ÇirkinlikEv güvenlik

Eğer değerli saklayabilirsiniz evde, 20 sandalyenin

Eğer herhangi bir para veya gizlemek istediğiniz değerli var mı? Bu basit yollardan birini deneyin, en zeki ve becerikli dolandırıcı bile kendi konularını gizlemek mümkün olacak.

bir kitap ile eski bir numara

Biz filmlerde görülen tüm kitap yarıklı, ama çok az yer vardır. Bunun yerine, Kontrplak bir kutu ile bir kaç kitap kullanırlar. Eğer sayfaları kesmek için özel bir testere varsa, bu mükemmel. Değilse, bu durumda (Kitabın sonunda - bu sadece tahta bir formudur) bir jig testere kullanabilirsiniz. Yan kapak kitaplar görünür olacaktır, sol ve sağ elinle kat, ancak kesmeden önce yapılmalıdır. ön ve iki taraftan superglue ile buna kitabın kontrplak istenen boyut ve yapıştırıcı parçalar yapılmış bir kutu oluşturmak. dezavantajı nedir? Sen alt raflarda kutusunun içeriğini görebilirsiniz, böylece delik göz seviyesinden oldu böylece koymak gerekir.

göz hizasında sağ

Mutlaka eski elektrikli süpürge olmamalıdır. Eh herhangi sıradan ev eşyaları kullanabilirsiniz. ve benzeri eski yazıcılar, bilgisayarlar, çocuk oyuncakları unutmayın. D. Sadece emin aile üyeleri bağışı için bir araç olmazlar senin değerlerine, bu gizli bir yerde farkında değildir, ya da atılır olmadığını olun! kolay erişim için, bir elektrikli süpürge bölmesi gibi, anında açılır öğeyi seçin, daha fazla güvenlik için, iyi kapatan bir kapak ile bir öğe seçin.

özüt

o emme ızgarası yüklemeye izin duvarda bir delik açın. Bu yere sadece kafası ızgara vida ve tutkal koparılan. koleksiyonunuza alçıpan delik köşelerde dört vida makul görünüyordu çalıştırın. Sonra vida başları denk ızgara arkasına küçük mıknatıslar tutkal.

Sahte merdiven basamakları

Eğer, o zaman merdiveninin bir basamağa sökebilirsiniz eğer biraz çaba alır, ama. Sonra adıma kapağı kapatın. Neredeyse görünmez olacak ve siz değerli gizlemek için iyi bir yer olacak.

çiçek Hazine

ilaç ya da başka su geçirmez kabın dışına bir kavanoza koyup biraz nakit, Roll up ve tencereye onları "gömmek". Hızlı bir hazine bulmak için ve, tırnakların altında kir girmesini engellemek bir taş ya da bir yumru üstüne yerleştirin. Soyguncular yere gevşetmek veya ev bitkileri sulamak olası değildir.

çekmece dolabında Yanlış dip

Değişimin derinliği belirgin değildi ve göze çarpan değildir üzere, derin çekmece seçin. Mevcut alt çevresinden biraz daha küçük olacak şekilde kontrplak kesin. Ahşap şeritler, bir çift kutusunun alt önceden yapıştırılmış üzerine yerleştirin. Gerekirse pire kontrolü kontrplak kaldırmaya yönelik Sonra rahatına bak.

kreş Barınak

soyguncunun Yok değerli eşyalar için çocuk odası girmeyeceğim. Onun için, bütün çocuk şeyler - sadece değersiz çöp var. Yani çocuk da Tasarruflarınızı bulamadık kuytu bir yer bulmak için deneyin.

dolaplar arasındaki açıklık

Yaklaşık üst dolapları, her bir çifti arasında küçük bir boşluk vardır. Neden bu deliğin yararlanmak ve birkaç yüz dolar faturaları ile zarfı asmak? çatlaklardan düşebilir değil para güvenceye en geniş raptiye klipler seçin bir zarf içinde para koy.

