SağlıkErkek sağlığı

PeniMaster Pro - penis büyütme için vakum uzatıcı. Nasıl kullanılır? Yorumlar ve Sonuçlar

Vakum genişletici penis büyütme için tasarlanmış bir cihazdır. Ortopedik düzenek silikon, plastik, metal elemanlar ile takviye edilebilir ve sabit bir itme temin edilmektedir.

Nasıl simülatörü yapar

Prensip etkisi çok basittir ve büyümeyi zorlanır. boyu ve eni hem de artışı ile orantılıdır ve böylece Böylece, penis üniform uzama vardır. Cihazın kullanımı sırasında penisin direkt durumda olduğundan Ayrıca, eğrilik düzeltme mümkündür.

sonucunda duyarlılık ve eğitim süresinin önceden tanımlanmış eşik göre seçilir gerginlik derecesi de dahil olmak üzere pek çok faktörden etkilenir. Ayrıca bir değer dengeli diyet (yeterli protein miktarlarının mevcudiyetinde diyeti), yaşam (cep telefonu veya hareketsiz iş), organizmanın bir özellikler toplamından alınan ritmi vardır. Mevcut simülatörleri kontrendikasyonlar, ancak genitoüriner sistem ile ilgili sorunlar varsa, önce doktorunuza danışmalısınız.

Extender: yorumlar ve sonuçlar

Uzatma penis büyütme için en iyi ve en etkili cihaz olarak kabul edilir. O erkek sağlığı hastanelerinde çalışan cerrahlar bir dizi kullanımını tavsiye etti. Bu cihaz antrenörleri ve karşılık gelen bir ilişki için çağırır. istenen etkiyi elde etmek için, düzenli olarak kullanılmalıdır. Birçok erkek sadece 2-3 saat her gün evde cihazı giymek ve görünür sonuçlar verir. Ortalama olarak bu penis giyen bir kaç ay 2-3 cm artar.

alıcılara göre, Penimaster Pro somut sonuçlar veren etkili bir simülatör vardır. Ama, tabii ki, biz hızlı değişiklikler ve ölçümler her gün yapılır beklememelisiniz. Ayrıca, çok sayıda rahatsızlık üzme ilk kullanımda alışılmadık bir duygu, not edin. cihazın boyutunu artırma gibi yöntemlere etkisizliği hakkında varolan görüş rağmen somut sonuçlar sağlar ve erkekler kompleksleri kurtulmak ve gizlilik kurmak için izin verir.

simülatörün sahiplerine göre, bu önemli sonuçlar elde etmek için izin verir, fakat verimi azalır sürekli aşınma sonra altı ay. Doku zamanı kurtarmak ve dinlenmek için böylece bu durumda, 4-6 hafta süreyle bir mola yapmak gerekir. Daha sonra yeni bir rota başlayabilir.

baş ve yapıyı montaj eksiklikleri nedeniyle deri tahrişi sıkma, giyerken eksiklikleri remeshkovyh uzatıcı ve kamçılı arasında, birçok erkek hoş olmayan ve ağrılı duyguları söylüyorlar. Problem, doğal sarma yetkili verilen özel elastik bandaj ile elimine edilir.

Nasıl seçmek için

Ana seçim kriteri cihazının kalitesidir. kanıtlanmış beklediği sonuç sadece güvenilir birimi, imal edecek. Eğer bir genişletici satın almak istiyorsanız, yorumlar ve sonuçlar şirketi satıyor sitesinde izlenebilir. Oldukça popüler bugün bir vakum eki ile cihazı kullanmak. Bunlar fizyolojik şekil ve yumuşak dış hatlara sahip, özel bir oda içinde bir sıkıştırma kafasını sağlar, bunun tutma vakum vasıtasıyla yapılır.

Kameranın prensibi etkisi kan damarları ve sıkma kafasının sıkıştırma engelleyen bir sabitleme emiciyi benzemektedir. Yapı donatılmış lateks özel ağ geçitleri vakumun muhafaza edilmesi. Bu bölme sıkışma istenen seviyeye oluşturmaktadır ve hafifçe baş sarılı.

zar

Her üretici genişletici veya bir vakum pompası, kendi özelliklerine sahip, ancak hepsi birimin giyen uzamış sırasında sulu kabarcıklar ve küçük çürükler oluşmasına ortak bir dezavantaj paylaşır.

