Ev ve AileBayram

Esprili iş herhangi bir tatil için sunuyor!

Piyon eğlenceli tatil - misafirler eğlence. Gerek lezzetleri emilimi ve tartışma içine kutlama açmak için! önceden bir senaryo hazırlayın. ödüller, sınavlar ve esprili iş teklifleri ile mobil yarışmalar yer! Yeni Yıl, bir doğum günü veya profesyonel tatil - bu önemli değil! tüm eğlenceli olduğunu Önemli olan! Bizim kazananlar için küçük hediyeler satın alın ve tatil arkadaşlar ve aile ile uzun süre hatırlanacak!

eğlence başlıyor

Dikkatle ilerlemek gerekir ciddi güne hazırlayın. , Özelliklerini ve aksesuarları tüm hazırlayın kelimeleri ve göz kalemi öğrenirler. Esprili iş teklifleri basit ve eğlenceli olmalıdır. Birisi istediklerini yapmaktan reddederse, ısrar etmeyin. Sonuçta, bir kişi utanma ve rahatsız hissedebilirsiniz. Böyle bir durumda, bir sonraki "kurban" olarak sorunsuz geçin.

Küçük masada yarışmalar mobil oyun veya dansları sonra seyirci eğlendirmek olacaktır. Bir plaka üzerinde limon ve seçkin katılımcıların birkaç dilim yatıyordu. Her biri ekşi narenciye ve aynı sevimli gülümseme bir dilim yemektir. şaşı veya bir kişi olarak poz başlar herkes - elimine edilir. Kazanan tatlı şeker verebilir!

Mini gösteri

Bir mizahi iş ayette sunmaktadır verebilir. Masada dans sonuçta yorgun ve iltihaplı bulunmaktadır. Ama eğlence programı gerekli değildir kesiyoruz. Sen bayram devam ederek eğlenebilirsiniz.

Burada, ağzına bir salatalık onu iyi bir genç konur!

Şimdi de, konukları eğlendirmek acele edelim

salatalık ve ağız meşgul olsa, bize bir anekdot söyle!

eğlenceli mini sunum alın. ağzı dolu ve çok iyi ama eğlenceli bir sürü konuşurken olsa! Çeşitli kitle, bu yarışmaya katılabilir, ancak mizahi iş teklifleri de vardır!

Sol gözünde sizden sağ podmignite şimdi ise Tom,

Ama bir faturanızda, lezzetli bir hamburger terk eden kişilerin.

Bu bir çatal üzerine sabitlenmiş ve hafifçe komşu besle!

Ve senin işin, biraz yaramaz basit, ama

Sen limonata ve biz Lambada istasyonunu iç!

kış mucize

Yeni Yıl - onun hevesle çocuklar ve yetişkinler tarafından bekliyordu. Aile ve arkadaşlar aynı masada toplamak ve tüm gece boyunca eğlenin. Yılbaşı komik iş teklifleri hazırlamak emin olun. O akşam hepsi sorgulamadan ve zevkle gerçekleştirecektir. Sonuçta, duygudurum iyimser, büyük şirket ve tatil - Yılın en favori!

Hedefler Noel oyuncak top haline bir tüp ve daldırma içine rulo kağıt küçük slipleri üzerine yazmak. Bu büyülü topları bir dekorasyon olarak masaya yayılmış, ancak zamanı geldiğinde, mesajı almak için misafirler sormak olabilir! fuar alın - her erkek bir işi seçecek!

 • sandalye ayakları üzerinde durun ve şiir Agnes Barto okumak;
 • hayvan tasvir etmelerini isteyin - Yılın sembolü;
 • çikolata yemek ellerini kullanmadan;
 • elma kravat parlak tinsel için, sırtını hepsi aynı tinsel arkadan bağlı elleri yüksek asmak ve bir ısırık misafirler üç parça sunuyoruz;
 • Sizinle düet "Orman bir Noel ağacı, Yükseltilmiş" misafir söylemeye izin;
 • Durumun hareketlerini göstermek gerekir: yerine ağacın altında uzun zamandır beklenen hediye bebek kömür çuvalı bulundu!

Onlar masum ve diri oldukları için bu mizahi ayar misafir, takdir edecek!

doğum günü partisi

Bir doğum günü yalnızca yılda bir kez, o unutulmamalıdır ki gelecek yıla kadar duygu ve yeterli heyecanı! Bir parti programını planlayın, daha sık yarışmalara ziyaretçi çekmek için çekinmeyin. misafirler ilk takıldı bir hece çekimleri, söylemek sırayla mı - komik tost diyor.

 • sedir tyryat Spats üzere Otters;
 • Sasha yumru kap devrilmesi,
 • Umut hiçbir giysi eskisi gibi değil Umut, elbiselerini çıkardı.

masa fanları söylemeye toplanan, bir müzikal düelloyu yapabilirsiniz. en şamatacı ve eşcinsel misafirler ikisini seçin. Onları seti tonlama ile sahnede tam aynı şarkı söylesin:

 • korku;
 • çocuğun sesi;
 • opera;
 • sinsice;
 • hızlı, yavaş;
 • ünlü kişilikleri tonlamalar ile.

Bunlar mizahi iş doğum günü sevinecek sunmaktadır. Tüm yürekten gülmek ve bu olayı hatırlar.

tür sözler

Toplu görev her zaman heyecanla gerçekleştirilir. Konuklarına bir kalem ve kağıt verin ve onları herhangi bir sıfat göre yazalım. Sonra önceden hazırlanmış şablona içine eklemek - doğum günü tebrik! Biz çok komik ve garip metin olsun!

" ... Doğum günü çocuğu! Biz arkadaşların ... ... ... giysi ve hediyeler bugün size gelmiş demektir! Biz her zaman güzel olmak isteyen ve ... ve ... talep! ... Gözlerin hep mutlulukla parlasın! Eğer ve bir arkadaşı ... (diğer) Hayat Daha sağlıklı! Bugün ... masa ... aldım ... şarap kapalı ve bizi ağırladılar. Mutlu Yıllar! "

Eğer genel yaratılış ifadesi ile ona baktığımızda konuklar gülmekten ağlayacak. hafızada tutacak doğum günü çocuğu okuyup tekrar gülmek edilebilir bir yılda tebrik olduğunu olsun!

Her vesile için yangın çıkarıcı partileri düzenleyin! Bu, eğlenmek, birlikte olsun parlak resimlerden oluşan bir demet yapmak çok güzel! biraz hayal gücü ve çaba, ve kutlama ile Hurray gerçekleşecek!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.