Sanat ve EğlenceFilmler

Ekran güzellikleri: Salvatore kardeşler ve kardeş Winchester

Neden kahraman filmi çok çekici? şey, bir kişi en iyi nitelikler taşıyacaktır olmasıdır. Ekran kızıkorkutmaya edebilirsiniz maço eksileri değil. Ve eğer bir apmlua kahraman damla ve en vahşi cinsellik, hazır putun görüntüsünü eklerseniz. Dikkatli olun kızlar! kardeşler Salvatore ve - İşte tam direnmek mümkün olmayacaktır kime olanlardır Winchester kardeşler. Tüm dünyada Bayanlar daha iyi olduğuna karar yapamaz iki kampa bölünmüş. Ve biz karar verebilir eğer biz gerçeklere sadece duruluyor?

ilk düet

akrabaların ilk çifti - Salvatore kardeşler. Bunlar TV dizisinin ana karakterleri olan "The Vampire Diaries". Birincisi, öykünün merkezinde - Stephen, kardeşi. O - Vampir ama insan kanı olmadan yaşamaya çalışan olarak, okula giden oldukça gayretli ve birçok yaşıtları ile arkadaş bile. hayatında aniden bir kız, eski bir sevgilinin bir kopyasını görünür. Elena. kendi sorunlarına, ebeveynlerinin ölümüyle başlayan ve yumuşak ilaçlar hayran 15 yaşındaki kardeşi Jeremy ile biten Elena bütün yığın.

İlişki Stefan ile Elena bağlanır ve mantıklı geliştirilmektedir. Ama sonra "kötü çocuk", Stephen tam tersi bir Damon tür ani komplikasyon var. Damon -, tesadüfen, daha önce çok eski metresi (Catherine) kalbine için Stephen ile yarıştı abi Salvatore. O Damon sadece zulüm ve bloodlust temsil gibi görünüyor. Ama Elena'ya cazibe - onun zayıf nokta. Aşk üçgeni kardeşler ve Elena - dizi "The Vampire Diaries" Sezon 1 ana arsa.

ikinci çift

Kardeşler Winchester - serisinin ana karakterleri "Doğaüstü". Bu Dzhared Padaleki ve Dzhensen Ekls rolünü canlandırdı Sam ve Dean Winchester, bu. Kardeşler ülke genelinde seyahat ve zaman zaman doğaüstü iblisleri öldürmek. adamlar çok farklıdır. Onlar - erkek annesi esrarengiz bir şekilde öldüğünde yetim ve kendi seçtikleri kaderi genellikle bir çocuk olarak tanımlanmaktadır. Ancak, Sam hala doğaüstü dünyada hayatından vazgeçmek ve günlük hayata dönmek istiyor. Onun oyalama hep eksik babayı bulma gidip annesini intikamını onu çağrısı Dean, haline gelmektedir. Kardeşler sürekli hayatlarını riske ama durum espri anlayışı oluyor.

Kim kim?

Sonuna ne var? Bart Salvatore - aşk uğruna dağları yerinden oynatacak güzel ve cesur vampirler. Onlar kötülük yapmak biraz çok değil, iyi ve güzel işler yapıyor. Tüm eylemler arkadaşları kurtarmak için arzu tarafından tahrik edilmektedir.

Winchester kardeşler - sıradan insanların savunucuları, dünyanın eşiğinde onların koruması. hayatları da, orada kızlar, ama kardeş sevgisi bir üçgen testi müsaade etmezdi. Bu anda Salvatore kardeşler daha eksiksiz soydaş düet gösterdi. Sonuçta, onlar onurla böyle bir yapışkan durumdan çıkmak ve hatta bir üçgenin tüm açılardan arasındaki dostluğu kurtarmak başardık.

Söylentiye Winchester'lar ve Salvatore yeni projede kafa kafaya o var. Yazarlar çok vampir destanları geçmesi istiyorum. Yani karakterlerin karışımı mümkündür. Kim Dünya Winchester, gösteri zamanı ve seyirci yararına Salvatore kardeşler getirdi. entrika yazarları dahil pürüzsüz ve uyumlu olacak belirten.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.