Sanat ve EğlenceMizah

Danil Crossworm - biyografi ve yaratıcılık

Bugün size Danil Cross'ın kim olduğunu söyleyeceğiz. Bu yaratıcı kişinin biyografisi daha da sunulacak. Bu, stand-up komik, video yapımcı, senarist ve yalancı hakkında.

biyografi

Danil Poperechny, 10 Mart 1994'te Voronez'de dünyaya geldi. Lehçe, İngilizce, Ukraynaca ve Rusça biliyor. Eskiden o çarpıcıydı. Kaynaklar üzerine çeşitli projelerin yazarı "Thank you, Eva!". Ayrıca, "DavayLayma" portalının kurucularından biridir.

YouTube projesindeki etkinlik

Danil Pereperchny, çalışmalarıyla portalı animasyonla başladı, ancak daha sonra başka türlerde çalışmaya başladı. Kişisel kanalında, "Joker Blog'ları", "Değiştirmeyin", "İtiraflar", "Çapraz Blog" gibi çeşitli şovlar görebilirsiniz. Ayrıca "Without a Roul" adlı bir video podcast var. Halen ana kanalının 200 binin üzerinde abonesi yanı sıra 16 milyondan fazla görüş var.

Hepsi bu değil. Sözde "Transvers'un Gizli Kanalı" da var. Şu anda beş binden fazla insan kaydoldu. Danil Transverse diğer video blogcularının yarattığı projelere sıklıkla katılır. Ruslan Usachev'in "It's To Fail to Time" projesinde yer aldı. Stas Davydov "Bu İyidir" adlı metni birkaç kez değiştirdi. "Ti", Rusça konuşan bir Leton İnternet gösterisidir. 2010'dan beri yayınlanıyor ve 5 milyon abone sahibidir. Haftada iki kez - Salı ve Cuma günleri transfer var. Kanal, "Humorists" bölümündeki görüş sayısına göre dünyanın altıncısıdır.

tur

Danil Perepertny ayakta duruyor. Komik kişi, bu türün Rus yönünü dizlerinden aldığını iddia ediyor. Ruslan Usachev ile iki ortak tura çıkmıştı. İkincisine "MATA OLMAMAK" deniyordu. 17 ilin sınırlarını geçti. Komedyen "Big Lodges (ka)" adlı bir solo turneye çıktı. Bir sonraki proje, sonbaharda 2015 yılında başlatıldı. Bu, yalnız biçimde stand-up turdu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.