Sanat ve EğlenceFilmler

Troyanova Ocak - Modern sinemanın aktris

Jan Troyanova - tiyatro ve sinema oyuncusu ünlü, yaşamdaki samimiyetle seyirci bulaşır ve farklı roller performansında.

Jan Troyanova: aktris biyografi

Jan, 1973 doğumlu , 12 Şubat Sverdlovsk bölgesinde, Yekaterinburg çağırdı bugün ana şehir.

Onun adı ve farz adı aktris doğum belgesi babasının kızın adını belirtmek istemedi olan anne, kaynaklanıyordu. Hem Troyanova notları, göbek adı, babasını onurlandırmak ve büyük Aleksandra Sergeevicha Pushkina onuruna değil alınan. Jan, doğduğu evliydi hangi o adamı, bildikleri için Jana annesi böyle bir hareketin gitti ve aileyiparçalamana vermemek için, o kızının doğum saklamaya karar verdi. Troyanova Jan. - Böylece, anne kız aradı ve

aktris çocukluk oyunculuk yeteneğini gösterdi hala birçok öğretmen ona bu alanda büyük bir gelecek vaat ama okulda Ocak bu nedenle, bir holigan ve eğitim sürecine bağlılığını gösterdi, öğretmen olan ilişkisinin çok gergin oldu.

yirmidört yıl olarak, John o Felsefe Fakültesi altı yıl okudu Ural Devlet Üniversitesi başvurdu. Başka aktris ve hiçbir şey, Tiyatro Enstitüsü girmeye karar - Ama doksanlı tüm zorluklara rağmen, mezuniyetten sonra o Troyanova Oca o kendileri için karar verdi.

Zaten Tiyatro Troyanova Enstitüsü'nde yaptığı çalışmalar sırasında tiyatrodaki ilk rol oynamaya başladı, ancak tez yazmak için zamanı geldiğinde, aktris onun yetenek resmi onay gerekli olmadığını kendim için gerçekleştirilen ve herhangi sözleşmeler olmadan yetenek ile seyirci etkilemek için olabilir.

sinema alanındaki ilk çalışma

oyun "Kara Milk" üretimi sırasında tiyatro "Theatron" yılında ilk çalışmalar sırasında aktris oyun yazarı Vasiliem Sigarevym ile çok önemli bir toplantı oldu. Vasiliy Sigarev ve Troyanova Ocak - yaratıcı ve ayrılmaz tandem aile kurulduktan beri.

aktris hayatımda aracılığıyla Kız beş yaşındaydı kayıpların, bir sürü gitti, sevgili büyükannesi öldü ve ona ilk kocası oğlunu ve annesini gömmek zorunda kaldı. Ama kaderin bütün darbelere rağmen, Jan Troyanova yaşamak, çalışmak ve kitlelerini memnun devam ediyor.

Jan Troyanova: onun filmleri

Başlangıçta, aktris kariyer zor ve dikenli bir oldu. Bir filmi "Spinner", puro yapmak için ve Troyanova biz kendi daire satmaya hazırdı. Ama işlerinin yatırımcı sayesinde bu tür kişisel fedakarlık etmeden yayınlandı. Bu film için Troyanova En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazandı. "Kinotavtr-2009" festivalinin Birçok eleştirmenler ve organizatörler bu filmde Troyanova Ocak duyguların yayın olarak etkilendik belirtti

Aktris ayrıca Vasiliy Sigarev aldı "Yaşam", "Oz", "Kokuku" gibi tanınmış ve filmde oynadı. Ve pek çok izleyici Rus TV kanalı TNT "Olga" popüler komedi programı oynadığı aşk Troyanova düştü. Son çalışmalar Troyanova bugün kısa film Z ve gösteri "Çocuklar" rolü olmuştur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.