ÇirkinlikInşaat

Ne iç kapılar türleri?

Son zamanlarda apartmanda onarım yaptık olanlar, bunun neden gerekli yüksek kaliteli iç kapılar seçmek için ne kadar zor olduğunu biliyoruz. İnşaat marketlerin Onların seçim basitçe başının etrafında gider, bu nedenle çok büyük.

Bugün iç kapılar en yaygın türlerinden tanıtmak. genellikle "kitlesel" olarak anılır gibi, klasik ahşap modeli olarak kabul edilebilirler. Onlar değerli ahşap yapılabilir. Ama en popüler bugün çam kapılarını kabul edilir. Bunlar uzun ömürlüdür.

Günümüzde, inşaat pazarları ve süpermarketler sadece iç kapılar çeşitli sunabilir. bir model çeşitli imalatı için atölye büyük bir kısmı. Burada bireysel tasarımlar ve boyutları için kapıyı sipariş edebilirsiniz.

Her yıl, tutkal kullanılmadan üretilmektedir giderek daha popüler panelli modeller haline gelmiştir. Bunun yerine, parmak eklemleri kullandı. Bu modeller dayanıklıdır. Kural olarak, onlar çam yapılır. Ama iç kapılar, türleri vardır değerli ahşap sadece kaplama şeklinde kullanılırlar.

Bugünün talep pazar modeline iyi bir performans ve uygun fiyatlı bir fiyata sahip, panel kurulu. Bu kapılar sunta bunun yapıştırılmış levhalar ile çerçeve vardır.

Özellikle kayda değer lamine yapılardır. Bu modeller, yapay kaplama ile kaplanmıştır kalınlığında (laminat) 0.8 mm 'ye kadar. Bu kaplama doğal ahşap taklit eder. Kapılar çok pürüzsüz bir yüzeye sahip ve çok çekici bir görünüm. Ancak, deformasyon durumunda böyle bir yapı neredeyse imkansızdır onarmak için.

Bugün, iç kapılar türleri herhangi bir iç tarzına model seçmek, böylece çeşitlidir.

Son yıllarda popülerlik cam seçenekleri kazanma. Bu modern iç mekanlar için çok etkili bir çözümdür. Kapılar sekiz milimetre kalınlığında temperli camdan imal edilmiştir. Bu numuneler görsel alanı arttırmak edildi. Farklı renklerde cam ile yapılan ve çeşitli desenlerde üzerlerinde konabilir.

Üst ray ve alt ile: İç kapı sürgülü farklı türleri vardır. Bu modeller imar tesislerinde yeni bir döneme düşünün. Gerçekten şık ve pratik bir çözümdür. Kolayca kolayca değişiklik yapabilir onların yardımıyla, konut içine sığacak. Bu modeller yapılmış çoklu ağların olabilir buzlu cam, ayna veya sunta. Birçok yönden, materyal seçimi iç bağlıdır.

Bugün iç kapılar nasıl farklı türde öğrendik. Fiyatlar da farklıdır. Ve onları önemli dağıtır. Örneğin, dizinin kapıları 5.000 30.000 ruble mal olacak. Kaplamalı modeli 7000 ruble kadar 3000 $ arasında mal olacak. İç lamine kapılar 1300 den 6500 ruble için vardır. Cam tasarımları - 10.000 18.000 ruble. Standart bir fiyat olduğunu söyledi edilmelidir kanatlı kapılar. İki veya daha fazla bıçak oluşan Sürme örnekleri, size çok daha fazla mal olacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.