ÇirkinlikInşaat

Gazbeton Evine: sahiplerinin yorum

City daireleri şehirlerin sakinleri ile daha az memnun ve birçok kendi evini inşa etmek için şehir dışına almak eğilimindedir. Arazinin Satın alma en zor girişim değildir. asıl sorun en uygun maliyetli malzemeleri oluşturmak üzere seçiminde yatıyor. Görev ile başa olanların görüşleri hakkında bilgi almak için değer. Örneğin, layık gaz beton ev - Bu binaların sahiplerinin yorumlar, kural olarak, olumludur.

Bize malzemeyi ele alalım. Gaz beton kum, çimento ve aliminyum pudrası elde edilir. Sıva ya da kül ilave edilebilir. Bu gaz ve geçmek mümkün iyi termal iletkenliğe sahip , su buharı, bu nedenle, "nefes alan" olarak adlandırılır. Bu özelliği gaz beton ahşap evde tercih birkaç kez göre. Yorumlar sahipleri bunu doğrulamaktadır. yapısı çok sıcak ve rahat çıkar. Bloklar işlemek için çok kolaydır. kolay, onlardan kurulan Residence, onarım ve yeniden inşa ve mükemmel ses yalıtımı sahiptir. en sağlam olan , havalandırılmış beton, otoklava ısı ile muamele edilmiş, bir fırının içinde. Oluşturmak için kullanılan yük taşıyan duvarlarda.

Çok hızlı ve doğru bir gaz beton inşa edilmiştir. Ayrıca arazi sahipleri çekiyor. Ama ardı edilemez önemli nokta vardır. Gaz beton su girebileceğiniz açık gözeneklere sahiptir. duvarlarda yağış (yağmur, kar) sık temas itibaren koyu lekeler belirir. Nedenle, koruma yapısının özen, saçaklar ev olukları temin etmek gereklidir.

Ya diğer avantajlar gaz beton ev yapar? Yorumlar sahipleri inşaat önemli tasarruflar, geniş odalar yer aldığını not edin ve onların bakım maliyetleri azalır. Neden böyle oluyor? havalandırılmış beton bloklar duvarları tuğla daha geniştir. Bu nedenle, bir evin yapımı için süresini azaltır. Malzeme bina dekorasyon yapmak için kullanılabilecek olandan geleneksel Demir testeresi işlemek için. Gelen gaz beton bloklar kolayca çivi dahil, onlar detaya çok kolaydır.

sahiplerinin gaz beton değerlendirme ev sadece minnettar alınan için, aşağıdaki kurallara uymalıdır: Sadece yüksek kaliteli yapı malzemeleri, ev yapımı güven uzmanları seçin. Evde projeyi önceden derlemek için emin olun. yığma beton bloklar zaman çimento harcı bunun için kullanılmayan bir özel tutkal vardır.

Gazbeton ev iyi değerlendirmeleri alır neden diğer anlar vardır. Malzeme mantar ve çürüme tabi değildir, nedenle antiseptik işlemek için gerekli değildir. O uygun, düşük sıcaklıklara dayanıklı, yanmaz olduğunu. ondan hızlı ve kolay hemen her şekildeki bir yapı oluşturabilir. Bu durumda, duvarlar çok düzgün çıkması, bloklar özelleştirilmiş olması gerekmez. Bu tür malzemelerin yapılmış olan ev, yüz yılı aşkın kullanılabilir. taşa benzer zamanla gaz beton kuvvet kazanır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.