HobiDikiş

Adım talimatlar ve tavsiyeler adım: Bir ellerinizle kağıt horoz nasıl yapılır

Yakında yeni yıl tatilleri gelir ve hiçbir ruh hali olacaktır? Ardından, 2017 yılında karakteri kendi ellerini yapma, neşe ve eğlence ortamı yaratmak - bir horoz. Buna ek olarak, bir hediye için mükemmel bir fikir! Hiçbir şey dışarı yapabilirsiniz. Bu makale bir kağıt horoz, en uygun malzeme nasıl bakacağız. kart, uygulama, quilling ve daha fazlası: Hack çeşitli teknikler de gerçekleştirilebilir. Hangi yöne seçeceksiniz?

En kolay horoz-kart

Böyle bir temel el renkli kağıt, karton, bir kalem, bir cetvel, makas ve yapıştırıcı gerekir için.

Önce onlar buzağı yaptı. karton (tercihen renkli), rasgele bir boyutta bir kare kesilir. Daha sonra bir kartpostal olarak hareket minyatür veya büyük erkek yapabilirsiniz. Bir cetvel kullanarak, meydanda katlama çizgisini özetlemektedir. Daha sonra ikiye katlayın. Boğa hazırdır.

Ellerinle bir kağıt horoz yapmadan önce, diğer unsurları hazırlayın. Baş, tarak, gözler, gaga, kanat ve kuyruk kesin. Kağıt horoz parlak ve renkli birçok renk almak daha iyidir. Kesim parçaları yerine tutkal. hazır horozum! Şimdi el sanatları içine sen güzel dilek yazabilirsiniz.

Eğer Splice gizlemek isterseniz, biraz farklı horoz yoktur. Baş iki daire kesin ve tarak ile gaga arasına yapıştırın. (Katlama hattı üzerinde) karenin her iki tarafındaki küçük bir kesi olun. Baş ve kuyruk bunları Tutkal. Bu düzenleme, daha doğru bir horoz.

Kağıt toplu bir horoz nasıl yapılır

gerçekleştirmek için bu el sanatları hepsi aynı malzemeler gerekir, ancak karton olmadan yapabilirsiniz.

renkli kağıt koni kapatılır. Bu, örneğin, davayı yapılabilir. Bir sayfasında bir daire ve bir kesim çizin. Mark Üzerinde dörtte biri. dairenin onu dışarı kesin. Şimdi bir koni içine çıkan şekil kapatın ve eklemleri boyutlandırma.

renkli kağıt gözleri ve elmas şeklinde bir gaga kesip. yerine Tutkal. Şimdi oldukça dar bir şerit kesin. Sadece (tarak, sakal, kanatları, kuyruğu ve bacaklara) yaklaşık 13-17 adet gerekir. Üç yarıdan Şeritleri kadar ekleyin (ancak bükmeyin) kafasına ve yapıştırıcı. Bu tarak olacaktır. Aynı şekilde biz kanatlı, kuyruklu ve dikenler için şeritler devam edin.

Zaten biz bir kağıt horoz nasıl yaklaşıyor. İki şerit bacakları gereken yere akordeon ve tutkal toplayın. Biraz düzelt. İsteğe bağlı olarak, çevre veya karanfil şeklinde bacaklar kesebilir. Oyuncu Cockerel'ın hazır!

"Aplike" tekniği kağıt Cock

Bir çocuk ile renkli kağıt güzel aplike yapabilirsiniz. uygun renkleri seçin ve horoz sopa nerede düşünün. En kalın karton uygun. Bu renkli olmamalı veya uygulama sadece kaybolabilir. pastel renkler kalın: yeşil veya mavi. Yanı sıra, karton ve renkli kağıt makas, bir kalem, bir yapıştırıcı ve horoz kalıbı gerekir. Bu kendi üzerine çekmek veya hazır bir düzeni alabilir.

kağıt horoz nasıl doğrudan geçin uygulanması biçiminde. Çizim Gemide artık seçtiğiniz alıyor. gövde, baş, gaga, tarak, gözler, sakal, kanatlar, kuyruk ve pençeleri: renkli kağıt kesme parçaları. Şimdi karton üzerinde cockerel parçalarını yapıştırmak gerekir. Daha iyi vücuttan olduğu ortada, başlamak için. Sonra yavaş yavaş kenarlarına hareketli, detayların kalanını yapıştırın.

