sevdiği renk Barbie manikür zengin kahverengi değiştirildi. Rahat bir kafede sıcak kakao bir fincan giderek, bulutlu günlerde, mor ve ayaklar yapraklarının hışırtısı: her şey esinlenerek sıcak bir renk düzeni üzerinde.

Tırnak tasarım geri moda, bu nedenle hayal açığa ve kahverengi tonlarında onların kadife "lezzetli" manikür sonbahar üzerinde çizebilirsiniz.

Evde manikür nasıl yapılır

Eğer elinizin altında bir sanat eseri yaratmak için başlamadan önce, tam bir düzene getirmek zorundadır.

 • Öncelikle (okumaya ne seçmek, form yaklaşık) tırnak kenarı bildiriminde bulunması gerekir. Ne olursa olsun seçim ne şekilde, kadife çiçeği uzunluğu tüm kusurları vurgulayacaktır koyu renk unsurlarını vernik ile aynı olduğuna dikkat edin. ayrıca çivi kırdı değildir ve değil sloilis yapar için yalnızca tek bir yönde testere çalışmayı deneyin.
 • Daha sonra, kütikül kaldırmak gerekir. Bunu yapmak için, ılık su ile banyo ellerini daldırın. Suda biraz deniz tuzu takabilirsiniz, güçlendirir ve tırnak plakasını besler ve limon suyu birkaç damla çivi ve cilt beyazlatmak için. manikür Ön yağ krem veya kaldırmak için özel bir araç neden olabilir.
 • Ile turuncu sopa veya metal kanatları manikür taşıyın. Bazen bu yeterlidir, ancak bir manikür tercih ediyorsanız, özel cımbız kesmek gereklidir. Eğer manikür deneyimi yoksa, o aksi takdirde çivi çevresindeki hassas cildi zarar verebilir, usta çevirmek için daha iyidir.
 • Şimdi kuru ve yağ sökücü veya oje çıkarıcı işlemek için tırnak plakası ellerinizi silin gerekir oje eskisi kadar sürecek.
 • Bir baz kat uygulayın.

tırnak şekli

Form kadife çiçeği şekli ve profesyonel parmaklar ve moda trendleri uzunluğu seçim. Ama kısa tırnaklar için kahverengi tonlarında o oje en uygun olduğuna dikkat etmek istiyorum.

 • Stiletoobraznaya. görsel takım parmaklarınızı daha uzun ve daha ince böyle sivri formu yapmak istiyorum. Sadece negatif - Küçük çocuk veya iş doğrudan temas içeriyorsa yaralanma riski, hançerler kaçınılmalıdır.
 • Badem. Bu form daha yumuşak ve dişidir.
 • Oval. Bu formun Çiviler uzun ve kısa ikisi de olabilir. O çok dikkatli ve yavaşça görünüyor.
 • Kare. Özellikle kısa bir uzunlukta Çok şık görünüyor. karanlık ve aydınlık boyalar için idealdir. Uzun kare şekli - özgün tasarım için iyi bir üs.
 • Yumuşak kare. herhangi vernik ve tasarım için uygun en evrensel formu. Resim keskin köşeler yaralanma ortadan kaldırır.

Şimdi form seçilmiştir göre, kahverengi tonlarında manikür başlayabilir.

Çikolata Manikür için şanslı

paletleri, kahverengi ve bej güzel tonları var oje en ünlü marka, aşağıda listelenmiştir.

Şanslı lüks segmenti:

 • Chanel La Vernis.
 • Dior Vernis.
 • Givenchy Vernis edin.

Profesyonel manikür:

 • OPI.
 • Sophin.
 • ORLY.

Rujlar daha uygun fiyat segmentinde:

 • L'Oreal.
 • Max Factor.
 • Rimmel.

Uygun vernikler seçilmesi, tasarım başlayabilirsiniz. Biz kahverengi tonlarında oje fikri dikkate öneririz.

Sonbahar manikür

Güz tırnak tasarımı için ideal bir model - akçaağaç mor veya altın rengi bırakır. kahverengi tonlarında manikür yapmak için, gerek:

 • Renksiz bazkatlar.
 • Koyu kahverengi lake tabanı.
 • Altın ya da kırmızı tırnak yaprakları.
 • İnce bir fırça.
 • Manşet kaplama.

