SeyahatSeyahat İpuçları

"Nemo" - Almatı'da harika Dolphinarium

Kazakistan'ın en büyük kenti, güney başkenti, ilk Dolphinarium açtı. Coğrafi olarak Gorki Parkı'nda yer almaktadır. Harika manzarası, güzel hayvanlar ve bir festival atmosferi çok sayıda ziyaretçi çekmektedir.

"Nemo" - Almatı'da Dolphinarium

Kültür ve Dinlence Central Park'ta Almatı kentinde 2016 Gorki yaz 450 koltuklu bir Dolphinarium açtı (Gorky Park kısaltılır). Bu uluslararası toplum Dolphinarium "Nemo" dahil edilir, onun temel amacı, deniz hayvanlarının halk arasında bilgi yaymak çevre koruma fikrini teşvik etmektir.

genç ve yaşlı - - her yaştan Seyirciler harika performansını görmek ve her zaman tükendi gişede zevk ve olumlu duygular bir sürü almak için geliyorlar.

Sanatçılar

Almatı'da Dolphinarium onun çok yetenekli ve gayretli sanatçılar bir araya geldi. Bunlar:

  • Şişe Nicole Kate ve Yumi yunuslar. Onlar kendi karakteri ile her hepsi çok farklıdır. Örneğin, Nicole - Yerel yıldız, o çok gayretli ve meraklı olduğunu ve Yumi ve Katya - fahişeler hep Oynaşman hazırız.
  • Deniz aslanı Altın. Çok aktif ve hırslı.
  • Mühürler Anfisa ve Vasilisayla. Onların numaraları ile mükemmel bir iş.

Deneyimli ve profesyonel koçlardan deniz hayvanları ile. yunuslar ve mühürler niyet ve dikkat temeli olan özel tedavi gereksinimi nedeniyle Evet, evet, antrenörler ve eğitmenler, yapma. Nedeniyle Almatı'da böyle bir dost tandem Dolphinarium kitlelere güzel manzarasına memnun ediyor.

Şovları ve Programları

Dolphinarium "Nemo" (Almatı), parlak renkli ve zengin bir program. Tüm odalarda dinamik, aksiyon hızla gelişmiştir, bu nedenle gösteri tek seferde bakar.

, Halkanın içinden atlama dans ve resim çizmek Çevik şişe burunlu yunuslar. Onlar arkasında uzun boylu eğitmen durmak ve bir top gibi atmak binmek. Bazen yunuslar neşeyle seyircinin kahkaha ve alkış altında suyun dışarı atlamak, düşmek ve havuzunda eğlenirken, yaramazlık başlar. Çok güzel görünüyor ve programın kolaylığı ekler.

Deniz aslanı tüm odalar -, dönen yuvarlanan, dans adımları ve "tamam" yüzgeçler - Belli bir ödemesiz payıyla çok dikkatli gerçekleştirir. izleyicilerden alkış çok severler.

Mühürler - Gerçek virtüözlerin, onlar ustaca top ile hile yapmak, çok iyi dans egzersizleri yapın. Ve yine bir koç eşliğinde söyleyebilir.

Gösteri programı yetişkinler ve çocuklar fin şişe yunuslar selamlamak için acele sonra bellek için onlarla fotoğrafının çekilmesini, onları okşuyorum. o yunuslarla havuzda birkaç tur yüzmek ve yapılacak davet edilir Ne kadar eğlenceli. Ve otizm ve beyin felci, özel sağlık yunus muzdarip olanlar için.

Almatı'da Dolphinarium Yürüyüş asla unutulmayacak!

yararlı bilgiler

Gorky Park (Almatı) 'de Dolphinarium Salı hariç her gün açıktır. Program 12-00, 15-00 ve 18-00 başlar. Giriş bileti 3000. Tenge maliyeti 5 yaşından küçük çocuklar ücretsizdir. 2000 tenge, şişe burunlu yunuslar ile birlikte havuza - -. Yunuslarla Ekstralar fotoğraf 35.000 tenge ..

Otobüs (sayılar 22, 25, 58 ve 118) ve otobüs (sayılar 1, 12 ve 25) tarafından kolayca erişilebilir park ediyorsun.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.