ÇirkinlikInşaat

Çini "Kerabud": şık tasarım ve mükemmel kalitede

şirketlerin Rus grubu "Keramir" 2003 yılında kurulmuş. AZORI ve KERABUD - başarıyla seramik karolar üreten ve satan şirketlerin oluşmaktadır. Onlar tam olarak tüm ürünlerimiz uluslararası kalite standartlarını karşılamak imal etmesine olanak İtalyan ekipmanlarla donatılmıştır. Üretim fabrikalar: Saint bulunmaktadır - Petersburg.

Kısa bir süre için seramik karo "Kerabud" popüler bir inşaat ve Avrupa'da ve Rusya'da bitirme malzemeleri haline geldi. Başarıyla için konut alanlarında kullanılmaktadır duvar kaplamaları, zemin. Buna ek olarak, binaların cepheleri için kullanılmaktadır.

Seramik karolar "Kerabud" Rusya'nın en popüler kaplama malzemeleri biridir. küçük şirketin geçmişine rağmen, ülkede Rus alıcıların takdirine layık görülmüştür. Onun koleksiyonları birkaç gruba ayrılabilir: cephelerinin, klinker, granit fayans ve yer karosu için banyo "Kerabud" mutfak karo için fayans. Tüm bu ürünler alkaliler ve asitler, hijyen yüksek mukavemet, direnç gösterir. Bu özellikler Rusya'da değil, aynı zamanda diğer birçok ülkede sadece bu bitirme malzemesi kadar popüler hale.

Planlarınız mutfak veya banyo, karo "Kerabud" den daha iyi asistan görünümünü değiştirme eklerseniz, bulamazlar. Bu optimal bir fiyata kalite oranı ile ayırt edilir. renkler ve dokular çeşitli hoş ve kolay için kendi stilini oluşturmak için herhangi bir oda düzenlemek için izin verir. karo eşsiz dayanıklılığı "Kerabud" ile binaların cephelerinin ve üretim katları için kullanılır. Bu önemli ölçüde ömrünü uzatır çok az su, emer. Gelir ortalama ve yüksek ( "Orion" ve "Jüpiter" koleksiyonu) olan müşteriler için tasarlanmış şirketin ürünleri.

Her yeni koleksiyon, yüksek kalitede olduğunu, şirketin konveyör, eşsiz soyundan. Profesyonel uzman ve bağımsız test defalarca onaylamıştır. Banyo tasarımı için özel olarak tasarlanmış seramik "Kerabud" - son yeniliklerden birisi "Watercolor" orijinal koleksiyon. toplama duvarlar için zemin kaplaması ve çiniler kullanılmıştır. mavi-gri ve yeşilimsi tonları yanı sıra pembe ve koyu şeftali - Bu iki renk mevcuttur. Eğer "Suluboya" koleksiyonu kullanıyorsanız, banyonuz kendi karakteri ve tarzı vardır ki, akılda kalıcı, parlak olacaktır.

Tüm ürünler İtalya'dan tasarım stüdyosu ve teknoloji katılımıyla yapılır, bu nedenle yabancı üreticileri ile rekabet edebilir. Üretimin her aşamasında kontrol seramik Rus pazarında bu kiremit standardı yaptı. Koleksiyon şirket en hassas sanatsal tat tatmin edebilir. Aralarında stilize ağaç ve Ural taşlar vardır. Tüm yaratmak bir atmosfer konfor ve huzur.

Çini "Kerabud" ödül ve yapı malzemelerinin prestijli sergilerinden ödül bir yeri vardır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.