Ayak düzeyde

Tüm mutfak dolapları, aşağıda büyük bir boşluğu var. Bazı marangozluk becerileri gerektirir, ancak bar çekin ve biraz saklanacak bir yer yapabilirsiniz. Kontrplak yerinde tutulur ve kaldırmak için oldukça kolaydır. Her iki tarafın üzerinde bir kesi yapmak zorunda kalacaktır. salınan aracı iyi görev kadar. Bu çok iyi bir saklanma yeri. Zemin bu şiddeti tüm dayanacak kadar dayanıklı olduğunu Onda, külçe altın olsa, ama koşuluyla, bir milyona saklayabilir.

garaj kapısı

İster inanın ister inanmayın, ama böyle bu bile sığan garaj kapısı çerçeve için kapı çerçevesi altında pasaport ve para gibi öğeler gizleyebilirsiniz. Orada ve bir hırsız giderseniz, para ya da belgelerin garajda bulunacak olası değildir.

pişirme kapları

İnternete girin ve "gizli saklanma yeri" gibi konularla ilgili bir arama gerçekleştirmek ve değerli eşyalar için markalı kullanmak kaç kişi konteynerlere şaşıracaksınız. yumurta ve temizlik maddesinin dışarı kutular ve yeşil bezelye kutularının Bu kapsayıcı. Ama mutfakta görebilmek için her şeyi kullanabilirsiniz.

Mutfak cihazları

buzdolabı ve bulaşık ön ızgarayı menteşeli etti. kesinlikle depolama için gizli yerlerde bir sürü var var. Kendinize sorun: Buzdolabınızı temizlemeyle ilgili kaç hırsızları düşünecek? Buzdolabında altında hazineleri koymak Ama önce, bobinler nerede bakabilirsiniz. Bazı modellerde, nakit demeti hava akımını engelleyebilir. Bu bile zarar verebilir, daha fazla çalışması için buzdolabı zorlayacaktır.

cepler

Kaç hırsızlar dolabında cepler onlarca geçmesi yapacak? Eski pantolon veya ceket ceplerinde nakit koyun. Sadece giysi bağış ertelenmiştir olmadığından emin olun!

Boyanın Kalay

Eğer boya kabı kullanın dahaki sefere boş kabı kaydetmek ve değerlerle doldurun. Sonra kutular ve diğer bankalar için rafa koydu. Eh hırsız ne tür bakmak tahmin?

sahte boru

mahzende yere temiz bir kapaklı sahte bir PVC boru takın. cıvatasını sökün ve orada tüm değerli eşyalarını saklamak.

Yehuda

herhangi bir dahili kapak üst kısmında bir delik delin. faturaları sayısını en aza indirin ve onları orada saklayın. Not: Bir çukur kapı bu hileyi yapmak istiyorsanız, o zaman dış kenarlarına delik daha yakın olun.

Görünürde anahtarı gizlemek için nasıl

Anahtarı gizlemek istediğiniz Say, ama paspasın altında veya kapının üstünde hariç seçenekleri, bilmiyorum. Ve plastik montaj kurulumu ne olacak? duvara vida ve sahte baca en az zemine sürülen birkaç santimetre inandırıcı görünmesi için. kimse şüphe veya soru provoke o ki bunu düzeltmek için deneyin. alttan vidanın kafasını kesti ve sadece bir yerde sopa. Hepsi bu. tarafına kapağı katlayın - ve anahtar göreceksiniz.

duvarda veya yerde güvenli Hide

zemin üzerinde sabitleme (kasaların çoğunda bu amaçla iç delikleri vardır), mobilya kasası, özel kasa veya gömme versiyonunu yerleştirin. dolaba veya evin diğer göze çarpmayan kısmının köşesine sakla. Ya duvarda bir delik yapmak ve bir resim ile örtün. Ya sonra tekrar etrafında beton dökmek, zemine güvenli beton levha bir delik ve takın.

Herhangi mobilya Sahte üst veya alt

Eğer mobilya ustaları, o zaman hemen saklandığı yer gömmek. Eğer bir Çekmeceli oluştururken Örneğin, önbelleği için küçük bir marj yapmak. hafif ve üst kutular üzerinde Pim kontrplak mümkün olduğu kadar doğal ortaya çıkan delik maskelemek için. Şimdi değerli öğeleri gizlemek için bir yer var.

Bütün servetini boyunca eşit olarak dağıtılır

saklanma sayıda yeri kullanın. Sen, bir kitabın sayfaları arasında nakit saklamak bir yatak başlığı için para ile bir zarf sopa, ya da bulaşık makinesinde dahili panel için para gizleyebilirsiniz olabilir. Daha sen daha güvenilir evde sığınak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.