Haber ve ToplumÜnlüler

Valery Kudryavtsev: Bir biyografi, kariyer, kişisel yaşam

Valery Kudryavtsev Modern televizyonun önde gelen tartışmadır. Biri hayran ve o gerçek şeytan görünüyor birisi için bir melek düşünür ve sadece ilgi ile birisi televizyonda onu izliyor. O güzellik ve açıklık sallar, hayatı rol modellerinin arayanlar için gerçek bir hazinedir.

bir rüya için gidin

Valeria sıradan aile araştırmacılar doğdu, bu May 19, 1971 oldu. kız Ust-Kamenogorsk pratik bilinmiyordu. Çocukken bile o Sovyet kızların çoğunluğu olarak, ancak, bir yıldızın kariyerinde hayal.

Dokuzuncu sınıfta sona ermesinden sonra, hâlâ çocukluk rüyasının gerçekleşmesi yolunda ilk adımı attı ve onların şehir okulda tiyatro yönetmenlik yetisini girdi. Lera gayet iyi okudu, böylece üniversiteden mezun olduktan sonra, o Moskova'ya gitti ve GITIS girdi.

Çalışma sırasında Lera gerçekten ünlü grubu "İhale Mayıs" nin bateristle aşık olur. onun 18 yıl içinde Valeriya Kudryavtseva evli ve bir süre sonra ışık oğlunu görünüyor - Jean. Ne yazık ki, evlilik çift boşandı ilk çocuğun doğumundan sonra kızları ve 2 yıl iş vermedi.

Yolun başında

Nedeniyle kızın muhteşem görünümüne ünlü aktör Igorya Vernika dikkatini çekmektedir. Bu sınırsız yetenek Kudryavtseva öncüsü ve televizyonda Leroux led adam oldu. O başarılı bir TV programı "Parti Bölgesi" içinde döküm geçti ve lider rolü ile kabul edildi.

Valeria gerçekten ünlü ve popüler TV kanalları sadece yağmuruna Kadın iş teklifleri olduğunu. O sık sık kanallarda görünür - TV-6, MUZ-TV, TNT. O lider yarışmalara davet edilir - "Yeni Dalga" ve "Yılın Şarkısı". Valery Kudryavtsev çok gerçek şanslı yıldız aldı. onu, gazete ve dergiler, konuşmaya yazmaya başladı sağlar. Gerçekten popüler TV sunucusu ve en elit parti yıldızlara bir davetli haline gelmiştir. Zaten kolayca gazete ve dergilerde görülebilir bir fotoğraf olan Valery Kudryavtsev, televizyon yükselen bir yıldız haline gelmektedir.

Kariyer hamle

Temel çalışmalarına ek olarak, Lera, "Sen ve ben" olarak seyircilerin parlamaya memnuniyetle sunduğu "Yıldızlarla Dans".

Lera Kudryavtseva yorgun eylemi bir sunucu olarak, o aktörün çalışmalarında kaldı ve ne zaman başarıyla TV dizisi ve filmlerde istenen rol elde ederiz.

ünlü biri gibi bir kariyer Onun rüya sihirli hayata ve o televizyona çıkıp bir kez daha hiçbir fırsatı kaçırmadı. O, modern televizyonun unutulmaz persona olmak için elinden geleni yaptı.

Rusya'da en çok arzu kadın

uzakta modeli (167 cm) arasındadır büyüme olan Kudryavtseva Valeriya, böyle Maxim ve Playboy gibi ünlü erkek dergileri için gerçek bir model haline gelir. fotoğraflarda yılında anlamıyla erkek nüfusun iyi bir yarısında aşık. Valeria onların lezzetli formları ülke genelinde gösterir ve Rusya'nın en çok arzu edilen kadınlarından biri haline gelmiştir.

Yıldız yaşına rağmen, onun fanlar uyum ve cinsellik şaşırtıyor, vücudunu teşhir, karmaşık değildir. Sadece 54 kilogram ağırlığındaki Valery Kudryavtsev, vücudunuza ve şekle çok hassastır. O memnuniyetle erkek dergileri maruz ve şu ana kadar bir samimi photoshoot katılmaktadır.

Bir yıldızın Kişisel yaşam

İlk evliliği kötü bir kız, ama LERAY harika evlat verdi. Igor Wernick Leray kariyer merdiveninin genişlemesine yardımcı olmuştur gerçeğine rağmen, onların romantizm uzun sürmedi çünkü seven genç adamın sona erdi.

İkinci evlilik sunum kocası dolandırıcılık suçlanan ve birkaç yıl içinde Lera boşanmış, skandalın olmadan değildi.

2008 yılında Leray ünlü şarkıcı Sergei Lazarev için gerçek hislerini gelmek. Bu kasırga romantizm en yıldızlı dünyasında tartışılan haline gelmiştir. Kim böyle güçlü bir aşk evliliği sona ereceğini düşünürdü, bazıları bu kamuoyunun dikkatini çekmek amacıyla yapıldığını, ama öyle ya da böyle, çift dağıldı hayal.

2013 yılında, Valeria ünlü TV sunucusu seçilen bir hokey oyuncusu Igor Makarov haline geldi üçüncü kez evlendi.

Eş 16 yaş küçük Kudryavtseva ama sevgilerini etkilemez. Öncü bile ilişkileri geliştirmeye yardımcı olduğunu kabul etmektedir. TV sunucusu asla onun birçok hayranlara kocam ile ortak fotoğraf memnun olmaktan çıkar. O sermaye ve onların alışverişinde hazır sosyal hayatı rahat bir aile evde. çocuk ve teledivy fanlar hakkında hayal Çift hamileliğini yatırıldı, ancak kız web üzerinde yürüyen söylentiler hakkında yorum için acele değildir. Bu arada, bitmiyor onu kişinin etrafında tutku, Lera sessizce çeşitli tatil kocası ile dinlenme ve hayatın tadını, çocukluğundan beri hayalini kurmuştu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.