SağlıkMüstahzarlar

Çocuklar için Ekinezya: velilere küçük bir talimat

Nasıl bakteriyel enfeksiyonlardan çocuğu korumak için, nasıl onun zaten bağışıklık sistemini zayıflattı güçlendirmek için? İşte bugünün ebeveynlerin önemli sorunlardır. çocuk çocuk doktorları artık Ekinezya tavsiye niçin düşünün. Çocuklar için Ekinezya ise zararlıdır? Ya da, anne korkuttu o sadece bir efsane endişeli arasında dolaşıp?

Çocuğun vücut, bakteri enfeksiyonlarına karşı çaresiz çok kırılgan. Eğer çocuk büyük bir grup (anaokulu, okul) daima göz önüne aldığımızda çocukların hep hasta yüzden, bu açıktır.

Özellikle bugün tıbbi istatistik (çocuk pediyatri) alarm çalar. Orada birkaç vardır sağlık grupları tek sıra pediatri sağlıklı çocuk, diğerinde - minör komplikasyonları olan çocuklar ve risk grubu var. Son yıllarda çocukların tüm bu gruplar dağıtıldı sonrasında Yani, sağlıklı çocuk var olmadığını tespit edildi. Her çocuk belli sağlık sorunlarını tespit etti.

Bizim genç neslin korunması gereken çıkıyor fakat altın kafeste onları bitki değil. Nedenle bağışıklık sistemini korumak için tüm çabaları yönlendirmek için gereklidir.

Bazı anneler, reklam izledikten sonra, yoğurt satın. Ve haklı. Gıda çocuk değiştirilmelidir. Orada özel sağlık sorunları, çocuk hastanede tedavi üzerinde her 3-5 ayda bir gitmezse Ve bir şey ona bağışıklığı güçlendirmek için doğru miktarda vitamin ve ek kaynaklar alır.

Ama diğer durumlarda, ilk iş doktorlar Ebeveynlere çocuk ekinezya vermek önerilir. Modern ebeveynler gözü kapalı doktorların tavsiyesi (hatta bazen doğru) itaat artık, bu yüzden Ekinezya çocuklara, nasıl ve ne zaman kullanılacağını için yararlı olup olmadığı kendimizi anlamak zorundadır.

Ekinezya, kullanımı çocuklar

akut solunum hastalığı, SARS, grip: Çoğu zaman, çocuk soğuk algınlığı hastalıklarına maruz kalmaktadır. Kabul Ekinezya bu ve diğer birçok viral, bulaşıcı hastalıklara karşı vücudun direncini artırır. Bağışıklık sistemini güçlendirir. kronik hastalıklar, inflamasyon, otoimmün, ürolojik hastalıklar ile mücadele edecek. Organizma terapisi (ışın, antibakteryel) üzerinde güçlü bir saldırıdan sonra, rehabilitasyon dönemi boyunca vücut destek. yani Ekinezya eylem canlandırıcı çağrılabilir. Ve çoğu durumda yardımcı olur. Hatta sinir sisteminin uyarılması için ve dış mekan kullanımı için (uzun şifa yaralar için). Ayrıca, vitaminler, Echinacea ile kombinasyon halinde, örneğin kuşburnu (broth) organızmanın yararlı vitamin zenginleştirmek için gereklidir. Bu çocukların durumunda uygulamak için nasıl tek soru kalır.

Çocuklar için Ekinezya: ebeveynler kılavuzu

Echinacea farklı şekillerde üretilir, çocuklar için özel olaylar vardır: preparasyonlarda, granüllerde, kurutulmuş formda, tentür halinde.

Echinacea tentür (12 yıldan daha eski) daha büyük çocuklar için çok uygundur ve daha sonra, 1 ila 3 (tentür bir parça ve üç kısım su) oranında seyreltilmiş alkol. Zamanla çocuk seyreltik tentür birkaç damla içebilirsiniz. önce yemek, günde 3 kez sürer. yeterince 1 ila 2 hafta süreyle infüzyon içmek vücudu güçlendirmek. bazı hastalıkların tedavisinde yardımcı olmak amacıyla - (! doktor diyor) 3-8 hafta sonra. Yan etkileri çok azdır - sadece bir alerjik reaksiyon ve ender rastlanan bir durum! Önemli olan doz ile uyumlu ve tabii ki maksimum süresini aşmaması etmektir.

4 yaşından büyük çocuklar için Ekinezya uygun tabletin güvenliğini sağlamak amacıyla - Immunal (modern hazırlık). Talimatlar ve çocuğun uygun bir kurs birkaç ay boyunca hasta olmaz. Zaten hasta eğer, daha hızlı kurtarmak. Immunala çözümü 1 yıl çocuklara verilebilir: 20 günde 3 kez kadar düşer.

çoğu için Ekinezya (yıl) küçük çocukların kaynak olarak kullanılır. Sen paket üzerinde talimatlar için çiçekler, yapraklar veya Ekinezya kökleri ve demlemek kurutulmuş bir eczanede satın alabilirsiniz.

(Evet Ekinezya çocuklar her zaman uymaz) karşı alerjik bir reaksiyon varsa, sertleşme ve bağışıklık sistemini güçlendirmek vücudun (kuşburnu, ahududu, kızılcık, yaban mersini) içinde gücü tutması diğer doğal araçlar, fiziksel aktivitenin yararları unutmayın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.