Ev ve AileBayram

Yeni Yıl kurumsal senaryo

Kurumsal parti - en belirsiz fenomen. Bir yandan, çok ilginç ve tüm meslektaşlarımın vakit geçirmek eğlenceli, diğer taraftan, bunu istemiyoruz bile gitmek emin olun. Birçok kişi alkol büyük miktarda içmek ve sonra onlar iyi, bazı iş ortamı dışında meslektaşları bakmaya gidiyoruz, yaptıklarını ve hala diğerleri sadece eğlenmek istediğini hatırlamıyorum.

Özellikle ilginç olan bir şirket parti şirket takım çalışması ve eşsiz bir tatil ödüllerin bir yıl kutluyor zaman Yılbaşı üzerinde.

Yani, nasıl senaryo yazmaya yeni yıl kurumsal partinin? Genellikle tatil organizasyonu çeşitli yollar gidebilir. Öncelikle, her şeyi kendileri organize edebilir, ancak bu yerine işin sen sayma geliyor demektir, ziyafet salonları ve restoranlar etrafında sonsuz koşu, hediyeler ve iyi kurumsal yılbaşı bir komut dosyası ile gelip nasıl birçok şüphelerin arayışı içinde dükkanlar geçer. Patron bazı düşünce sevmez çünkü Sonuç olarak, boşa zaman ve sinirlerin çok isterikleşmek getirebilir. Ve her zaman sonsuz sayıda bitirmek için, yeniden yapmak zorunda.

Nasıl senaryo böylece yapmak için yeni yıl kurumsal partinin özgünlüğü ve yaratıcılığı ile herkesi şok? İlk olarak, Internet üzerinde geçen yılki senaryo bak, yaklaşan eğlenceli hakkında birkaç fikir var olması mümkündür. o her şeyi mükemmel yapmak mümkün değildir, çünkü Ve ikinci olarak da, bir yardımcı bulmak gerekir.

Çok ciddi bir şey ve sizin uzmanları çekmek gerekir - Yeni yıl gecesi kurumsal tarafın bu şirket yönetimini ikna etmeye çalışın. Bu durumda, komuta ve talimatları vermek, katılıyorsunuz sadece olacaktır. Her şey yolunda gitti ve personel uzun festivalde geçerli olacaktır eğlence ve mutluluk atmosferi unutmamanız çok önemlidir.

Hala yeni yıl kurumsal partinin kendisinin senaryo yazmaya varsa, o size yapmak ve nasıl hakkında bazı ipuçları ve tavsiyeler verebilir. diğer çalışanların karşısında bir yardımcı bulmaya çalışın - böylece küçük şeyler dağıtmak ve hayatlarını kolaylaştırmak için mümkün olacaktır. Buna ek olarak, birlikte hızlı sıradışı ve ilginç bir şey elde edebilirsiniz. Bu zamanı gelecek kişi olayla ilgili değil konuşmak ve eğlenmek ve birbirleri ile sosyalleşmek için unutmayın. Akşam yarışmalar, şakalar ve ilginç odaları ile doluydu emin olmak için deneyin. Kurumsal bir parti hakkında ilk filmi hatırlıyor musunuz? Tabii ki, bunu tahmin etti. Bu "Karnaval Gecesi" dir. hatalar Ogurtsova tekrarlamak çalışın ve ilk otuz dakika sonra, hepsi çok sıkıcı olurdu, çünkü komut dosyası içine şiir ve şarkı çok uymuyor. senaryo, kahkaha ve eğlence şakalar yapın. Bir lider, tabii ki, Noel Baba olmak zorunda.

girişinde duran iki veya üç genç kadın atama ve kimse yoksunluk duygusu vardı maskeleri ve çelenk dağıtmak için çikan. Yılın konak - misafirlerine hediyeler canavarın görüntü ile yeni yılın sembolleri, ya da küçük oyuncaklar ile hatıra sığacak gibi. Eh, personel bir şirket ve sahibi (yönetmen) hatıra satın almak belirli bir miktar toplamak için yapardı.

Kamu eğlence için özel dikkat yarışmalar ve odalar gerektir. kimse rahatsız olmaz olanlar seçmeyi deneyin. Eğer bacak ya da en iyi öpücük için rekabette bir muz almak gerektiğinde yeni yıl kurumsal partilerin senaryoda Müstehcen yarışmalar, örneğin, değmez sayılabilir.

Hayal gücünüz reddeden öncesi Yılbaşı kargaşa size yardımcı olmak için, o zaman, tabii ki, web çokluk içinde yeni fikirler için bakmaktır. İnternet, boyalı senaryo rolleri, orijinal bir çok üzerinde kurumsal için yarışmalar partiler vs. Sadece bir arama motoru girmeniz gerekir "komut dosyası kurumsal yıllar."

Size festival organizasyonu ile başarılı eminiz ve biz bile bir şey önerimiz size yardımcı umuyoruz. Yaklaşan tatil ve yeni yıl için tüm iyi ile!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.