Ev ve AileEvcil

Nasıl kedi pire kurtulmak için? İpuçları, Püf Noktaları, uyuşturucu

sorusu pire kurtulmak için nasıl yavru dan dolayı erken yaşta ilk etapta özellikle ciddidir, hayvana çok ilaç basitçe kontrendikedir. Ne yapmalı? Sonuçta, cilt parazitlerin bir saldırı sonucu (çok aşırı durumlarda ise bu tür emsal içinde elbette) küçük hayvan bile ölüm olabilir.

en eski ve en kolay yolu yavru gelen pire kurtulmak - bu temel tarak alıcı bulunuyor. Sıkıcı ve çok zor hareketleri görmek için, ama ne yapacağını - biz evcil olanlar sorumludur. Böcekler açıkça hayvanın ince, hafif ciltte görünür koyu renklidir. Onlar hala ince kürk parmaklarınızı yakalamak kolaydır. Sert yüzeylerin ezerek yok etmeliyiz. Pireler sadece parmaklarınızı, onları öldürmeyin, neredeyse düz.

Bir sonraki yolu kedi yavrusu gelen pire kurtulmak için - bu yüzüyor. Gün boyunca sıcak, akan su ile yavru yıkayın. Büyük numuneler muhafaza edilemez ve boşa "uçup" olacaktır. yumurtaları yetişkin böcekler debriyajı yapabilmek edilir hale Beklemede, sadece birkaç gün sonra, zaman yeniden prosedürü tekrarlamanız gerekir.

Bu tür yöntemler Eğer yaş altı hafta kadar kullanmak gerekir. yavru gelen pire kurtulmak için nasıl soru Bu noktadan itibaren o kadar akut olmayacaktır. Birçok üretici iddia ve uzmanlar doğruladı sağlık koğuşları için güvenli özel araçların kullanımı söyledi.

En basit ve en etkili bir şampuan olarak Kediler için pire için bir çare olarak kabul edilir. önleme - sadece ideal olanı için, uygunsuz tedavi için kullanın. şüpheli hayvanlar kitten ile temas ettikten sonra, özel bir çözeltisi sıcak su ile yıkanır.

Daha etkinlik yakaları bulunmaktadır. cilt parazitleri mücadele kabiliyetleri çok daha yüksektir, ancak bu dekorasyon giyen küçük yaratık oldukça zordur olun. Evet ve kedi yavrusu zarar verebilecek tuhaf bir koku düşülen edilmemelidir. Aynı sonuç, erişkin hayvanlar için idealdir, ama çocuklar için uygun olmayan sprey ilgili olarak, çizilebilir.

Yani yavru kedi ne zehir pire? kesin olarak kanıtlanmış damla vardır. kurallara tabi olarak, uzun süre koğuştaki derisinin tüm parazitleri kaldırmak için garanti edilir. temel kural (üç gün önce ve tedaviden sonra aynı) yüzme yasaklanması olarak kabul edilir. Katı markaları tercih edin. Ucuz kopya sonuçlarını birleştirmek için tekrarlanan kullanılmasını gerektirebilir. Örneğin, tamamen güvenli oldukları gibi aktif, kedilerin yetiştiricileri kullanmak "Advanteydzh" düşer. Uzmanlar ayrıca pire değil, aynı zamanda kulağın dahil kene birkaç tür, sadece yok edebilecek karmaşık ilaç «Stronghold», tavsiye ederiz. Dahası, o iç parazitler (toksokara, yuvarlak kurt) bazı türleri ile mücadele ediyor.

En önemlisi, araçlarının herhangi birini kullanarak, olası yan etkileri hakkında unutmayın unutmayın. Uyanık olun ve herhangi bir ilacın kullanımı sırasında yavru durumunu izlemek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.