HobiDikiş

En kendi elleriyle bir blog yapmak hakkında konuşalım

Kendi elleriyle bir blog nasıl fikri sırasında zihnimde ortaya çıkan , genel temizlik işin garibi. Birkaç yıldır benim sadık dinleyici işlevini gerçekleştirir benim eski defter, rastladı. sayfalarca okuma Yeniden, benim çocukluk dünyasına daldı, ben çoktan unutulmuş olan birçok harika olayları hatırladım. Ben hayatım yine geçen gün geçirdi gibi. Yine tüm duyguları ve neşe, sağ hissediyorum goosebumps gitti.

Ne kendi elleriyle bir kitap yapmak gerekir?

düşüncelerini, duygularını kayıt yöntemi, insanlar hala uzun bir süre kullandı. günlüğün satır kolayca bir arkadaş ya da tanıdık kişi ile normal konuşma sırasında oluşabilecek rahatsızlık, kınama, kıskançlık, yaşamadan, duygularını ve isteklerini tüm Koyabilirsin. Ve zamanla, kolayca kendi kayıtlarında bunları yeniden okumak, geçmişten olayları hatırlayabilir. Ayrıca, birçok kişi hayatında belirli bir durum, onun analiz değerlendirilmesi için fikirlerin sunumu bu tür kullanır. günlükten için kullanmak için bir zevkti, ve her zaman sahip olduğunuz tek olumlu ruh hali, sen nasıl bilmelidir neden kendi ellerinizle kişisel günlüğü. Yani sahibine daha değerli olacaktır.

Kendi elleriyle bir blog nasıl yapılır

Eğer uygun biçimde Öncelikle, bir defter veya günlük satın almanız gerekir. Eğer dizüstü notebook olağan boyutuna sahip istemiyorsanız, bu uzunluk ve genişlik kısaltmak amacıyla üç veya iki tarafla da kontur boyunca kesebilir. Kendi elleriyle bir blog yapmak için nasıl soru üzerine neredeyse en zor olduğundan Sonra kendini korusun emin olun. Aynı boyutta ayrı kapak yapmak veya mevcut bir favori malzemeyi ekleyebilir. Bu keçeden yapılmış heykelcikleri dikilmiş veya yapıştırılmış boncuklarla gazete kupürleri, sadece güzel resimler, bu tür keten veya yün gibi maddenin hurda, çeşitli olabilir.
Büyük fikir - yapıştırılan kapak küçük ve ince odun lifleri. Sizin günlüğün görünümü farklı olduğunu önemlidir. Bu düşüncelerini paylaşmak memnun olacak bu kitap ile oldu. Günlüğün dış tarafı - senin iç dünya.

sayfa düzeni

Zaten anladım etti Nasıl kendi elleriyle bir blog yapmak için, artık onun sayfaların iç dekorasyonunu yapabilirsiniz. Sen, payetler güzel nakleechki çeşitli kullanabilirsiniz. Küçük resim veya dergi sayfalarından insert mükemmel kayıtlarını tamamlayacak. Eğer planlama netlik hoşlanıyorsanız, onların sıradışı tasarımlar dekorasyon, her gün için tarih indirdi alanların belirli günlerde veya notlar gibi sayfaların altındaki küçük notlar ile doğum günü gibi önemli olaylar, işaretleyebilirsiniz.

Bulabileceğiniz her şeyi kullanın

Eğer kendim için bir şey yaratmak değil, çünkü, deneme korkmayın. kurdeleler, boncuklar, bulavochki, renk cilt: Eğer taraftan her ne Kullanımı. bir zevk olacak kullanmak, sonra küçük bir günlüğüne kendi benzersiz bir dünya yaratın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.