Hazırlanan çivi üzerinde bir üs grev. kuruduktan sonra, (Gerekli ilk kurumaya ikinci tabakanın uygulanması öncesi) çivi iki katman halinde kahverengi bir lake karşılamak için gereklidir. Şimdi, renk kontur broşürleri, merkez dolgusu çizmek zıt ince fırça vernik kullanarak. altın cila aynı ince fırça kullanılarak, kuruduktan sonra, kahverengi yaprak, venler çizin. En renksiz bir kaplama uygulanır.

Bunun yerine yaprak, tam olarak size ortak sonbahar ne bir kabak, elma, ya da bir şey çizebilirsiniz.

mat oje

Mat doku bugün inanılmaz geçerlidir. Mat gölge, ruj ve tabii ki, oje tüm fantezi parlak ve çevrimiçi yayınları ele geçirdi. kahverengi bir moda manikür yapmak için, ihtiyaç mat lake cila. Bu Manikür için kozmetik profesyonel marka yanı sıra daha uygun fiyatlı markalar satın alınabilir. Ayrıca evrensel bir mat bir görünüm satın alabilirsiniz - bu "kadife" herhangi vernik yapacaktır.

Her ne kadar mat herhangi kapağı açmak için başka bir yolu yoktur. Bunun için sadece kaynamış su ile bir su ısıtıcısı gerekir. Henüz kurutulmuş çivi bir dakika boyunca buhar üzerinde tutun gerekiyor ama yandı etmemek için, çok yakın ellerini getirmezler. lake kurur, şimdi, parlak parlaklık hiçbir iz olacaktır.

Tırnak şeklini seçme mat yapmak , çikolata manikür yumuşak oval veya kare bir göz atın. Kaplanmış çivi ile akut kare keskin ve biraz kaba bakabilirsiniz.

Mat vernik de tamamen tırnak plakasını olarak sadece iyi ya da serbest kenar sağlamak için olabilir.

mat kaplama olarak çok etkili bir şekilde parlak örneğin kakma, desen, kakma kristaller, bir ya da iki marigolds görünüyor.

Bej ve kahverengi manikür

Başka bir seçenek - kahverengi ve bej tonlarında bir manikür. Birkaç yakın tonlarının tırnak tasarımı için fikirler bir sürü yapılabilir, çünkü daha parlak ve özgün.

En kolay seçeneklerden biri - genişlikleri farklı bej ve kahverengi şeritlerin bir kombinasyonu olabilir. Bunu yapmak için size çivi üzerinde çizim için ince bir fırça gerekir. bantlar, dikey ve yatay düz ya da hafif eğimli, buzlu köpükleri veya her ikisi ile olabilir.

Kahverengi-bej ceket. bej boya bütün tabakta koyun, tamamen kurumaya bırakılan ve daha sonra Fransız manikür veya hepsi aynı ince fırça için özel çıkartmaları kullanarak, çivi kenarında kahverengi boya uygulayın.

"Yırtıcı" manikür. Kahverengi ve bej renkleri ve hayvani figürü oluşturmak ister. leopar derileri etkisi kalan nötr bej rengi kapsayan birkaç kadife bir odak yapabilirsiniz.

"Lezzetli" manikür

Kadife bir çikolata veya çikolata parçacıkları olarak gizlenmiş olabilir. Bu oldukça abartılı seçenek temalı partiler ya da tatil için uygundur.

"Şeker" manikür temel kahverengi lake ve yağmurlama gerektiren için havyar manikür, farklı renk ve şekillerde olabilir. Biz çok uzun sürmez, yani sadece olaydan önce bir "lezzetli" çikolatalı manikür yapmaz, maalesef çok etkileyici olsun ama.

Ve amacıyla çivi üzerine çizim çikolata, kahverengi vernik iki tonlarını kullanıyoruz. ince bir fırça yardımıyla çikolata dilimleri yeniden oluşturun.

iş ve yaşam tarzı net ve parlak olarak giyinmiş, her zaman çivi ile biraz deneme yapabilirsiniz izin vermez bile, biraz rahat sonbahar ruh hali ve parlak bir tatil getirmek!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.