HobiDikiş

Kendi elleriyle bir bebek için ayakkabı nasıl yapılır

Bebek Ayakkabı, ticari olarak temin edilebilir ya da parlak plastikten yapılmış olması ve çok orijinal değil ve oldukça pahalıdır. Eğer ayakkabı yapmak için nasıl merak ediyorsanız kendi elleriyle bebek, bu yazı tam size göre! kumaş, boncuk ve örgü iplikleri: Burada hurda malzemelerden bale ayakkabıları, terlik ve sandalet yapmaya çok kolay ve aynı zamanda ilginç ana sınıfında birkaç paylaşır.
Size mükemmel benzersiz ve çok güzel ayakkabılar yapmak giysi çocuğunuzun oyuncaklarını tamamlayacak sunuyoruz. sizin için en uygun yol seçip çalışmaya başlayın.

Kuklalar için ayakkabı nasıl yapılır: örgü tığ ayakkabı

Biz örme ipliklerden büyüleyici ayakkabı oluşturma konusunda basit bir ana sınıfı sunuyoruz. Bu küçük ayakları için idealdir : tekstil bebek tilde ve tryapiensov. En azından bir kaç ise, tığ sevimli ayakkabılar, bale ayakkabıları oluşturmak için bu teknolojiyi benimsemeye ediyorum almaya becerilere sahip. Eğer, ince iplik için uygun büyüklükte ve zanaat dekorasyon için iki küçük boncuk kanca gerekir çalışmak. kendi elleriyle bebek için ayakkabı bir "sihirli" halka oluşturarak başlamak ve sc olmadan 8 bar çalıştırmak olun. Bundan başka halka sıkıştırın ve dairesel çiftleşme devam edin. ayak ayakkabı oluşturan sc provyazyvaem birkaç sıra olmayan sütunlar,. Gerekirse, yardımlar yapmak ve ayak bebek Ayakkabıyı denemek unutmayın.

Örgü yanak ve tek ürünler

Doğrudan bez - ayak parmağı ayakkabıyı Sahne, örgü ve yan panellerin ayak gidin. Bunu yapmak için, düzenli olarak örgü dönüm, sc olmadan, sütunların satır spiral ve provyazyvaem gerekli sayıda durabilir. tek gerekli uzunluğa ulaştığında, topuk ayakkabı oluşumuna devam edin. Serinin yarısı gerçekleştirin ve sonra yarıda kumaşı eğmek, içe karşı karşıyadır. Biz içeride dikiş gelen topuk hale kenarları bağlayın. Şimdi dikkatle gut-burkan ayakkabısını. etrafında sc olmadan ürün sütunları çemberleme çalışmalarını tamamlama. Benzetme ikinci ayakkabıyı gerçekleştirin. Şimdi sadece sol ve fermuarın rol oynayacak olan kayış boncuklar ürünü gerçekleştirmek süsleyin. Yani hazır tilde bebek için tüm sevimli ayakkabılar var! Böyle bir kravat güzellik malzemeleri minimum hızla olabilir, bkz.

Barbie için Orijinal sandalet. Tell bize nasıl makyaj ayakkabı için bebek Boncuk

Eğer özellikleri boncuk ile en azından biraz tanıyorsanız, hizmete biz boncuk ve bugles yapılmış bir bebek ayakkabı oluşturmak için teknolojiyi sunacak olan bu ana sınıfı götürür. sandalet üretiminde, aşağıdaki malzemeleri ve araçları gerekir:

 • mukavva,
 • Boncuk altın rengi;
 • İki büyük beyaz boncuklar yuvarlak şeklini;
 • iki altın yuvarlak boncuk;
 • boncuk dört narin bardaklar;
 • kelebekler şeklinde iki dekoratif boncuk;
 • İki çivi;
 • olta;
 • yapıştırıcı çubuk;
 • neopren bir yapıştırıcı madde;
 • "Süper Tork" tutkal;
 • tel;
 • deri veya suni deriden küçük bir parça;
 • beyaz bez.

tabanı üretimi ile çalışmak başlangıç. Yap bir kroki üzerine karton ve kesim dışında iki iç tabanlar. deri parçası boş uygula, onları daire içine alın. iki boşlukları kesin. Bir topuk ayakkabı olacak nerede deri iç taban (onlar dış tabandan bir parçası olacaktır), çivi bir delik açın. Bunlardan bir çivi yerleştirin. hazırlanan boncuk ve bardak alın. Son iki altın boncuk sonra tekrar her nail nanizhite ilk iki bardak, sonra iki beyaz büyük boncuklar, bardak ve: Topuklar bunu. Do not unutmak tüm yapı aradığım kuyuya düzeltme tutkal "Süper Moment."

