ÇirkinlikInşaat

Plastik pencere ve ek unsurların yerleştirilmesi teknolojisi

Doğru seçilmiş malzemelerin ve kaliteli bir kurulumun, plastik pencerelerin güvenilir ve uzun süreli çalışmasını sağlayacağı kendiliğinden ileri sürülebilir. En iyi tasarım bile yanlış kurulumlarla hasar görebilir. Başlangıçta, eski pencere profillerinin sökülmesi gereklidir. Pencere açılması perforatör ile tamamen boşaltılmalı ve ayrıca boşluklar ve girintiler bulunmamalıdır. Bu çalışmaların tamamlanmasından sonra, pencereleri yüklemeye devam edebilirsiniz. Çoğu durumda bu prosedürün uygulanması sırasında izin verilen hatalar ve ihmal, pencerelerin çabucak başarısız olmasına yol açar. Plastik pencerelerin yerleştirilmesi teknolojisi birkaç temel türe ayrılabilir.

En basit versiyon aşağıdaki gibidir. İlk olarak, pencere açıklıkta düzenlenir ve dikişler poliüretan köpük ile doldurulur. Ardından, harici bağlantı mekanik bağlantıya sabitlenir ve pencere eşiği, açıklığa takılır. Çalışmanın son aşaması inşaat atıklarının toplanması ve çıkarılmasıdır. Plastik pencerelerin yerleştirilmesi ile ilgili bu teknoloji ek yalıtım içermektedir. Bunun için, köpük polistiren kullanılır; bu , pencere eşiğinin bulunduğu yerlerde ısı ve ses yalıtımı seviyesini yükseltir .

Buhar ve su yalıtımı ile kurulum daha karmaşık bir yöntemdir. Bunu yapmak için, pencerenin dışından tutturulan ve açmanın montaj dikişini kapatan uygun bandı kullanın. Montaj köpüğünü nemden korumak ve eğimin ısı yalıtım özelliklerini geliştirmek için tasarlanmıştır. Buhar bariyeri bandı açıklık içine yerleştirilmelidir.

Pencere yapısının kurulumundan sonra, plastik pencereler için kurulum talimatları ilave parçaların montajını da içerir. Buna pencere kepenkleri, panjurlar, ebbs, panjurlar ve ızgaralar dahildir. Plastik pencerelerin yerleştirilmesi teknolojisi, hataların oluşmasını önlemek için ölçüm aşamasında bile bu eklemelerin varlığını ve kurulumunu göz önüne alır.

Pencerelerin ısı yalıtım özelliklerini geliştirmek için düzgün bir şekilde yapılmış bir eğim kullanılabilir. Kaplaması dikkatle seçilmiş yapı malzemeleri kullanılarak yapılır. Muhtemelen, evin içinde bir soğukluğun nüfuz etmesi için bir yer olmadığı için döşeme ve eğim arasındaki bir yerin ilave ısıtması gereklidir.

İş, montaj köpüğünün son kuruma işleminden sonra başlamalıdır . Öncelikle, su geçirmezlik bandının serbest ucunun üstüne, gelgiti takacak bir çimento minderini uygulamanız gerekir. Pencere eşiği mekanik bağlantı elemanlarına monte edilmeli ve bundan sonra özel bir köpük uygulanmalıdır. Sonra, plastik pencerelerin yerleştirilmesi teknolojisi , yamaç malzemesinin altında bir ısıtıcının döşenmesini gerektirir . Bitirme materyalinin yerleştirilmesi dekoratif çalışmaların sürecini tamamlar.

Plastik pencerelerin yerleştirilmesine ilişkin kurallara uyulduğunda, takılı olan üründe uzun yıllar gerekli işlevler yerine getirilecek, çünkü kalitesi ve performansı buna bağlı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.