SeyahatYol tarifi

Moskova bölgedeki Çocuk sanatoryum "Kratovo": nasıl açıklaması

Moskova bölgenin Ramenskoye ilçesinde, ormanlarla çevrili Rusya Sağlık Bakanlığı'na bağlıydı çocuk sanatoryum "Kratovo" (Moskova bölge) vardır. sermayeye yakın olmasına rağmen, mesafe bu sağlık merkezi bir ekolojik temiz bölgesinde bulunan, sadece kırk kilometre hangi. atmosferik oksijen ve uçucu üretim zengin içerikli Kristal hava solunum problemleri olan çocukların tedavisi için ideal koşulları yaratır.

Endikasyon sanatoryum çocukları göndermek "Kratovo" Moskova bölgesi bronko-pulmoner sistemin kronik hastalıkların bir dizi bulunmasıdır. Ayrıca burada kurtarma için hastalıklı bebekler kabul edilir. Ancak, sanatoryumda çocuk kalmak için kontrendikasyonlar vardır:

  • Hastalığın akut aşamasında;
  • Çeşitli ruhsal bozukluklar;
  • astım.

Ebeveynler için bilgiler

sanatoryumda "Kratovo" Moskova Bölge dört dokuz yaşındaki okul öncesi ve ilkokul çağındaki çocukları kabul eder. bir sağlık tesisi olarak bir ebeveyn ile dört ve on iki yaş arası çocuklar katılabilir. tesisi kaldıkları süre boyunca lise öğrencileri için eğitim vermek. Tedavinin tamamlanmasından sonra çocuğun karne işaretleri verilmiştir. Tüm dersler günün ilk yarısında özel programa yürütülmektedir. ebeveynleri ile geldi çocuklar kendi başlattık. Gerekirse, öğretmen çocukların öğrenme çeşitli yönleri üzerinde ailelerine tavsiyede. Onlar kendi getirmek gerekir, sanatoryumda okul malzemeleri ihraç edilmemektedir alır.

boş

Çocuklar için rehabilitasyon ve eğitim ek olarak eğlence programları çok sayıda sağladı. Bu tatil partileri, tiyatro oyunları ve sirk gösterileri her türlü. sağlık merkezlerinde çalışan çevreler, çocuklar yaratıcı yeteneklerini geliştirmek için fırsat var. öğretmen ve müzik uzmanları: Nitelikli öğretim elemanlarının yürüttüğü çocuklarla birlikte çalışın. Yüzme için modern bir kapalı yüzme havuzu, yıl boyunca açık bulunmaktadır. Bakanın ziyareti yüzme ve sağlık çalışanlarının deneyimli antrenörler dikkatli gözetiminde gerçekleşir. Bir hafta, iki kata kadar, çocuk terapötik sauna katılabilir. eğlence için rahat koşullar genç misafirler için oluşturulan yüksek konfor düzeyi, tarafından sağlanmaktadır.

yerleştirme

Çocuklar bir yatak odası, oyun odası, banyo ve yemek odası oluşan, çok sayıda yerleşim birimlerine ayrılır modern bir spa, ısıtmalı konut departmanı, içinde doldurulur. yatak odaları (ayrı kız ve erkek çocuklar için) konforlu, modern yatak bulunmaktadır. muşamba ile halı odalarda zemin. Çocuklar yirmi kişilik gruplar halinde düzenlenmiştir. onlar için günlük bakım deneyimli öğretmen, uzman bir hemşire ve sevecen hemşireler oluşan, vardiya personeli tarafından sağlanır.

sanatoryum durumda adamlar doktor ile mutabık altı kez günlük diyet sağlar. ebeveynleri ile gelen çocuklar için, çeşitli konaklama seçenekleri vardır. Dört kişinin kalabileceği lüks oda ve tek odalı daireler konaklamaktadır. yetişkinlerle çocuklar için departmanı günlük yemek yapılır ve sağlık tedavileri doktor emriyle mevcuttur.

hizmetler

tatil çocuklar ve ebeveynleri için sağlıklı Rekreasyon için modern ekipmanlar, hem de bir havuz ve sauna içeren bir spor salonu vardır. Çocuklar için aktiviteler, spor ve eğlence yönü her türlü düzenlenmektedir. Hatta sanatoryumda bir kütüphane, çocuk eğlenebileceğiniz bir oyun odası vardır. İkamet güvenlik çit topraklarının varlığı ile ve saatli güvenliği yuvarlak sağlanmaktadır. konut konut sürekli görev yöneticisine ve tıbbi personel sağlar.

terapiler

Tedavi nitelikli çocuk hekimleri ve doktorlar-uzmanlar tarafından yürütülür. Çocukların rehabilitasyon yöntemleri fizyoterapi, Speleotherapy (tuz mağarası), üniteyi "Dağ Hava", şifalı banyoları, teneffüs, masaj çeşitli, ilaç kullanıldığı şekliyle. Sağlık tedaviler önemli ölçüde onların etkinliğini artırır, modern tıbbi malzeme, kullanımı ile gerçekleştirilmektedir.

Nasıl gidilir

işaret "Çocuk sanatoryum Kratovo" kadar Ramenskoye yolunda Lyubertsy ilçesinde yoluyla özel araçlarda olabilir tesisi almak için. Ayrıca demiryolu ile olabilir sağlık tesisi geliyor. Kazan İstasyonu tren istasyonu Kratovo bırakır. Ardından, yol işaretleri takip bir kilometre yürümek gerekiyor. temiz havası ve doğal saçaklar ile tanınan sanatoryum bulunduğu burada yerleşim Kratovo Moskova Bölgesi,. İşte güzel ve işlenmiş olduğunu ve sadece rahatlamak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.