Ev ve AileBayram

'Emekliler için Adanmışlık': Senaryo 65 yıl erkek yıldönümü

Hayatın 65 yıl içinde sona eriyor olduğunu düşünüyorsan derinden yanılıyorlar. Babanız ya dede ise - 65 yaş erkek, tüm o yeni başladı bilmeli! Sadece akraba ve arkadaş daire içinde gerçek bir tatil yaptığı 65 yıllık yıldönümü Sevdiğiniz bir gün vermek zorunda. Birçok şaşırtıcı şeylerden onların yıllarca görmek için 65 yıllık erkek yıldönümü bir senaryo hazırlayın kolay değildir, bu yüzden denemek zorunda!

Her şeyden önce, bayram ve büyükbabasını (baba) memnun etmek nasıl düşünmeye, akşam kavramı ile gelip. Birçok erkek bir favori çalışma ile parçaya acele ve emekli, ama 65 yıl içinde, bir adam hala bu adımı atmaya karar, eğer kutlama teması ile bu önemli olayı bağlamak mümkündür yoktur. Bir örnek olarak, size fikrini sunuyoruz "emeklilere Dedication." "Ithaf" dahil günün kahramanı ve onun yoldaşları uygun yaş ve sayısız akrabaları ise. Tören emekliler örgütlere katılmak için emekli ve resmi (ama mizahi) yemin sağlar edildi.

"Ben onların diğer insanlar için, hayatının baharında genç bir adam değilim ve çok yemin ederim sevdim: Günün Yemin kahraman:

  1. Gururla emeklinin onursal unvanı taşıyacak ve mümkün olan her şekilde gp katılımını vurgulamak;
  2. Emeklilik, yararları ve onların mütevazı kişiye diğer gelirler için aylık dekulakize kamu otoriteleri;
  3. şeref ve haysiyetine, tüm yerine getirmek için gelenek, görenek kanunla kurulan emekliler, yani düzenli olarak genç ve modern bir hayat, siyaset ve kamu yaşamında aktif bir ilgi azarlamak için, bahçesinde yürümek;
  4. konut ofisini ziyaret etmek aralıklarla, yaşlılar biri var Sandığı, Vergi Dairesi ve diğer organlar, konuşmak için. "

65 yıllık ihtiyar yıldönümünde bir aldatma yemin hazırlanması, senaryo yarışmaları ve konser programı devam etmelidir. yarışmalar "Sovyet" zamanlarda bir emeklinin geleneklerini bilgisine sınav yanı sıra, modern kavram ve hayat olabilir gibi. Yarışma "Tahmin melodi" farklı dönemlerin de akşam teması içine mükemmel bir uyum vardır. yaşlılar için bir başka komik eğlenceli GP (emekliler Tüm Rusya Toplum) için bir logo tasarlamak için yarışmaya katılabilirler.

komut 65 yıl adamın yıldönümü müziksiz yapmayacağım. Müzik yani "Bizim gençlik", çünkü şarkıları Rus halk şarkıları ve tekerlemeler gelen, değiştirilebilir 70. Hayır daha az Retro disko emekliler performansı ve uygun konu, şarkılar ve danslar şiir sevgili torunu takdir edecektir.

bir adamın 65 yıl dönümü senaryoyu hazırlayan, parti, menü, konuk sayısını ve salonun tasarımı mekan belirlemektir. Dinleyici olarak size kültürün küçük bir restoran, yazlık ya da ev yaklaşacaktır. Check out oda döneminde (SSCB bayrağı, sloganlar, fonograf, kırmızı masa örtüleri ile posterlerin özelliklerini kullanarak, Sovyet döneminin tarzında olabilir kalın gözlük, vb). Menü Rus tablo her zaman olduğundan, belirli bir mutfağı bağlı alamadım, oldukça çeşitlidir olabilir "zengin ve çok mutlu." , Turşu ve reçel için Reach salata kesip, genel olarak tavuk ve patates, pişirin, size ve misafirlerinize memnun edecek tüm yemekleri kullanın. Yine de, dikkate değer büyük yaş misafirler, bu nedenle yemekler sağlığı için güvenli olduğunu emin olmak için deneyin.

partiye davet etmek kimin hakkında düşünmek, erkek senaryo daha büyük kitleler ve günün sayısız genç aile kahraman için tasarlanmıştır 65 yıllık yıldönümü basitçe kutlama ilgi değildir unutmayın. doğum günü çocuğu için "rahat" hissetmek geçmiş arkadaşları davet eski sınıf arkadaşları ve onur konuğu olarak görev kiminle adamları bulun. Biz arkadaşlarınız onyıllar sonra görmek güzel olacağına eminiz.

Eğer tüm öneriyi ve özenle zaferi için hazırlanmış ettiyseniz, bir adamın 65 yıl dönümü senaryoyu yazdım festival eğlenceli ve heyecan verici ev sahipliği yapacak emin olun!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.