Özel bir membran - Ama bugün giderek bu tür sorunların ortaya çıkmasını önleyen, yenilikçi bir çözüm kullanılır. O sıkıca kafa sarar ve deri yüzeyinin ayrı ayrı bölümlerin çıkıntı önler. Bu sayede remeshkovogo eki kullanırken çok daha karmaşık bir hal başarı olan yüksek gerilim, oluşturmayı kolaylaştırır. Kamera yavaşça kafasını tutan olarak ilk kez herhangi bir rahatsızlık vermemeli olarak donatılmış.

Seçenekler

elastik bir zar herhangi bir kafa boyutuna ayarlar vakum birimi standart boyutlar sayesinde rağmen evrenseldir. Daha sıkı bir tutuş için kullanılan örnek, iki-bağdaştırıcılar için vakum genişletici aksesuarları da vardır. Bu giriş odasına sokulmadan yarı halkalardır. Gres penisin girişine engel olmayacak şekilde kullanılır. Bir tüp yağlayıcı tüketimi az olduğu gibi uzun sürer.

Hava egzoz özel hortumu ile donatılmış bir bağlayıcı kullanılarak gerçekleştirilir. Kamera bağlayıcı için gerekli olan bir döner valf, tamamlanmaktadır. Çinli vakum genişletici 10 saniye içinde aşılabilir bu soruna zamanında, çok hızlı bir şekilde uyuyor.

Vakum sistemi , herhangi yüklü veya remeshkovoe sağlanan bir özel sabitleme kullanarak cihazı kamçılı edilebilir. Aynı zamanda, sayesinde kalça, omuz veya bel üzerine bağlanmış, esnek bir kayış varlığı için bir erişim genişletme tertibatı olmadan kullanılabilir. Boy bir germe için insan büyüme ve uygun uygun olarak ayarlanabilir. Böylece, her zaman uygun değildir ve diğerlerine görülebilir ağır inşaat, giyim gerek yoktur. Ama yine de daha yüksek verimlilik sağlamak için geçmeliye önerilir.

Vakum uzatıcısını nasıl kullanılır

Cihaz bir penise dik koymak edilemez olduğunu belirtmek gerekir. Makineyi kullanma basittir: o dvuhvenchatuyu sermek gerekirken, sünnet derisini çekip insert yumuşamasını giymek gereklidir. vücut yavaş yavaş yük alışması gerektiği gibi ilk birkaç hafta içinde yüksek tansiyonu yüklemeye tavsiye edilmez. Optimum takma süresi 4-5 saat hizmetinizdedir. Gerekirse, kan dolaşımını artırmak için penisin ücretsiz masaj ile birleştirerek, birkaç dakika ara yapabilirsiniz.

Zamanla, gerginlik kuvveti artar ve üyeleri kademeli artış sağlar. Vakum genişletici hem aşağı ve yukarı doğru, her iki yönde de aşınmış, ancak yine de periyodik olarak değiştirmek için tavsiye edilir. İstenilen giyen süre değişebilir eğer ortalama olarak, tatmin edici sonuçlar, yarım yıl sonra fark edilir.

Bilmeniz Gerekenler

Özellikle ilk haftasında, penis sağlığını izlemek için önemlidir. olumsuz değişiklikler olması durumunda doktora görünüp simülatörün kullanımını ertelemek gerekir. Penimaster Pro nedeniyle kendiliğinden ereksiyon ve bakıcıya işlemek için yetersizlik oluşma ihtimali yüksek olduğu uyku esnasında kullanılamaz.

türleri

erotik ürünler bugünün pazar olarak, cihazların çeşitli türleri vardır. Daha önce, en yaygın edinilmiş vakum uzatıcısını belirtildiği gibi. Ayrıca aşağıdaki çeşitleri bulabilirsiniz:

  • remeshkovye, tasarımı silikon kayış dayanmaktadır;
  • Bant yumuşak silikondan yapılmış bir boru ile donatılmış,
  • tespit etmek için iki olanak birleştiren birleştirildi.

Eğer kısa sürede maksimum sonuç gerekiyorsa o dönüşümlü bir vakum kullanmak nolu uzatma ve mekanik cihaz önerilir. Son hücrelere ve penil uzunluk ve genişlik yoğun artış gelişimini teşvik daha görünür bir sonuç sağlar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.