ModaAlışveriş

İki Dövmeler: tipleri ve temel hatalar

Birlikte sanatsal daimi vücut dekorasyon desen çeşitli moda ve trend olan bir çift için bir dövme gelmiştir. Ve bu oldukça mantıklı. Sonuçta, aşıklar genellikle birbirleri için bağlılık, sevgi göstermek, hem de istediğiniz harici olarak ihale duygularını ifade. Ama burada, kendi gelenekleri var. Ve temel hatalar, nerede onlarsız aynı. dövme sonra - bu çok sorumludur. Tabii ki, daha da lazer hafifletmek ve yeni desen engellemek mümkündür. Ama pahalı ve acı verici. Nedenle, tam bir sorumlulukla bu kararı yaklaşmak iyidir.

Eğer herhangi bir dövme salonunda sağlayan iki fotoğraflar için Dövmeler, tarzında çok sayıda kilit alanları vardır. Çoğu zaman daha sevecen çift sonsuz sevgi ve bağlılığı sembolize bilekler sonsuzluk işareti de gösterir. Ancak bu dövme uzun dövüldü. Kabinde Usta kesinlikle böyle bir desen sizi vazgeçirmeye çalışacaktır. Sonuçta, birçok insan onunla dolaşıyor. her şeyden önce bir dövme, bireyselleştirilmiş olmalıdır. Buna ek olarak, çoğu uzman sadece basmakalıp tema kopyalamak reddediyorum.

Hiçbir az popüler seçenek kilit görüntü ve anahtar deliği olarak kabul edilir. Olağandışı tasarım ve ilginç tarzı seçerseniz iki tür dövmeler, çok orijinal olabilir. bu karakterlerin değeri oldukça olduğunu Önemsiz. birlik koydu dövmeler çift, sevgi ve ilişkilerinde dokunulmazlığı böyle bir anlamda. Ancak, kilit çıkarmayı tavsiye edilir bağbozumu tarzı. Her zamanki siyah işareti oldukça kaba bakacağız. Bu kızların özellikle doğrudur.

İki severler için dövme Başka ne olabilir? Resimler sayısız skeçler oldukça geniş gösterir. kalpler, kuşlar, çiçekler, desenler, kertenkele ve hatta yılan çeşitli vardır. Oldukça sık, bu dövmeler bir bütünün yarısı olarak yapılır. Örneğin, kertenkele kuyrukları birlikte kalp oluşturur. Aynı zamanda oldukça popüler ve yazıtlar olduğunu. Ama küçük baskı çok uzun cümleyi yapmazlar. Büyük olasılıkla, bir kaç yıl içinde bu çalışma biçimi dışarı akacak ve onların keskinliğini kaybetmiş.

İki kişilik bir dövme elde etmek planlayanlar temel hata - bu resim için bir yer yanlış bir seçimdir. Sen parmaklar ve avuç iç tarafında bir görüntü yapamazlar. Böyle dövmeler yakında orijinal hatlarını kaybetmek dışarı yayılır. Bu yerlerde deri en sık sürtünmeye maruz olmasından kaynaklanır. küçük parçalar gerek yok ayrıca büyük bir bulanıklık ile birleşebilir. Bu yüzden dikkatli olun ve her zaman ustasının tavsiye izleyin.

iki Dövme - oldukça cesur bir adım. son şey değerinde kendi deride insanlar ve onların portre isimlerini sürdürmekte. Sonuçta, hayat bize çeşitli sürprizler verebilir. Ve çok zor bir meslek dövme kurtulmak için. Ve her görüntü üst üste edilebilir değildir. Bu nedenle, dövmeler ve daha özgürce yürümek sağlayacak nötr bir konuda seçim durdurun.

dövme Eğer yabancı bir dilde bir yazıt yapmaya karar verirseniz, iyice Çevirinizin emin olun. Bu yardım etmek olası değildir Usta. O daha ziyade yabancı dilde daha bir dövme olarak bir profesyonel. Özellikle zorluklar bir çok karakterlerin alanında ortaya çıkar. Bu nedenle, daha basit ve sezgisel bir şey lehine atın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.