Ev ve AileBayram

Üniversite öğretmeni günleri. Öğretmen Günü'nü Tebrik ederim

Üniversitenin öğretmenlerinin günü ciddi, parlak, duygusal bir olaydır. Öğrenciler, mentorlarını memnuniyetle tebrik eder, onlara sıcak sözler söyler, küçük hediyeler verirler.

Her üniversite kendi programını hazırlar. Gelecekteki hekimler, örneğin, Öğretmenler Günü, doktorlar hakkında eğlenceli eskizleri kullanarak düzenleyebilir. Güzel Sanatlar Üniversitesi'nde, resimleri en sevdiğiniz öğretmenlerine sunarak konser programını tamamlayabilirsiniz. Askeri kurumlarda tebrikler ederek suçluyu kullanabilirsiniz, suçlu olanlar hayatlarında sadece böyle "çekim" kutlamalarını istemektedirler.

Öğretmen Günü - organizasyona kimlerin emanet edilmesi gerekir?

Bu tatil, Ekim ayının ilk Pazar günü kutlanmaktadır. Üniversite Günü düzenleyin, öğretmen genelde öğrencilerin kendisine düşer. Bununla birlikte, öğretmenler kendileri de herhangi bir sayıyı hazırlayabilirler.

Fakat bazı eğitim kurumlarında, üniversite öğretmeni organizatörlerin profesyonellerini emanet etmeyi tercih eder. Bazen, üniversitenin meclis salonunda bile değil, bir Kültür Sarayı sahnesinde böyle bir tatil yapıyorlar. Dahası, etkinlik açık havada yapılabilir ...

Meclis salonundaki öğretmenleri nasıl tebrik ederim?

Yani, ciddi tarih yaklaşıyor ... Salonun dekorasyonu nasıl? Tatil nasıl organize edilir? Üniversite öğretmeni Günü kutlamaları için ne olmalı?

Örneğin, çeşitli alanlardaki kabul komisyonlarının "masa elemanları" olarak adlandırılan toplantı salonu sahnesinde düzenleyebilirsiniz. Onların arkasında öğrencileri öğretmenlerini temsil edecek şekilde oturacaklar. İzleyicilerden çağrılan öğretmenlerinden "sınavlar alacaklardır". En önemlisi "karargahınızı" biçimlendirmek ilginçtir.

Buna ek olarak, öğretmenler için çeşitli sınavlar ve yarışmalar düzenleyebilirsiniz. Elbette şarkılar, şiirler ve dans numaraları olmadan yapamazsınız. Etkinlik, festival programına katılan herkesten Üniversite Öğretmeni Gününde parlak ve samimi bir tebrik ile kapanır.

Konsere seyreltebilir ve havada eğlenebilir

Tabii ki, özgünlük her zaman memnuniyetle karşılandı. Konser programına ek olarak öğretmenler Günü'nde doğada da bir tatil düzenleyebilirsiniz. Şu anda, yeterince sıcak. Deneyimli ve akıllı danışmanlarınızı bir piknik alanına davet edin ve davet edin!

Çorbaya balık sürerken, nehrin kıyısına yerleşebilir veya ormanda mantarları toplayabilirsiniz. Ve önceden bir tasfiye hazırlayabilirsiniz. Yani, öğrenciler içki ve hafif atıştırmalıklarla masalar koyabilir, ağaçlara afiş yapıştırabilir, balonları asabilir. Önemli olan çöpünüzü temizlemeyi unutmamak değil.

Tatil için eğlence de çok çeşitli olabilir. Örneğin, departmanlara ve fakültelere bağlı olarak ekipler halinde ayrılabilirsiniz. Yarışmanın amacı yukarıda belirtilen balık ve mantar olabilir. Kazananlar genel tablo için daha fazla ürün alacak öğretmenler ve öğrenciler olacak.

Ayrıca spor yarışmalarını organize edebilirsiniz, örneğin, röle yarışları. Ve eğer istersen, paintball oynayabilirsin. Etkinliği bitirmek, gitarın öğretmenlerinin mesleğini seçmek için nasıl geldikleriyle ilgili açık konuşmalar için ateşte bir gitarla birlikte oturmak en iyisidir.

Küçük bir masal ekle!

Ve bir nüans daha! Öğretmenler günü tabii ki yetişkinler için bir tatil. Bununla birlikte, kısa süre "çocukluktan dönmek" için hiçbiri reddedecek. Öğrenciler, neşeli bir sahte top oynayabilir, nerede olduklarını girme hakkına sahip olurlar - yalnızca maske veya takım elbisesi giyenler alırlar. Burada, en parlak görüntü, en parlak çift, en iyi dans için, en aktif katılımcı için yarışmalar düzenlenmesi mümkün olacak.

Öğretmenleriyle birlikte öğrenciler ünlü öğrenci marşı gerçekleştirebilirler. En sevdiğiniz öğretmenlerini davet ederek bir vals dansı yapabilirsiniz. Kısacası, program yalnızca arzulara ve zadumok öğrencilere dayanmaktadır.

Komik etekler ideal bir varyant!

Başka ne düşünebilirsin? Kutlamanın suçlularını neşelendirmek için? Öğretmenler Gününde öğretmenleri tebrik etmek, örneğin çeşitli komik odalar yardımıyla.

Diyelim ki, tarih öğretmenleri ile ilgili bir sahne oynuyoruz. Öğretmen, çocuklara İsmail'i kimin aldığını sorar. Öğrenci, Petrov (Ivanov veya Sidorov) olabileceğini söyler. Öğretmen, bölüm başkanına şikayet etmek için gider. Çocukların oynayacağını ve İzmail'in verileceğini savunuyor. Hiddetli bir öğretmen rektöre gider. Hangi gruba soruyor. Bunun, örneğin IUST-14 grubu olduğunu öğrendiğinde, rektör şunu bildirir: "Bunlar vazgeçilmez!"

Sahneler çok gelebilir. Bununla baş edebileceğinden şüphe etmeyin. Biraz hayal, yaratıcılık, hayal gücü göstermek yeterlidir. Ve kim olduğunuz önemli değil - tarihçiler, programcılar veya doktorlar!

Tatilde güzel son!

Bir kelime, büyük bir olay Üniversite Öğretmeni Günüdür! Etkinlik kutlandığında kutlamaların suçlularını nasıl tebrik edebileceğimiz açıktır. Bununla birlikte, son noktaları unutmayın. Son şarkı ya da güzel şiirler gereksiz olmayacak. Edebiyatı okuyun, örnek senaryolara bakın - tam ihtiyacınız olanı bulacaksınız. Öğretmenlerinize saygı gösterin, onlara güzel bir akşam verin, onlara parlak ve özgün tebrikler! İnanın bana, borcunu kaybedecekler! Bu insanlar, çalışmalarla ilgili bile olsa, her durumda yardımınıza gelmekten mutluluk duyar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.