Ev ve AileBayram

Nasıl birlikte yeni yıl kutlama? Nasıl sevdiklerinizle birlikte yeni yıl kutlama?

Biz arkadaş veya akrabalarıyla yeni yıl gürültülü ve eğlenceli kutlamak için kullanılır. Ama bazen sevdiklerinizle birlikte bu harika bir tatil geçirmek istiyorum. o gerçekten unutulmaz yapmak için, bunun için hazırlamalısınız. Nasıl yeni yılı karşılamak için uzun bir süre tatil unutulmaz hale getirmek için birlikte? Bunun için orijinal fikirler çok var.

Birkaç neden bir araya Yılbaşı kutlamak için

yaşamın çağdaş temposu bizi onun diğer yarısına kadar zaman ayırmaya olanak yüzden evde birlikte yeni yılı geçirmek değil - mükemmel bir çözüm. hediyeler için ortak bir kampanya, Noel ağacı süsleme, pişirme tatil yemekler çok yakın olsun.

Sadece eşiniz ile kutlayan sen kıyafet hakkında endişelenmenize olamaz. Yalnız eşiniz ile, kolayca çorap ve derin bölünme ile kıyafetler açığa çıkarılmasında elbise olabilir. he kıyafeti ana şey sevdim.

sevdiklerinizle birlikte yeni yılı Toplantı, her zamanki kalıplaşmış uzak hareket edebilir. Gala yemeği katta veya banyoda, yatağa taşınabilir. ateşli dansını veya striptiz sağlayabilir sevilen biri için bir hediye olarak.
Eğer kocası ile birlikte yeni yılı kutlamak için karar verdiyseniz, sevginin gerçek kutlama organize etmek için yardımcı olacak bazı noktaları göz önünde bulundurulması gerekmektedir.

karşılıklı arzu

Bu ilk ve en önemli kuraldır. bir ortak gürültülü şirket olmadan yılbaşı değilse, onun iradesini kırmak için denemek için en iyisidir. Aksi takdirde şenlikli gece beraber geçirdiği son gece olabilir. arkadaşı ikna başarısız olursa Yani, onu karşılamak için gitmek daha iyidir.

önemli şeyler

Her birimiz festivali kendisi çalışmaz anlar. Eğer kocası ile birlikte yeni yılı kutlamak için karar verdiyseniz, tatilinizin önceden bir senaryo düşünün. Geleneksel ve kazan-kazan durumu her zaman bayram olduğunu mum ışığında bir akşam yemeği. evi temizlemek, Noel ağacı süslemek, tatil yemekleri hazırlamak, masa seti: Eğer kutlama birlikte olacağız hazırlanmak en iyisidir. Lütfen orijinal menü ile gelip yanı sıra festival kıyafetleri bakmak istedi. İstenirse, hatta gizem ve entrika ortamı yaratmak kostüm satın alabilirsiniz.

Gece yarısından sonra ne yapmalı?

Eğer şıngırdayan saatin altında bir kadeh şampanya içtikten sonra ne yapacağını önceden birlikte yeni yılı kutlamak düşünmek nasıl karar vermek. Sadece yemek ve şirkette yılbaşı kutlamak arkadaş ziyarete gidebilir. ziyareti hakkında uyarmak unutmayın, yoksa o tatsız bir sürpriz olabilir.

Başka bir seçenek - şehir etrafında romantik bir yürüyüş. İlk tarihlerin yerleri ziyaret edin. Bu duyguları hakkında hatırlamak için iyi bir fırsattır. Ortak iyi anılar birbirinizi takdir gibi hissettirecek. tatil atmosferi hissedin, parlak ışıklar, Noel ağaçları zevk.

Ne vermek?

kişiselleştirilmiş olarak hediyeler olmalıdır. Bu zarif süsler, elleri eşarp ile ilişkili favori müzik CD'si olabilir. Bu hediye aşk başka beyanı olmalıdır.

Günlük yaşamda unut

Yılbaşı sabah ev işlerini mar çalışın. Sonrası tatil temizleme adamı değil en romantik ruh ayarlayabilirsiniz. yemekler ertesi gün yapılacaktır eğer kötü bir şey olur. Nasıl iç sorunlardan rahatsız olmadan, birlikte yeni yılı karşılamak için? Seçenekler bu tatil ayarlayın.

lüks oda

Eğer yeni yılı kutlamak için gidiyoruz Eğer öyleyse önceden rezervasyon yapmak. In yılbaşı , pahalı ve kendinizi şımartabilirsiniz , ender yemekler oda servisi sipariş. Saat 12 çarpar önce, dans, festival kostümleri salonuna gidebilir yılbaşı topu, genellikle misafirler için düzenleme ve sonra odasına dönüp romantik bir ortamda birbirleri ile tek başına yeni yılı bkz.

