SağlıkKadın sağlığı

Laktasyon arttırılması - En etkili araç ve yöntemlerle

Hamile saygı ve hatta eski kültürlerde saygı. güzellik ve maneviyat standart olarak algılanan emziren kadınlar, dünyanın tüm dinler emzirme bir kadının ve bebeğin hayatında normal ve gerekli süreler olduğuna inanıyoruz. Ancak, zaten bir çocuğun doğumunun ilk günlerinde bir kadın belli sorunlar olabilir. Artan emzirme eski Çin'de, Yunanistan, Roma ve insan gelişimi diğer merkezlerde uygulanan. Halk ilaçları miktarı arttırmak için anne sütü her milliyet için kullanılabilir. en etkili olanları düşünelim. Böylece, modern etkiler taşıyan emzirme antik teknikleri artar!

laktasyon artırmak Ürünler

Belki de süt üretiminin arttırılması için en iyi bilinen ve etkili bir araç kekik ve rezene olup. tohumlar ve bu bitkilerin yapraklarında temelinde büyük kısmı emzirme çayları vardır. Meme bezlerinin aktivitesini stimüle yanında, aynı zamanda sakinleştirici bir etkisi vardır. Kekik ve rezene aktif o bitkilerin sihirli özellikleri atfederek, antik Yunanlılar tarafından kullanılmaktadır.

Çin'de, bir sıcak ve güçlü tavuk suyu olmadan genç anne artış emzirme. Ayrıca doğum sonrası depresyonun çekme bir tonik olarak kabul edilir. Son zamanlarda yapılan araştırmalar tam vücut emziren kadınlarda et suyu yararlı etkileri onaylamıştır.

Bugün böyle bir süt içeceği, aşılanmış doğranmış ceviz ve yeşil çay gibi araçlar bilinmektedir.

süt üretimini artırmak için hiçbir az bilinen araçlar taze havuç, lahana ve vardır pancar suyu. diğer şeyler arasında, bir belirgin müshil etkisi vardır Ancak, bunların kullanımı çok dikkatli olmalıdır. popüler fitosredstv ısırgan, turp ve kimyon gibi tespit edilebilir, ancak yenidoğanda bağırsak bozukluklarının neden olabilir, çünkü yoğunlaştırılmış süt ile çay içme önermiyoruz arasında.

Bazı anne sütü artırmak için göre, nane az miktarda kullanabilirsiniz savunuyorlar. Akşam yemeği için bir yaprak bebeğe zarar ve istenen etkisi olmaması için oldukça yeterlidir.

Artan emzirme ve masaj

genç kadınlar için egzersizler bir dizi herhangi bir ilaç almadan, laktasyon artırmak için izin yoktur. Bunların arasında en popüler zıt banyoları takiben duşta masaj vardır. temel kural - masaj hoş olmalıdır. kendiniz yapmak nazikçe yapım bir kadın olabilir dairesel hareketler ve avuç içleri ve parmak uçları tokat. meme masaj ruhunda, ancak bebeği uygulayarak arasındaki dönemde sadece gereklidir.

Çocuğunuzla laktasyon artırır

Ve bu yöntem kullanılmalıdır. onun kırıntıları, daha dinlenme ve daha yürüyüş ile uyku başladıktan sonra emzirme artışı bir kadın ortaya çıkar. Annenin Sessiz ve dost devlet uzun ve tam emzirme anahtarıdır.

aromaterapi

Aromaterapi son zamanlarda ülkemizde uygulanmaktadır, ancak ilk olumlu sonuçlarının şimdiden bilinmektedir. Bu yöntem doğal olarak pasifizasyonu ve hayati süreçlerin istikrar katkıda gevşeme emziren anne dayanmaktadır. Süt artışlarının toplam hacmi Sakinleştirici etkisi ve çalışma meme bezleri,.

Modern uyuşturucu madde veya benzerleri

Eczanelerde, sen emziren anneler için hazırlıklarını yerleştirildiği tüm raf görebilirsiniz. Bunlardan en popüler, "Laktovit", "Anneanne sepet" "Mlekoin", "Laktogon" ve diğerleri olarak kabul edilir. kullanımlarıyla ilgili Görüşler farklı dile, ama her durumda bu katkı sadece bir doktora danışarak yapılmalıdır alarak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.