ModaAlışveriş

Pantolon pantolon - askeri tarzı

Jodhpurs - pantolonlar ölçüde kalçalarda genişlemiş ve İncik daraltıldığı. Bugün birçok tanınmış moda evleri yeni modeller pantolonu, kadın-erkek, geliştiriyorlar. Ama pantolonu kez pantolon askeri üniforma bir parçasıydı. gardırop en cüretkar modacılar son yüzyıl pantolon kısmının seksenlerde. Orijinal nesne, erkek kostüm sadece kadınlar tuvaletine değil, aynı zamanda parçanın popülerlik 2009 yılında pantolon 'çizelgeleri' en üst çizgisini işgal etmeye başladı o kadar yüksektir ve 2011 yılı herkes, moda ve stil üzerinde seyrederken, sadece gerekli diyor geçmişe sahiptir senin gardırop bu ilginç genel oluşturulma.

Onun adı da borçlu Fransız general Gaston pantolon, kim icat bu tarz. Gelen bir savaş generaldi ciddiye yaralı yılında uyluk ve yaralı. Genel bir süvari, o zaman sıkı tozluk vardı bir biçimiydi. Çünkü yaralanmaların pantolon toplumda çok nadiren artık bunları giymek ve olamazdı. Galliffet kez o çeviremezdim hangi Fransız Hükümeti, uygun topu, davet edildi. Bu top-Genel göründü içinde yeni alışılmadık pantolon - Aşağı kalmıştır daralmış ve üst kuruldu mu şiddetle genişletilmiş ve koydu kıvrımlar.

pantolon yeni stil, pantolon ünvanı aldı ve ordu gibi, o ordunun içine müzeye çünkü, açık bir avantajı vardı kim. Yavaş yavaş, yeni stil hale geliyor daha popüler ve alır içine moda. altmışlı sonunda moda pantolon benimsediler ve bugün klasik moda haline gelmiş bir askeri tarzı vardır. birkaç sezon için askeri tarzı ya da askeri tarzı alaka kaybetmez ve popülerliğinin zirvesinde şimdi.

Şu anda, tasarımcılar ve tasarımcılar artık çok XX yüzyılın başında süvari üniforma hem farklı ve geçen yüzyılın seksenli yıllarda bizim büyükleri tarafından giyilen bu şık kıyafetler gelmektedir pantolonu, binicilik, şiddetle askeri desteklemeye devam ve tabii ki. Bu pantolon artık sadece karakteristik siluet ayrılıyor - pantolon geniş kalça, böylece diz daraltılmıştır.

Sadece herhangi bir kişi şaşırtıyor malzemeler, stiller, renkler ve desenler pantolonunun İnanılmaz çeşitli aralığı, askeri ilişkin bile serin. Böylece isimli mümkün seçebilir modeli hemen tüm durumlar - in pantolon farklı seçenekler o is mümkün gitmek disko, hiç bir çalışma veya bir iş toplantısı ve yalıtılmış pantolon yükleyebilirsiniz.BREAKBREAKDevam yıpranmış kış.

Pantolon pantolon olsa, tam tersine, saklayacak bir şeyleri olanlar herhangi bir şekil için alışılmadık, ancak uygun bakmak ve genç ve ince kızlar için uygundur, ya da. onun çok yönlülük için Şık süvari pantolonu aktif gençlerin olarak kesinlikle hareketi basılı tutmayın çekmek. Gibi jodhpurs ve sporcular, özellikle motosikletçiler ve bisiklet.

Yıldız ayrıca değil sol üzerinden moda ve dışarı jodhpurs üzerine aşama veya podyum. Böyle spor ayakkabılar veya koşu ayakkabıları gibi topuklu ve onlarsız, spor ayakkabıları,: Ayakkabı hemen her pantolonu sığdırmak için. Bunlar hacim olmadan onun çizme veya yarım bot jokey çizme için çok uygundur, çizmeler yakıt ikmali için çok uygundur.

Gönderen şeye giyim pantolon? Külot iyi değil aşınma Surround binme, aksi takdirde mayıs çekmek olarak eğilmek gelip geçenler onların komik görünüşü ve şaşırmasına neden. Bir balıkçı yaka pantolon, gömlek, ceket veya bluz ile yıpranmış daha iyidir. Çok orijinal modacı sürme pantolonu ve klasik bir ceket gibi, neredeyse yersiz şeyleri kullanarak bakacağız. İyi bir sonuç kısa ve pantolon ceket veya süet kürk veya deri ceket bir kombinasyonu ile elde edilmektedir.

kadın kıyasla Erkek moda buna rağmen kadınlardaki tamamen aynı yasalar var, oldukça muhafazakar farklıdır ama. erkek koleksiyonu az olmayan farklı farklı, stilleri bulunabilir. İşte kot jodhpurs, çok modern bir genç, oryantal tarzı, spor ve diğerleri var. Şimdi askeri kesim pantolon da oldukça olgun erkekleri sadece genç erkekleri seçerken, ancak söyleyebiliriz.

Askeri kesim Moda pantolon geçici değildir. Genel Gaston pantolonu tarafından kurulan o yıllarca yaşamış ve uzun süre bizimle kal görünüyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.