Dağları'nda Romantizm

dağlık olarak, iki kişilik bir ev kiralayabilirsiniz. romantik ve unutulmaz olacak Bu Yılbaşı toplantısı. dağlarda bir tatil karşılaşmak, temiz hava, güzel manzaranın tadını ve sıcak şömine başında dinlenebilir. Eğer sevdiğiniz birinin kollarında yeni yılın gelişini bekleyebilirsiniz şömine, ile giyinik romantizm doğal cilt ayı ekleyin. bir oda önceden rezervasyon unutmayın.

Ve sadece çok medeniyet, köyünde bir ev kiralayabilirsiniz. Köy geleneksel bayram ile yılbaşı kutlamaları organize etmek için bir gelenek varsa Tatil özellikle eğlenceli olsun. Ve sabah buhar banyosu almaya memnun olacak ve deliğin içine dalma.

Yurtdışında Yılbaşı

Nasıl birlikte yeni yıl kutlama ve bir sürü almak için pozitif duygular? bu büyük denizaşırı turlar için. Buna ek olarak, bu ilginç ve yeni bir sürü görmek için harika bir fırsat. Bu tatil dezavantajı sıkıcı olabilir yoldur. Tabii ki, böyle bir tatil evde yılbaşı göre biraz daha pahalı mal olacak, ama seyahat etmek isteyenler için bu arzularını gerçekleştirmek için büyük bir fırsattır. Birçok seçenekler sunulan tarifi herkes seviyor seçebilirsiniz. pasif rekreasyon takım elbise deniz tutkunları için güneşli havalarda ve neşeli bir atmosfer ile başvurmak. Tarihte zengin güzel yerlerinden Aşıklar Avusturya, Fransa ve İtalya'ya bir gezi yaklaşacaktır.

Restoranda Parti

Nasıl birlikte yeni yıl gürültülü partiler gibi, yeni insanlarla ve deneyim karşılamak bir çift, kutlama? Bir restoran veya gece kulübüne gidin. tatil olumlu yanı soba durmak zorunda olmamasıdır. Bu seçenek uygundur ve yılbaşı çalışanlar.

doğada

Böyle bir yöntem aşırı kalanı meraklılarına hitap edecek. Yeni yıl İlişkisi ilginç ve sıradışı kutlamak için nasıl düşünmeye sürece, böyle bir maceraya hazırlanmak için şehrin bazı romantik köşesini seçin. kolaylık sağlamak için, bir termos içinde yemekler, lambalar, barbekü, sıcak çay hazırlamak için, katlanabilir sandalye alabilir. İyi bir termal iç çamaşırı ve kış ayakkabı unutmayın. soğuk temiz havada Kebaplar - daha romantik ne olabilir!

çatı

o yüksek bir binanın çatısından şehir ışıkları muhteşem manzarasını seyredebileceğiniz, birbirlerinin kollarında yeni yılı kutlamak için romantik değil mi? tatil başarılı kılmak amacıyla, sıcak, elbise şampanya ve atıştırmalıklar ve sıcak çay bir termos kapmak unutmayın.

Pistte

Eğer yılbaşı masalı ister misiniz? pistinde gidin. şampanya ve gözlük getirin. Birlikte buzun üstünde süzülen, size zaman nasıl uçtuğunu fark etmez. bir saat grev oniki zaman, bir dilek tut ellerinde şampanya ve gözlük açmak için zamanı.

yolda

Nasıl olağandışı birlikte yeni yıl geçirmek için? Başka orijinal fikir - tren bölmesinde bir tatil düzenlemek. tekerleklerin sesini ölçerek, güzel izleyebilirsiniz kış manzara birbirlerinin şirket zevk, tabii ki, pencerenin dışında, vb.

Hatta daha kolay gece şehre arabaya binmek ve gece yarısı bekliyor bulduğu yeni yılı kutlamak için. Bir meyve veya tatlı ve şampanya ile almak gerekir. dezavantajı sürücü eve tatil karşılamak zorunda kalacak olmasıdır.

Aslında, nerede ve nasıl birlikte yeni yılı geçirmek için önemli değil seven insanlar için, daha da önemlisi, kapatmak için en yakın ve sevilen bir adamdı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.