ModaAlışveriş

Katta bir etek ile ne giymek? küçük şeylere dikkat

Bugün maksi etek sıcak sezonunda sadece giyilebilir. Bu kışın giymek bir ceket ile pantolon ile değiştirilebilir. Onlar herhangi rakamlar ve harika bir maske çeşitli eksiklikleri üzerinde mükemmel otur. Onu almaya yönelik katta bir etek ve bazı aksesuarlar ile ne giymek?

Doğru seçimi yapmak

Baharda sadece giyim Böyle bir makale olmadan yapamaz. Ancak, türleri ve etek stilleri değişiyordu, çünkü zordur seçin. Ama önce, hepsi aynı daha basit modeller tercih edilmelidir. deneme yapmayın. Seç şey, jarse, siyah, koyu mavi veya gri. Sonra bu uzunlukta bir etek giymek karar vermek daha kolay olacaktır. Aynı zamanda ona bakmak kolaydır ve de hiç o görünüyor. Önemli olan - bir boyutunu seçmek hakkı. yüksek bel olan bir modeli, en çok yönlüdür ve şeyler almak için yeterli basittir. o ayakkabının sadece üst kapsamlı olsa bile çok uzun etek seçmeyin, böylece yanlışlıkla bastı yoktur. Eğer benzer giysiler karar ince desen seçerse, çok büyük baskı sakının.

üst hakkında ne

Uzun zaman kata bir etekle ne giyeceğine üzerinde bulmaca için gerekli değildir. İşte mükemmel gömlek veya bluz, ipek ve pamuk hem de. Soğuk gece parka giyebilir. tüm görüntünün harika ucu harika aksesuar ve güzel bir debriyaj haline gelecektir. etek için sessiz seçmek için bir nötr renk parlak üst ve daha iyi bir baskı ile bir elbise seçin. Eğer gevşek üst giyiyorlar, alt daha uygun ve tam tersi olmalıdır. Kış aylarında burada "katman" etki ilkesi. Eşarplar, ceket, süveter, bir maksi etek ile çok şık görünecektir. kumaşlar karıştırma korkma gerekir. Bu düzenlemede, her oldukça kabul edilebilir.

aksesuarları seçimi

Aksesuar çok iyi herhangi bir resmi tamamlamaktadır. yanınızda en az bir dekorasyon, eşarp ya da çanta giymeye özen gösterin. Ama düzgün seçilmiş aksesuarlar umutsuzca bütün görünümünü bozabilir. Ne kata bir etekle giymek için kendi tercihlerine bağlıdır. Ama gereksiz ayrıntılarla kendini aşırı değil. Güzel bir giysiyi seç, mücevher odaklanmak gerekli değildir. Birlikte büyük bir kolye ve küpe ve bilezik giymiyorum, bir şey bir seçim. Parlak küpe kadar giymek gerekmez boynunuza takı. Eşarp sadece soğuk havalarda sizi sıcak değil, aynı zamanda bir ceket, kazak veya ceket ile büyük bakacağız. Bu harika renk ile nötr bandın dinlenme sulandırılmış edilebilir.

ayakları üzerinde ne giymek?

Oldukça sık ayakkabılar zemine bir etek giymek hangi bir soru var mı? Kesinlikle, sen ayakkabı giyilir ayakkabıları koymak olmamalı veya flip-flop her türlü yok söyleyebiliriz. Güzel çizme veya yarım bot gibi görünecektir. Bu bir topuk olmadan giyim ayakkabıları ile iyi görünüyor. Daha sonra görüntü biraz gösterişli olacak, kama topuklu ayakkabılar tercih edebilirsiniz. Eğer katta bir etekle giymek ne bilmiyorsanız, akılda tüm şeyler sadece kombine edilmelidir temel kural tutmak, ancak hiçbir durumda renkte uyuşmuyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.