ModaAlışveriş

Yaz pantolon: simge cesur kadınlık

Yıllar önce, kadınlar için elbiseler ama aşınma şey yasak iken, çoğu zaman gündelik hayatını cehenneme dönüşür. Sonuçta, bir etek, bildiğiniz gibi, çit perelezesh bitmedi. popülerliği zirvesinde hayrandı Ve tüm diğer Marlene Dietrich Bundan kadın pantolonu sevdirmek için olacaktır dan: Birincisi belli oldu kerede erkekler pantsuit sete, tüm geldi.

Kadın pantolon yirminci yüzyılda eşitlik ve kadınların özgürlük sembolü olarak kabul edildi. Bundan başka, bu dolap her saygı feministler ayrılmaz bir parçası haline gelir. Ve hatta kızlar çoktan arzu, yaz pantolon ve klasik kostümler elde ettik olmasına rağmen hala en pratik ve konforlu şeylerdir.

Yetenekli yeni gelenler ile birlikte ünlü tasarımcılar dünyanın her yerinden için ... deneylerde fashionistas diyoruz. Evet, kendi alanında uzman 2013 yazında kız seçme mutlak özgürlük vermek. Buna rağmen, moda evlerinin çoğu henüz ayrıca yaz pantolon var aralarında şeylerin, şık ışığın koleksiyonunu serbest bırakmak için. Bu şaşırtıcı değildir.

Ben hafif ve havadar olmalı ne olursa olsun ki o yaz pantolon söylemeliyim. Nefes alabilen kumaşlardan yapılmış bir model seçmek önemlidir. Yaz aylarında onlar çok havasız olabileceğinden ek olarak, her durumda o pantolon "oblipochku içinde", kot ve tozluk tercih etmek mümkün değildir.

kumaşlardan moda ustalar kız ipek, saten, keten ve pamuk sunuyoruz. Onlar en iyi nefes alabilen ve diğer maddelerle daha pahalı görünüyor. Ancak, hızla da bir model seçerken dikkate değer olan çökmek. Tasarımcılar "sentetikler" sözcüğü unutup parçası olarak, şeylerin sayısını azaltmak için denemek için tavsiye Öyle olsa bile Be hangi ortalamanın üzerinde sentetik liflerin yüzdesi.

En alakalı rengi beyaz çağrılabilir. Bu seçim beyaz renk rakamlar neredeyse her türlü mükemmel olmasıyla açıklanabilir. Böyle yaz şeylerin olumsuz onlar lekeleri yıkayın çabuk kirleniyor ve genellikle oldukça zor olmasıdır.

kadın aksine, yaz erkek pantolon basitlik ve kısıtlama ile karakterizedir. Tercih parlak tonlar verilir. Bu, bütün, bej, kahverengi ve gri tonları üzerinde. Nadiren bu yüzden erkek pantolon bir çizgi tasarım, onu gardırop beyaz şeyler tutulan erkeklerin erkeklerin şeylerin doğasında klasik kısıtlama vurgulamak olduğu bilinmektedir.

Yaz pantolon 2012 belirli bir üslup yönü yoktur. Aynı model, üslup özellikleri ve tasarım olayları birkaç karıştırılabilir. Ancak, şeylerin çoğu Retro gradyanı ile yarattı. Bir Yüksek belli bu model, ok, pantolon, pantolon ve etek alevlendi.

Ayrı moda kaide işgal bölünmüş etek yaz. Bunlar çok popülerdir. Görsel trompe l'oeil ve alacalı renklerde yardımıyla, gibi kesilmiş yaz pantolon etek görsel olarak benzeyen. uzunluğu ve kesim değişen özgün desenleri düzinelerce vardır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.