ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Poliüretan köpük - Özellikler ve Özellikler

Köpük kadar uzun tüketici pazarında için yok olmasına rağmen, profesyoneller ve amatörler hem arasında büyük bir talep sahiptir. Bu dolgu kullanımı kolay ve işlevselliği çok etkili olmasından kaynaklanmaktadır.

salma Formu

olan miktarı genellikle 1 litre silindir mevcuttur köpük. Sıkıştırılmış gaz ile dolu 1 \ 4 silindir ve geri kalan üzerinde özel bir poliüretan bir bileşenle doldurulur. Temel olarak, köpük kapalı olması çeşitli çatlak, bölmelerini delikler ya da diğer boşlukların doldurulması için kullanılabilir.

özelliklerine göre, malzeme doğru ismi - poliüretan köpük. Bugün, pazar vb kapı, pencere, yüklenmesi sırasında üretilen eklemleri mühürlemek için kullanılan malzemelerin farklı türde dolu, ama bu köpük olduğunu - bu amaç için en kolay, basit ve etkili bir yöntemdir. Bu, (örneğin rüzgar veya mekanik eylem olarak) dış yüklere karşı oldukça dirençli hava almayan diğer malzemeler arasında göze çarpan bir fiyat kategorilerinde çok sıkı kullanımı kolay ve kullanılabilir. Ancak, çok büyük miktarlarda kullanmaktan trajik sonuçlara yol açabilir.

Poliüretan köpük - Özellikleri

Köpük tedaviler, bu doğal, kimyasal olarak stabil dönüştürüldüğü zaman madde poliüretan aradı. Kimyasal işlem, propan-butan karışımı, aynı zamanda yangına direncini arttıran maddeleri hızlandırmak için poliizosiyanat, katalizörler: Başlangıçta, aşağıdaki bileşenlerden oluşur. Tek bileşen ve iki bileşeni: İki türe ayrılır. Buna ek olarak, yaz ve kış poliüretan köpük, yanı sıra ev ve profesyonel kullanım yoktur. Bunlar yangına dayanıklılık derecesi birbirinden farklıdır.

Köpük kısa süre önce piyasaya çıktı ve o inşaatçılar kullanmaya başladığında, hemen uzmanlar ses yalıtımı, yüksek sızdırmazlık özelliklerine, yalıtım, tesisat özellikleri gibi özellikler dikkatini çekti. Ama poliüretan köpük kullanımına da teknolojik tavsiyeler gözlemleyerek, bunu kullanmak gerekir, yararlanmıştır.

doğru seçim

Günümüzde köpük birçok üretici yanı sıra farklı özelliklere sahip olan farklı çeşitleri vardır. Almak ne tür verirken dikkate önerilerin bazı almalıdır. Örneğin, silindir belirtilir köpük hacmi gösterge çıkışı, belirleyici bir kriter değildir. gösterge belirli bir hava ısı, nem, basınç, vb İdeal çevre koşulları altında elde edilen bir madde miktarını temsil eder olmasından kaynaklanır şantiyelerde veya bahçe araziler de çalışma ortamı önemli ölçüde değişebilir ve bu nedenle profesyonel poliüretan köpük değil herkes için uygundur. Ayrıca çıkışındaki malzeme hacmi yaklaşık üçte bir oranında her zaman daha amatör mastik olduğunu unutmayın. Ayrıca, köpükle bir şişe seçerek silindirin ağırlığına dikkat. Onun standart - 900 gram.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.