ModaAlışveriş

Saç bandı elbise - Bir bayan için şık kıyafet

moda kadın Giderek artan sayıda çeteler elbise gibi böyle giysiler dikkatlerini dönüyor. ( "Kaset") "giydirmeye" Rus araçlarında Adını. "Eşkıya" olarak adlandırılan bu şeylerle bile belli belirsiz bir benzerlik var Stil elbiseler. Kural olarak, bir kadının sıkı oturan figür ve çoğu "minik" kopya biraz müstehcen görünebilir, ancak çok prezentabl bakmak.

Saç bandı elbise hiçbir kollu ve omuz askılı üstü açık vardır. Kural olarak, uzunluğu kadar diz üstünde. Bu ürün herhangi bir şekilde oturan mükemmel olduğundan emin olmak için, mükemmel bir silüet vurgulayan bir korse yapısı verilir. Birçok ince güzellikleri elbise-çete seviyorum. Bu giysi kilolu ya da büyük göğüs boyutu kadınlara pek uygun değildir. Bir elbise seçilmesi, bu bayanlar sadece ve aşağı kaymış ve yukarı basmış nasıl olurdu düşünmeye edilecektir. bir kadın bir model figür değil, ama yukarıda listelenen herhangi bir sorun varsa, elbise-çete giymek güvenli olabilir. Korse ürün yapısı, göğüs ve bel hattı arttıracaktır.

Bando tarzında Elbise dokuların çeşitli üretilmektedir. hava (organze, şifon, ipek) ile daha yoğun kumaş birleştirmek için en son moda. Böyle elbiseler uzunluğu diz ve bazen daha düşük kadar olabilir. Bu tür modeller ideal olarak tam bacaklı bayanlar için idealdir. Nedeniyle elbise-BANDO orijinal kesim daha ciddi rakam kusurları gizleyebilirsiniz. Yani, Büyük rakam yüksek belli, elbiseler İmparatorluğu ile ince modeli yardımcı olmak için daha fazla çaba. Bu durumda, büyük ve A tipi etek bakacağız. Çok sıska kız etek balon önerebilir.

Bu stilleri Bando-elbise yapılabilir Ne detaylı olarak anlaşılması gerekir. modeli ve şekli özelliklerinin ön analizlerine olmadan satın alın - bu sadece "boşa" para atmak. Ana tarzı bu şekillenir kısa bir elbise tamamen kollarını açarak. Bu tarz Kemer modelleri figürüne sabitlenir. Sıkı kesim daha da şık hale getirir.

Hafif kumaşlı kemer korse ve farklı kesim "uçan" etek ile çok popüler tarzı. şifon etek üzerine dikilen, üzerinde kısa bir sıkı etek ile ilginç bir modeli. Bazı elbiseler arkasında ve korse sınırının altında bulunan çeteler çentik çeşitli süslenmiştir. Genellikle desenli kapağı kullanın.

Şık eğilim bu sezon elbise çete Basklar. Böyle giyim şeklin alt kısmında odaklanır. Son zamanlarda, daha fazla sahip elbiseler görünmeye başladı uzun etek. Onlar normal bir rakam ile hemen hemen tüm bayanlar için çok kadınsı ve uygundur. bel yardımı en popüler asimetrik kesim ve düz tek parça elbise, örtü etek. Bu kıyafet kutlama ya da bir parti için çok uygun olduğu için, bu ürünler genellikle parlak ve parlak kumaşlardan dikilir. Böyle çeteler elbise payetler, Rhinestones, tüyler ve boncuk ile dekore edilebilir.
Bu tür bir ek süs hemen hemen her türlü için uygundur. Mükemmel uyum Yüksek topuklu bu elbise.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.