Yaratıcı hayal gücü, eklemek aplike çiçek veya ot. Yani bitmiş bakacağız kesmek.

Usta Quilling-horoz

Böyle bir teknik, bir kürdan ya da özel bir cihaz ile bükülmüş farklı şekillerde oldukça dar kağıt şeritler kullanılır. Çok güzel ve sıradışı dışarı çalışır. Nasıl "quilling" tekniği renkli kağıt horoz yapmak için? Prensip olarak, başvurunun bu tür. Önce vücudun belirli bir kısmının ne şekilde bükülmüş olan şeritler halinde, karton üzerine aktarınız ve düşünmek gerekir. Bu çevreler, girdaplar, damla, hilal uzun oval ve diğer seçenekler olabilir.

tüm parçalar hazır olduğunda, onlar desen kenarında kalan gerekiyor. Kuyruk devresi başla. şeritlerin birbirine yakın yerleştirilmesi gerekir. tutkal kuruyana kadar bekleyin. Şimdi kuyruk içini doldurun. Yine, tutkal kurumaya bırakın. cockerel kanat, baş, bacaklar ve vücut ile aynı yaptık.

Tablonun Eleman

Bir horoz-cup - Yılbaşı için güzel bir aksesuar yapmak için çocukları tedavi! Bazı yetişkinler böyle bir tablo dekorasyon vazgeçmeyeceğim rağmen. Biz bir fincan istiyorsanız nasıl bir kağıt horoz yapmak için? Çok basit!

Plastik veya kağıt bardak için temel teşkil edecektir. Kağıt tonu gelecek horoz onu sarın. Yazdırın veya parça çizmek: baş, kuyruk ve kanatlar, daha sonra kesti. Onları çift taraflı yapmak daha iyidir, böylece su bardağı her yönden iyi görünüyordu. kuyruk - Cam macunu kafa olarak ve karşı tarafta. aradaki kanatlarını yerleştirin. Olağandışı horoz hazır!

bu güzel bardaktan içmeye ve şeker, çerez, üzüm, lolipop ve diğer küçük hediyeler ile doldurabilirsiniz.

Nasıl kapaklar şeklinde kağıttan bir horoz maskesi yapmak

renkli karton veya ağır kağıt koni başı büyüklüğünde toplanıyor. Iken bağlı değildir. kırmızı tarak, gaga ve sakalı kesin. mavi ve siyah kağıt Out farklı boyutlarda daire yapmak. Şimdi koni eklem Tutkal ibik. gözlerini toplayın. mavi, daha sonra siyah daireler yapıştırılan iki tarafta yanaklarından. gaga ve sakalı Demirleme. Bu kapaklar için bir tutucu yapmak sadece kalır. Bunu yapmak için, koni yanlarındaki lastik bir bant veya şerit dikmek gerekir. Hazır şapka şeklinde horoz maskesi!

el horoz üretiminde öneriler

Unutmayın gelecek yılın sembolü - Bir yangın horoz. Bu nedenle, kırmızı, turuncu, kırmızı, sarı ve sarımsı gibi renkler için eserler tercihi imalatında. Yani ateşli horoz onun kişisel saygılarımı ifade ediyoruz. Pul ve diğer yanardöner malzeme sadece yılın sembolü imajını tamamlayabilir.

Şimdi yeni 2017 sembolü nasıl biliyoruz. Sadece el sanatları gibi en ideal seçeneği seçmek kalır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.