Biz Barbie için güzel sandalet oluşturmaya devam

istirahat bir süre topuklu bırakın ve çorabın tasarımına geçin. Başlamak için, bir bez almak ve etek için kumaşın küçük arz çevresinde bırakarak başka bir iki tabanlık kesti. tutkal sopa kullanarak karton tabanlık bez düzenleyin. Barbie tabanları bacakları takın ve ayakkabı asansör olsun, böylece onları hafifçe bükün. Şimdi, misina bir parça koparmak için ona boncuk gerekli sayıda nanizhete ve iki kez ayak bebek sarın. Aynı zamanda, boncuklar tabanı altında olmadığından emin olun gerekirse taşıyın. Sonuç olarak, güzel bir çift kayışı almalısınız. taban altında bir düğüm atın. tam olarak aynı kayışı ve ayakkabı ikinci çifti gerçekleştirin. Sonra karton tabanlık için neopren yapıştırıcı uygulayın. Tabanın uzunluğu biraz daha küçük tel boyutu iki parça kesin. astarı ve boncuklar yapılmış topuklu üst iki tutkal deri tabanı üzerine koy.

Son üretim kademesi

misina küçük bir parça al. gösterildiği gibi çorap ortasında boncuk iki satır askısı ekleyin. bir düğüm atın. Şimdi çalışma balıkçı hattın her iki ucu dekoratif bir boncuk bağı geçer. Daha sonra her bir uç nanizhite ikinci bir ayak bileği kayış etrafında oluşan, taneciklerin miktarı gereklidir. misina uçlarını bağlayın. Benzetme ikinci ayakkabıyı düzenleyin. Topuk dik bir pozisyonda tutulur değilse, yapıştırıcı "Büyük Moment" vasıtasıyla tabana beyaz boncuk üst tutkal. Yani kendi elleriyle yapımı bebek için tüm zarif ayakkabıları var! Sizi atölye sevdim umut! Şimdi ayakkabıları boncuklu bebek, boncuk ve karton nasıl biliyoruz. Gördüğünüz gibi, bu büyük bir olay değil. Ne duruyorsunuz!

Şık leopar yüksek topuklu. Usta sınıf №3

Nasıl tekstil bebek için ayakkabı yapmak için? Yeterince basit. Bunu yapmak için, gerekli araç ve gereçleri satın almak, hem de serbest zaman bazı yaratıcı çalışmalarını ödemeniz gerekir. Ya kendi elleriyle bebek için ayakkabı üretmek için alacak? Öncelikle, kumaş leoparın ve makasla bir parça gerekir. İkinci olarak, gerekli olan tahta ve topuk üretimi için iki tahta takozlar. Üçüncüsü, iki boncuk, ince bir lastik bant, kumaş yapıştırıcı ve dolgu macunu gerekir. Hazırlık çalışmalarının ardından ayakkabılarını üretmeye başlayabilir. o çökmeye ve daha yoğun hale kalmaması Birincisi, doku dolgu macunu davranın. Nasıl bebek ayakkabı yapmak için? Okumaya! Hazırlanan tahta takozlar üstünde dikiş payı bırakarak bez zadekoriruyte. Bu irade be gerekli için bağlama topuk kısmından en taban. taban, ayak ve sırt: Daha sonra, kumaş parçaları kesilmiş. mukavva iki tabanlık kesip, onlar taban oluşumu için gerekli olacaktır. tabanlık doku yapıştırıcının karton boşluklarının üzerinde. Biz bebek ayaklarına koydu ve onları istenilen şekil vermek. Daha sonra topuk, ayak ve topuk tutkal. Dikkatle kesilmiş uzak aşırı kumaş. Kayışın sonunda toka yapmak için düzgün bir şekilde bunun dışında bir ilmek oluşturmak için esnek dikiş, ve diğer taraftan da, bir boncuk ekleyin. Benzetme, biz çıkarmak ve ikinci ayakkabısı. Hepsi bu, oluyor leopar ayakkabı bebek için kendi elleriyle yapılır! Bizim makale sizin için faydalı olmuştur umarım. İyi şanslar!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.